Pirmdiena,
24.Janvāris 2022
Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija, Федот, Феодосий, Михаил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Dators darbam no mājām

22.10.2020
Iespējams, viens no ieguvumiem pēc korona vīrusa izraisītās slimības Covid-19 uzliesmojuma ir fakts, ka daudzi uzņēmumi ļauj darbiniekiem strādāt no mājām un visnotaļ veiksmīgi tiek ar to galā. Taču ir kāda nianse, par kuru ir jāpadomā pašam darbiniekam pirms attālinātā darba uzsākšanas. Proti, vai mājas ir laba datortehnika, kas ir piemērota darba pienākumu veikšanai. 

Un kur to iegādāties gadījumā, ja no mājām būs jāstrādā ilgu laiku?! Atcerieties, ka speciālistiem, kuriem jau ir attālinātā darba pieredze un iemaņas, tā pēkšņi var izrādīties būtiska priekšrocība.

Tātad jums mājās ir jāizveido “savs birojs”. Šim nolūkam būs nepieciešams labs dators, kas tiks galā ar visiem darbiem un nepievils jūs izšķirīgos brīžos. Šādi modeļi var būt diezgan dārgi! Taču mēs iesakām pievērst uzmanību interneta veikalamwww.mdata.lv.

Uzņēmums MDATA datortehnikas tirdzniecības nozarē - gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā - darbojas jau vairāk nekā 20 gadus.

Te ir atrodami ļoti labi lietoti datori, turklāt par zemām cenām.

Lietoti datori, kurus pārdod privātpersonas, var saturēt “nepatīkamus pārsteigumus”. Bet visi lietoti datori, ko piedāvā uzņēmums Mdata, ir ar garantiju, tādēļ jūs varat būt mierīgi par savu pirkumu. 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina sniega tīrīšanas kvalitāte uz Daugavpils ceļiem?
Jaunākie komentāri:
Latgales Centrālajai bibliotēkai (uz laiku) mainīts darba laiks
Vis mainas..nekas nav akmeni kalts..ari darbalaiki..tik daudz esam pardzivojusi..un vel pardzivosim..tadi sikumi nav uztraukuma verti Sīkāk...
Daugavpils 2027 aicina uz tiešsaistes pasākumu "ATBALSTS TAVAI IDEJAI"
Sapnot ir labi..un cik gan tuksa butu musu dzive bez sapniem..bet jaatceras ka reizem sapni ir un paliek tikai sapni....par skaistu brivu tiesisku valsti..kur ar projektiem bus stipri par maz lai tos realizetu dzivee musu launuma varaskares un alkatibas un beztiesiskuma parnemtajaa valstii Sīkāk...
Energoresursu krīzes novēršanai plānots 250 miljoni eiro atbalsts
Nespeju noticet..vai tiesam sis solijums iekritis cilvekiem makaa..lidz sim jau tie miljoni noziedeja ka pucei aste..un ne ciku he grapu 60 miljoni izkupeja...ceru ka soreiz pucei aste uziedes Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top