Svētdiena,
24.Septembris 2023
Vārda dienas: Agris, Agrita, Герман, Сергей Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Toyota C-HR ar hibrīda piedziņas izvēles iespējām

10.12.2021
Toyota C-HR ar hibrīda piedziņas izvēles iespējām un 135 KW jaudu! Jaunu multimediju sistēmu un dizaina uzlabojumiem, kas pilnveido tā izskatu, vienlaikus saglabājot leģendārās formas. Priekšējie un aizmugures lukturi ir atjaunināti ar augstākās klases LED tehnoloģiju, un dienas gaitas lukturi (DRL) un pagrieziena rādītāji ir apvienoti vienā frontālā prožektorā, kas izgaismo vienu vienlaidu līniju virs galvenā stara.

Multimediju sistēma nodrošina pilnu viedtālruņa integrāciju un atbalsta pat jaunākās AppleCarplay™ un Android Auto™ versijas. Tā atbalsta arī bezvadu karšu atjauninājumus, kas ļauj klientiem netraucēti ceļot ar jaunākajām Eiropas ceļu karšu versijām.
 
Toyota C-HR 2,0 l Hybrid Dynamic Force piedziņa rada 184 ZS jaudu, šī sistēma apvieno uzlabotu veiktspēju ar augstu efektivitāti, saglabājot 5,2 litru degvielas patēriņu kombinētajā ciklā. Ir pieejama arī uzlabotā 122 ZS 1,8 l hibrīda sistēma, kas ļauj C-HR klientiem izvēlēties starp divām dažādām hibrīda iespējām.
 
Esi veicis testa braucienu un gatavs solim par jaunu auto? Kā rodas mūsu lēmumi par labu auto iegādei? Situācijas var būt dažādas, mēs varam pieņemt lēmumu par labu jaunam auto, jo esam konkrēta modeļa fani. Automašīnas specifikācijas esošajam auto vairs neatbilst mūsu ikdienas ritmam. Esošais auto jau ir nodzīvojis savu laiku un ritošās daļas liek par sevi manīt vairāk nekā esam pieraduši rēķināties.

Ja vismaz vienam vai vairākiem šiem iemesliem bija vēlme māt ar galvu ‘’jā’’, tad ir jāsāk domāt, vai servisā kafija patiešām ir garšīgāka nekā mājās un vai brīvais laiks mums tik tiešām ir tik daudz un kāpēc, lai neļautos jaunam un azartiskam piedzīvojumam kopā ar jaunu Toyota?
 
Ir gadījumi kad servisos rezerves daļas ir grūti pieejamas, jo mašīnas modelis ir sajutis laika pieskārienu un to piegāde aizņem laiku. Mainīts akumulators vairākas reizes, jā būs kā otra elpa lietotam auto, taču pats auto ar to jaunāks nepaliks, tas arī nav hibrīds! Ar 2020.gadu jaunām Toyota automašīnām garantija ir 5 gadi, ja iet runa par hibrīd automašīnu, tie ir 10 gadi akumulatoram. Garantija, ka mierīgu sirdi varēsiet braukt bez sirdssāpēm un liekiem satraukumiem. Respektīvi, ja ir kādas problēmas, ToyotaLaluna salons par tām bez šaubām parūpēsies.
 
Izvēloties mašīnas virsbūves tipu ir jāatceras, ka katrs no tiem sevi prezentē ar būtiskām atšķirībām, kā piemēram, kas nozīmē, ka auto tipi ir tik dažādi, lai spētu izpatikt visām klienta iegribām! ToyotaLaluna salonā uz vietas ir pieejams liels automašīnu modeļu klāsts ar dažādām komplektācijām, kā arī ar tām ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienus!
 
Benzīns? Dīzelis? Hibrīds?

ToyotaLaluna salons iesaka iegādāties automašīnas ar benzīna degvielu, un/vai hibrīda akumulatoru.
 
Toyota Hibrīdi ir konstruēti tā, lai ar tiem braukt būtu pēc iespējas vienkāršāk.Braucot ar hibrīdu Jūs dzirdēsiet vairāk to, kas ir svarīgs, jo auto klusinātā elektriskā jauda izvizinās Jūs pa visu pilsētu.

Nav nekāds noslēpums, ka braukšana pilsētā lielākajai daļai automobiļu kāpina izmaksas par degvielu. Hibrīdi neuzvedas kā vairākums auto. Pirmkārt, tie pārstrādā enerģiju, un tiem ir divi dzinēji – viens benzīna, otrs elektriskais – ideāla saderība, kas nodrošina iespaidīgus degvielas patēriņa rādītājus: tikai 3,3 litrus benzīna uz 100 km. Protams, ja vēlaties, lai degviela netiktu patērēta vispār, vienkārši izvēlaties elektrisko EV režīmu, izturaties ar cieņu pret gāzes pedāli, un Jūs nepatērēsiet ne pilienu degvielas līdz 50 km/h ātrumam.
 
2.0 l C-HR hibrīdsir jaudīgs, un nemaz nav pazaudējis hibrīda ekonomiskās spējas! It īpaši, braucot ar 2.0 l dzinēju, lielākā ātrumā, elektrisko jaudu nemanāmi nomaina efektīvais benzīna dzinējs, bet mirklī, kad tas būs visvairāk nepieciešams. Ātrums pie kura var braukt izmantojot elektrisko EV režīmu sasniedz līdz pat 120 km/h!
 
Par to pavisam vienkārši var pārliecinoties veicot testa braucienu ar kādu no salonā uz vietas esošajām hibrīda automašīnām, tas ir pilnīgi bez maksas!
 
ToyotaLaluna salons vēlas uzsvērt, kāpēc ir svarīgi, lai auto tiktu iegādāts tirdzniecības vietā, kurā pārdevējs uzņemas atbildību par preci un ToyotaLaluna salonā tā notiek! Izbraucot no salona ar jaunu auto, Jūs varēsiet būt droši, ka ToyotaLaluna salons Jūs atbalstīs jebkurā jautājumā kas būs saistīts par un ap Jūsu jauno auto. Ir svarīgi kur un kā veicam auto apkopes, jaunam auto ir nepieciešamība pēc autorizēta Toyota servisa!
 
Un visbeidzot, svarīgi ir atcerēties, ka mēs nepērkam vienkārši mašīnu - mēs pērkam savu sajūtu. Kādam vissvarīgākais ir labs dzinējs vai mašīnas funkcionalitāte, citam tās izskats, bet vēl kādam izlaiduma gads vai kāda īpaša automašīnas marka…
 
Toyota oficiālajā dīlera centrā Laluna uz vietas ir pieejamas vairākas Toyota C-HR komplektācijas un ir iespējams veikt visu modeļu klāsta izmēģinājuma braucienus. Toyota salons Laluna aicina visus interesentus izmēģināt jauno spēkratu!
 
Arī aktuālā Toyota modeļu noliktava ir pieejama digitālā vidē, īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās testa braucienam - www.autolaluna.lv,  tas viss, protams, pieejams arī uz vietas salonā Andreja Pormaļa ielā 40, Jēkabpilī, vai zvanot, Autosalons – 20207900, 22033005, vai rakstot uz [email protected]Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top