Pirmdiena,
27.jūnijs 2022
Vārda dienas: Malvīne, Malvis, Елисей, Мефодий, Мстислав Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Nepieciešama dāvana vīrietim? Nav problēmu!

30.08.2021
Dāvanas atrašana vīrietim var būt īsts izaicinājums, ja nav zināmas gaviļnieka vēlmes. Dāvināt sīkus nieciņus īsti negribas, jo tie ir bezpersoniski un, visbiežāk, krāj putekļus stāvot uz plaukta. Dārgas, lielas dāvanas vīriešiem, kas var izrādīties nevajadzīgas arī nav risinājums, tādēļ, talkā nāk iespēja iegādāties dažāda veida piedzīvojumu dāvanu kartes, kas ļauj iegūt ne tikai taustāmu, bet arī emocionālu gandarījumu. Vīrieši ir tā kategorija, kuriem “viss ir un neko nevajag”, kas visbiežāk arī atbilst patiesībai, taču iepriecināt ar kādu pārsteiguma dāvanu vienmēr ir patīkami. Ja zināms, kas vīrietim patīk, vienmēr var atrast ko noderīgu, taču, ja nojausma par to ir tikai aptuvena, talkā nāks iespēja iegādāties dāvanu komplekta dāvanu karti, kas ļauj dāvanu izvēlēties tās saņēmējam. Ērti, ne tā?

Kā atrast piemērotas dāvanas vīriešiem?

Liela nozīme ir tajā, kādu lomu konkrētais vīrietis spēlē Jūsu ikdienā. Brālim, vīram, tēvam un vīra tēvam vienmēr izvēlamies dāvanā ko lielāku, līdzīgi arī ar draugiem, kuri mēdz būt kā tuvi radinieki. Dāvanas paziņām un darba kolēģiem mēdzam izraudzīties mazākas, taču tas nenozīmē, ka mazāk nozīmīgas. Arī iemesls dāvanas pasniegšanai spēlē lomu dāvanas izvēles procesā. Dažādiem pasākumiem atbilst dažādas dāvanas. Piemēram, vecpuišu ballītē nedāvināsim to, ko varētu dāvināt Ziemassvētkos un tamlīdzīgos svētkos. Ģimeniski vīrieši noteikti priecāsies par uzdāvinātu iespēju labi pavadīt laiku ar visu ģimeni.
 
Dāvanu izvēles iespējas vīriešiem

Vīrieši pārsvarā nemēdz būt izvēlīgi un novērtē ikvienu sveicienu - pat tos, kas atsūtīti vienkāršā īsziņā. Bet, ja vēlaties iepriecināt vīrieti svētkos, tad noderīga dāvanu karte būs labākais risinājums. Iespēju lidot ar deltaplānu virs Rīgas vai izbraukt trasē ar Lamborghini tāpat vien ikdienā neviens neiegādāsies. Līdzīgi ir ar dažādām izrādēm un interesantiem garšas piedzīvojumiem, ekskursijām un meistarklasēm. Arī vīriešu SPA sesijas ir lielisks relaksācijas veids, it īpaši tiem kungiem, kuri vada garas dienas pie datora ekrāna vai strādājot fizisku darbu.
 
Visas Davanuserviss.lv iegādātās dāvanas tiek piegādātas elektroniski - tās nosūta e-pastā. Atliek izprintēt visu nepieciešamo informāciju un lieta darīta! Precīzi dāvanu karšu derīguma termiņi tiek norādīti pirkumā.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top