Pirmdiena,
24.Janvāris 2022
Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija, Федот, Феодосий, Михаил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Amortizatori jebkurai automašīnai internetā

30.09.2021
Amortizatori ir viena no svarīgākajām automašīnas detaļām. Protams, ir grūti izdalīt to, kura no autobūves sastāvdaļām spēlē galveno lomu, jo visa sistēma darbojas mijiedarbojoties vienai ar otru, bet amortizācija nodrošina pareizu mašīnas saķeri ar zemi, tādēļ tās nozīmīgums ir viennozīmīgs. Ja nepieciešama amortizācijas sistēmas nomaiņa, to nedrīkst ignorēt, lai turpinātu droši dalību ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus. Par amortizācijas maiņas nepieciešamību var liecināt dažādi faktori, tostarp automašīnas nestabilitāte ceļa līkumos un sasvēršanās, kā arī ievērojami garāks bremzēšanas ceļš.
Kas jāzina, par amortizatoru maiņu?
Būtiski saprast, ka amortizatorus nemaina pa vienam. Ja nav vēlmes vai iespēju nomainīt visus 4, tad var maiņu veikt pa diviem. Ja laicīgi netiek konstatēta problēma un veikta nomaiņa, neatgriezeniski var ciest visa automašīnas balstiekārta, kuras maiņa izmaksās krietni vairāk kā četru amortizatoru remonts vai nomaiņa. Neatkarīgi pētījumi liecina, ka Eiropā amortizācijas iekārtu problēmas nav retums.

Vidēji katrai ceturtajai automašīnai, kas piedalās ceļu satiksmē Eiropā, ir nepieciešama amortizatoru nomaiņa. Ja ņem vērā ne īpaši kvalitatīvo Latvijas autoceļu stāvoklī, Latvijas automašīnām šis rādītājs varētu būt pat sliktāks. Korektu amortizācijas sistēmas stāvokli var noteikt tikai speciālisti, tādēļ no servisa apmeklēšanas nebūtu jāvairās. Partsale.lv piedāvā iegādāties jebkādas specifikācijas amortizatorus, kurus ērti atrast plašajā preču katalogā.
Kā iegādāties amortizatorus?
Atverot preču katalogu var atrast daudz automašīnas detaļu, taču, kā atrast īsto? Viena iespēja ir atlasīt meklētājā savu automašīnas ražotāju, modeli un ražošanas gadu. Amortizatoru cenas ir dažādas, jo dažādas ir arī automašīnas. Ģimenes auto specifikācijas ir atšķirīgas kā sporta automašīnām, tādēļ, ja rodas kādas neskaidrības par to, kādas detaļas vislabāk iegādāties, vienmēr ir iespējams konsultēties ar pārdevēju.
Visas pārdošanā esošās detaļas ir jaunas, sertificētas un tām ir garantija. Ja nepieciešama preču atgriešana, tad jāņem vērā, ka tām ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, nelietotām un nesabojātām. Preces pārdevējam jānosūta 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina sniega tīrīšanas kvalitāte uz Daugavpils ceļiem?
Jaunākie komentāri:
Latgales Centrālajai bibliotēkai (uz laiku) mainīts darba laiks
Vis mainas..nekas nav akmeni kalts..ari darbalaiki..tik daudz esam pardzivojusi..un vel pardzivosim..tadi sikumi nav uztraukuma verti Sīkāk...
Daugavpils 2027 aicina uz tiešsaistes pasākumu "ATBALSTS TAVAI IDEJAI"
Sapnot ir labi..un cik gan tuksa butu musu dzive bez sapniem..bet jaatceras ka reizem sapni ir un paliek tikai sapni....par skaistu brivu tiesisku valsti..kur ar projektiem bus stipri par maz lai tos realizetu dzivee musu launuma varaskares un alkatibas un beztiesiskuma parnemtajaa valstii Sīkāk...
Energoresursu krīzes novēršanai plānots 250 miljoni eiro atbalsts
Nespeju noticet..vai tiesam sis solijums iekritis cilvekiem makaa..lidz sim jau tie miljoni noziedeja ka pucei aste..un ne ciku he grapu 60 miljoni izkupeja...ceru ka soreiz pucei aste uziedes Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top