Pirmdiena,
24.Janvāris 2022
Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija, Федот, Феодосий, Михаил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Viedie ledusskapji seko līdzi produktu derīguma termiņam

28.10.2020
Katrā izstādē, kas veltīta jaunajām tehnoloģijām un sadzīves tehnikai, vienmēr ir sastopami "gudrie" ledusskapji. Vairāki sadzīves tehnikas ražotāji piedāvā ledusskapjus ar plašu funkcionalitāti dažādās cenu kategorijās, bet kopumā tos apvieno iespēja attālināti sazināties ar lietotāju, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.
 
"Gudrais" ledusskapis ir augstas tehnoloģijas ierīce, kas veic ierastās funkcijas: produktu atdzesēšanu un sasaldēšanu, izmantojot progresīvos risinājumus, kas paaugstina produktu uzglabāšanas efektivitāti un kvalitāti. Šādi ledusskapji spēj noteikt tajā glabājamo produktu tipu un sekot līdzi svarīgai informācijai, piemēram, pārtikas produktu derīguma termiņam. Tas ir ledusskapis ar piekļuvi internetam, tāpēc lietotājs var kontrolēt tā darbu attālināti, un pat saņemt informāciju par receptēm, ko var pagatavot no esošajiem produktiem. Ledusskapis, kas aprīkots ar kameru ļauj redzēt, ka atrodas iekšā, neatverot durvis, un var nosūtīt uz lietotāja viedtālruni nepieciešamo pārtikas produktu sarakstu vai fotogrāfijas, kuras tiek veiktas pēc katras durvju aizvēršanas. Tas ļoti palīdz iepirkšanās laikā. 

Viedo ledusskapju dizains ir tieši saistīts ar to funkcionalitāti. Interjera organizācija palīdz izvietot produktus ērti un efektīvi, bet sensora kontroles sistēmas nodrošina temperatūras parametru uzturēšanu visā ledusskapī. Parasti viedie ledusskapji ir aprīkoti ar lieliem displejiem uz durvīm. Būtībā tas ir iebūvēts planšetdators, kas vienmēr ir pa rokai. Lietotāji var pielāgot profilus un izmantot tos pēc saviem ieskatiem. Piemēram, ja jums jāatstāj ziņa kādam no ģimenes locekļiem, ledusskapis tam ir visērtākā vieta! 

Ražotāji uzskata, ka šādi ledusskapji lielākoties ir piemēroti lielām mājsaimniecībām, kur ir nepieciešami lielāki pārtikas krājumi. Tāpēc galvenokārt šādām ierīcēm ir liels kameras tilpums un gabarīti. Parasti tie ir Side-by-Side vai daudzkameru modeļi, bet, piemēram, Bosch ražotājs piedāvā tehniku ar šādu funkcionalitāti arī ierastajā divkameru izpildījumā. Viedo tehnoloģiju izmantošana tiešām ir pamatota lieliem modeļiem, jo tajos ir vieglāk aizmirst par kādu produktu, kas palielina pārtikas atkritumu apjomu. Kad ir sarežģīti izsekot produktu krājumus, ledusskapji ar kamerām ir patiešām lielisks risinājums. Jūs varat "ieskatīties" tajā tieši no veikala, un varat būt pārliecināts, ka neaizmirsīsiet nopirkt nepieciešamus produktus.


Pirms iegādes pārbaudiet konkrētā modeļa savienojuma iespējas. Daudzi ražotāji atbalsta Bixby vai Home Connect sistēmu, bet citi – izplatītus Amazon Alexa vai Google Assistant digitālos asistentus. Tas nozīmē, ka jums būs pieejams pilnvērtīgs iebūvēts balss palīgs, ar kura palīdzību varat izveidot iepirkumu sarakstus, atskaņot mūziku un izmantot ledusskapi kā centrālo vadības centru, lai kontrolētu citas ierīces. Bet pateicoties Home Connect sistēmai ir iespējams uzzināt informāciju par pareizo produktu uzglabāšanas veidu, noregulēt temperatūru pat tad, ja neesat mājās, kā arī uzstādīt brīdinājumus, piemēram, par temperatūras paaugstināšanu, ja durvis tika nejauši atstātas vaļā. Ledusskapji ar šādu funkcionalitāti ļaus izvairīties no lieka enerģijas patēriņa un novērst produktu bojāšanu.

Attālinātas mijiedarbības un mākslīgā intelekta tehnoloģijas tiek aktīvi ieviestas jau kopš 2000. gadu sākuma un ar katru gadu tās kļūst arvien ērtākas un draudzīgākas, bet modeļu dažādība ļauj pircējam vieglāk izvēlēties tehniku, atbilstoši savām vajadzībām un budžetam, neatsakoties no jaunākiem mūsdienu risinājumiem. Arī interneta veikalā Rdveikals.lv ir pieejami vairāk kā 550 populārāko ražotāju ledusskapji gan lielām, gan mazām ģimenēm par pievilcīgām cenām, kur katrs atradīs sev piemērotāko.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina sniega tīrīšanas kvalitāte uz Daugavpils ceļiem?
Jaunākie komentāri:
Latgales Centrālajai bibliotēkai (uz laiku) mainīts darba laiks
Vis mainas..nekas nav akmeni kalts..ari darbalaiki..tik daudz esam pardzivojusi..un vel pardzivosim..tadi sikumi nav uztraukuma verti Sīkāk...
Daugavpils 2027 aicina uz tiešsaistes pasākumu "ATBALSTS TAVAI IDEJAI"
Sapnot ir labi..un cik gan tuksa butu musu dzive bez sapniem..bet jaatceras ka reizem sapni ir un paliek tikai sapni....par skaistu brivu tiesisku valsti..kur ar projektiem bus stipri par maz lai tos realizetu dzivee musu launuma varaskares un alkatibas un beztiesiskuma parnemtajaa valstii Sīkāk...
Energoresursu krīzes novēršanai plānots 250 miljoni eiro atbalsts
Nespeju noticet..vai tiesam sis solijums iekritis cilvekiem makaa..lidz sim jau tie miljoni noziedeja ka pucei aste..un ne ciku he grapu 60 miljoni izkupeja...ceru ka soreiz pucei aste uziedes Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top