Svētdiena,
24.Septembris 2023
Vārda dienas: Agris, Agrita, Герман, Сергей Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

LALUNA autorizētais Toyota serviss - komforts jūsu automobīlim

25.01.2022
Piemērotākā autoservisa izvēle ir nopietns lēmums, kuru pieņemot ir jāizvērtē vairāki aspekti – remonta izmaksas, laika patēriņš un galvenais kvalitāti. 

Lai uzturētu savu auto darba kārībā, aicinām apmeklēt TOYOTA autorizēto servisu LALUNA, tepat Jēkabpilī!

Mūsu servisa vadītājs Nauris Vilciņš ar tehnisko komandu izvērtēs esošās automašīnas stāvokli un palīdzēs pēc iespējas operatīvāk novērst bojājumus Jūsu automobilim.
 
Galvenās TOYOTA autorizētā servisa LALUNA priekšrocības:
 
Piekļuve daudziem pakalpojumiem vienuviet, ko nodrošina LALUNA centra darbinieki.

Automašīnu remonts, ikgadējā tehniskā apkope, mazgāšana, apdrošināšanas gadījumu pieteikšana, esošās automašīnas vērtības noteikšana otrreizējam tirgum un daudzi citi, ir nodrošināti zem viena jumta.
 
Speciālu instrumentu un aprīkojuma izmantošana ļauj remontdarbus paveikt noteiktā laikā un precīzi noteikt samaksu, atbilstoši ražotāja noteiktajiem normatīviem.
 
Svarīgs faktors ir rūpnīcas informatīvais nodrošinājum un tehniskais atbalsts – ir viens no vērtīgākajiem servisa uzņēmuma kapitāliem, kas nodrošina efektīvi novērt jebkuru bojājumu.

Kā vēl viena priekšrocība ir pārskatāma Jūsu auto veikto remontdarbu vēsture, kas ir ļoti būtiska pārdodot auto otrreizēja tirgū.

Ja jūs uztraucaties, ka jūsu automašīnai varētu būt nokavēta apkope - dodieties pie mūsu LALUNA auto speciālistiem un noskaidrojiet labāko risinājumu Jūsu auto! 

Jūs nekad neesat pārāk tālu no augstas kvalitātes auto aprūpes! Autorizētais centrs ir pieejams Jums neatkarīgi no Jūsu auto markas, kuras tiks aprūpētas ar tik pat rūpīgu un profesionālu pieeju kā TOYOTA automašīnas!

Īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās servisam pieejams digitālajā vidē - www.autolaluna.lv,  tas viss, protams, pieejams arī uz vietas salonā Andreja Pormaļa ielā 40, Jēkabpilī, vai zvanot, Autoserviss – 26695444, Autosalons - 20207900.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top