Ceturtdiena,
18.jūlijs 2024
Vārda dienas: Rozālija, Roze, Анна, Кирилл, Панас, Анисим, Сергей, Елизавета Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

LALUNA autorizētais Toyota serviss - komforts jūsu automobīlim

25.01.2022
Piemērotākā autoservisa izvēle ir nopietns lēmums, kuru pieņemot ir jāizvērtē vairāki aspekti – remonta izmaksas, laika patēriņš un galvenais kvalitāti. 

Lai uzturētu savu auto darba kārībā, aicinām apmeklēt TOYOTA autorizēto servisu LALUNA, tepat Jēkabpilī!

Mūsu servisa vadītājs Nauris Vilciņš ar tehnisko komandu izvērtēs esošās automašīnas stāvokli un palīdzēs pēc iespējas operatīvāk novērst bojājumus Jūsu automobilim.
 
Galvenās TOYOTA autorizētā servisa LALUNA priekšrocības:
 
Piekļuve daudziem pakalpojumiem vienuviet, ko nodrošina LALUNA centra darbinieki.

Automašīnu remonts, ikgadējā tehniskā apkope, mazgāšana, apdrošināšanas gadījumu pieteikšana, esošās automašīnas vērtības noteikšana otrreizējam tirgum un daudzi citi, ir nodrošināti zem viena jumta.
 
Speciālu instrumentu un aprīkojuma izmantošana ļauj remontdarbus paveikt noteiktā laikā un precīzi noteikt samaksu, atbilstoši ražotāja noteiktajiem normatīviem.
 
Svarīgs faktors ir rūpnīcas informatīvais nodrošinājum un tehniskais atbalsts – ir viens no vērtīgākajiem servisa uzņēmuma kapitāliem, kas nodrošina efektīvi novērt jebkuru bojājumu.

Kā vēl viena priekšrocība ir pārskatāma Jūsu auto veikto remontdarbu vēsture, kas ir ļoti būtiska pārdodot auto otrreizēja tirgū.

Ja jūs uztraucaties, ka jūsu automašīnai varētu būt nokavēta apkope - dodieties pie mūsu LALUNA auto speciālistiem un noskaidrojiet labāko risinājumu Jūsu auto! 

Jūs nekad neesat pārāk tālu no augstas kvalitātes auto aprūpes! Autorizētais centrs ir pieejams Jums neatkarīgi no Jūsu auto markas, kuras tiks aprūpētas ar tik pat rūpīgu un profesionālu pieeju kā TOYOTA automašīnas!

Īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās servisam pieejams digitālajā vidē - www.autolaluna.lv,  tas viss, protams, pieejams arī uz vietas salonā Andreja Pormaļa ielā 40, Jēkabpilī, vai zvanot, Autoserviss – 26695444, Autosalons - 20207900.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top