Pirmdiena,
24.Janvāris 2022
Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija, Федот, Феодосий, Михаил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Gumijas paklāji - un netīrumi paliks aiz durvīm

05.10.2021
Agrāk mēdza teikt, ka Latvijā ir tikai viens gadalaiks - rudens. Lai arī pēdējos gadus esam izbaudījuši gan aukstu un sniegotu ziemu, gan arī karstu un saulainu vasaru, kārtējais rudens tomēr ir klāt, un kopā ar ābolu un sēņu ražu tas nes līdzi arī lietu, dubļus un bieži vien arī sniegu. Laikā, kad veselība un higiēna ir katra cilvēka prioritāte, tīra grīda ir viens no kritērijiem, kas veido priekšstatu par uzņēmumu. Uzkoptas telpas veido ne tikai patīkamu koptēlu, bet vairo arī apmeklētāju pozitīvu vērtējumu. 

Vienkāršākais un ērtākais veids, kā nodrošināt tīru un koptu grīdas segumu uzņēmumā ir  funkcionālie gumijas paklāji - tie būtiski ietekmē gan uzņēmuma uzkopšanai nepieciešamo laiku un līdzekļus, gan arī vizuālo tēlu. Gumijas paklāji un arī kokvilnas paklāji atbrīvo no pienākuma pastāvīgi rūpēties par grīdas uzkopšanu vietās, kur paredzama liela apmeklētāju vai darbinieku kustība.

Kā gumijas paklāji Jums palīdzēs?

Šie nemanāmie palīgi - gumijas paklāji - uzņēmumam nozīmē daudz vairāk kā sākotnēji varētu šķist. Jūsu vietā tie rūpējas par netīrumu savākšanu tieši tur, kur paredzama lielākā slodze un lielākais netīrumu un mitruma daudzums. Parasti tos izvieto uz lieveņa, vējtveros, priekštelpās un koridoros. Paklāji ar gumijas pamatni ir ļoti piemēroti arī iekštelpās - starp zonām, kur īpaši nepieciešams saglabāt tīrību, piemēram, uzņēmumā starp ražotnes vai noliktavas un biroja telpām. 
 

Foto: Elis.com

Kas ir skreiperi?

Gumijas paklāji grīdām jeb skreiperi - speciāli veidoti tā, lai būtu piemēroti priekštelpām, kur netīrumi un mitrums visvairāk uzkrājas.  Šie gumijas paklāji ir ražoti no nitrila gumijas, tāpēc tiem nekaitē Latvijas rudens un ziema arī tad, ja tie tiek izvietoti ārā. Novietoti pie ieejas, gumijas paklāji rievotā gumijas protektora dēļ efektīvi noberž no apavu zolēm netīrumus - smiltis, granti, mālu un sniegu. Skreiperu priekšrocības attiecībā pret citiem gumijas paklājiem ir šādas:

⦁ Tie ir izvietojami gan iekštelpās, gan ārtelpās - nitrila gumija un rievotais protektors savu darbu paveiks efektīvi jebkurā vietā.

⦁ Skreiperi notur lieko mitrumu un netīrumus - šie gumijas paklāji tiek ražoti ar paaugstinātu ārmalu, lai netīrumi un liekais mitrums paliktu tajā un nenokļūtu telpā. 

Gudrs risinājums - skreiperis kopā ar mikroneilona vai kokvilnas paklāju

Latvijas laikapstākļiem piemērotākais un gudrākais risinājums efektīvai grīdas saudzēšanai un tīrībai, īpaši aukstajos gada mēnešos, ir kombinēts risinājums, kad vienlaikus tiek izmantoti divu veidu paklāji:

⦁ ārā, uz lieveņa, priekštelpā pie durvīm - skreiperis savāks un noturēs lielāko daļu abrazīvo netīrumu un mitrumu, kas pieķērušies apavu zolēm;

⦁ iekštelpās uzreiz aiz skreipera - ⦁ kokvilnas paklājs, kas savāks atlikušo netīrumu daļu un mitrumu.

Šāds risinājums ļauj ietaupīt laiku un naudu, jo būtiski atslogo grīdas kopšanas nepieciešamību un biežumu, kā arī saglabājas grīdas seguma kvalitāte - tas ilgāk izskatīsies kā jauns.


Foto: Elis.com

Nomāt vai pirkt gumijas paklājus?

Pieredze rāda, ka paklāji ar gumijas apakšu noder gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem arī drošības nolūkos, lai pasargātu cilvēkus no paslīdēšanas riska. Turklāt daudz izdevīgāk tos nomāt, nevis pirkt. Šāds pakalpojums būtiski atslogo ikdienu gan tādiem uzņēmumiem, kuri ikdienā apkalpo simtiem apmeklētāju, gan arī tiem, kuros apmeklētāju vai darbinieku skaits nav liels. Protams, būs atšķirība starp to, kāds gumijas paklājs būtu noderīgāks pārtikas veikalam un kāds - nelielam birojam, tomēr nav šaubu, ka šāds vienkāršs un gudrs risinājums nodrošinās augstāku tīrības standartu uzņēmumā. 

Tas, cik ļoti gumijas paklājs uzlabo grīdas tīrību, ir pamanāms jau pirmajā dienā. Lai panāktu lielisku rezultātu, gumijas paklāji grīdām pieejami dažādos izmēros – izvēlieties telpām piemērotāko! 

Kur pieejami labākie gumijas paklāji?

Kvalitatīvi iekštelpu un ārtelpu gumijas paklāji atrodami uzņēmuma “Elis” paklāju piedāvājumu klāstā. Šī komersanta pakalpojumus izmanto vairāki tūkstoši uzņēmumu visā Latvijā. Tas kalpo kā pierādījums lielajai gumijas paklāju nomas pakalpojuma lietderībai un kvalitātei, kā arī norāda uz augsto novērtējumu.  “Elis” pakalpojumu klāstā ir arī citi piedāvājumi - higiēnas aprīkojums labierīcībām, kvalitatīvi darba apģērbi un mopi grīdas tīrīšanai, par kuriem informāciju var atrast uzņēmuma mājaslapā.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina sniega tīrīšanas kvalitāte uz Daugavpils ceļiem?
Jaunākie komentāri:
Latgales Centrālajai bibliotēkai (uz laiku) mainīts darba laiks
Vis mainas..nekas nav akmeni kalts..ari darbalaiki..tik daudz esam pardzivojusi..un vel pardzivosim..tadi sikumi nav uztraukuma verti Sīkāk...
Daugavpils 2027 aicina uz tiešsaistes pasākumu "ATBALSTS TAVAI IDEJAI"
Sapnot ir labi..un cik gan tuksa butu musu dzive bez sapniem..bet jaatceras ka reizem sapni ir un paliek tikai sapni....par skaistu brivu tiesisku valsti..kur ar projektiem bus stipri par maz lai tos realizetu dzivee musu launuma varaskares un alkatibas un beztiesiskuma parnemtajaa valstii Sīkāk...
Energoresursu krīzes novēršanai plānots 250 miljoni eiro atbalsts
Nespeju noticet..vai tiesam sis solijums iekritis cilvekiem makaa..lidz sim jau tie miljoni noziedeja ka pucei aste..un ne ciku he grapu 60 miljoni izkupeja...ceru ka soreiz pucei aste uziedes Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top