Otrdiena,
24.maijs 2022
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Visprecīzākais sirds ritms Vecrīgā - Baltic Watches

19.10.2020
Laiks ir visdārgākā dāvana, ko varam dāvāt otram. Šī raksta sakarā vēlos šo citātu vērst izprast gan pārnestā, gan arī tiešā nozīmē. Ar bērniem, draugiem, tuviniekiem un kolēģiem pavadītais laiks ir neatsverams. Kopā pavadītas brīvdienas vai darbadienas atgūt nevarēsim nekad. Tieši tāpēc laiks ir dārgākā dāvana.

Šo izteicienu varam izprast arī tiešā nozīmē. Kā jau nopratāt, runa būs par pulksteņiem, precīzāk - par rokas pulksteņiem. Šis izgudrojums kādreiz karājās pie žaketes vai tika ielikts kabatā. Taču 19. gadsimta beigās izgudrotais rokas pulkstenis dzīvo un tiek augsti vērtēts vēl šodien. Rokas pulkstenis var būt kā statusa apliecinājums, lieliska investīcija un nododama dāvana no paaudzes paaudzē.
 
Pirmie rokas pulksteņi tika radīti Šveicē. Vēl šodien Šveice ir saglabājusi savas augstās pozīcijas pulksteņu ražošanā, turklāt ne tikai. Uzraksts uz rokas pulksteņa ‘’Ražots Šveicē’’ jau skaitās kā papildus vērtība jebkura brenda pulkstenim. Arī citu valstu brendi tīko pēc šāda uzraksta.
 
Izpildot konkrēti izveidotus nosacījumus, citu valstu brendi atsakās no savas valsts vārda iegravēšanas, labprātāk iegūstot uzrakstu ‘’Ražots Šveicē’’. Arī Latvija ir tikusi līdz tādam līmenim, ka varam atļauties tirgot Šveicē ražotos vai saliktos brendu pulksteņus. Unikālu konceptu Baltijā ir izveidojuši http://balticwatches.com/.
 
Baltic Watches - unikāla koncepta pulksteņveikals Baltijā

Ražot vai tirgot luksus rokas pulksteņus ir liela uzdrīkstēšanās, jo tas prasa salīdzinoši lielus ieguldījumus un pats galvenais - laiku. Lai radītu vienu pulksteni, var paiet pat gads. Šāda uzņēmuma vadītājs nav cilvēks, kura mērķis ir tikai nopelnīt. Tai ir jābūt arī viņa kaislībai un dzīves priekam. Tāds ir arī Baltic Watches dibinātājs Ģirts Strencis. Šīs kaislības pārņemts, viņš vairāk kā pirms 10 gadiem apzināja līdzīgi domājošos un radīja koncepta veikalu - Baltic Watches.
 
Baltic Watches ir unikāls ar to, ka šeit vari atnākt ne tikai ar konkrētu mērķi nopirkt pulksteni, bet ar zinošiem konsultantiem arī aprunāties, uzzināt jaunākās tendences laikrāžu pasaulē. Šis ir pirmais pilna servisa Šveices pulksteņu centrs Baltijā, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - tepat vari arī pulksteni iztīrīt vai salabot (arī, ja tas nav augstākās klases brends) , kā arī pārdot jau esošu Šveices rokaspulksteni.
 


Uztici savu rokaspulksteni sertificētu meistaru rokām

Ģirts Strencis kopā ar savu komandu - Ervīnu Undeli, Imantu Jansonu un Staņislavu Ņefjodovu ir radījuši īpaši pulksteņu laboratorijai plānotas telpas, aprīkotas ar augstas kvalitātes tehniku. Šeit varēsi būt drošs, ka Tava dārgā investīcija tiek aprūpēta pēc visiem pasaules standartiem.
 
Baltic Watches remontdarbnīcā profesionālie meistari to iztīrīs un pēc vajadzības to arī salabos vai nomainīs kādu detaļu. Salabot var visdažādākās sarežģītības pakāpes defektus. Vairāk skaties šeit: https://balticwatches.com/pulkstenu-remonts.
 
Sevišķi jau oriģinālajiem Šveices rokaspulksteņiem Baltic Watches nodrošinātais remonts ir pati labākā un drošākā izvēle. Tā kā galvenajam pulksteņdarbnīcas meistaram Ervīnam Undelim piešķirti atbilstošie Šveices sertifikāti, pulksteņu garantijas apkalpošanu var veikt uz vietas. Arī izmantotais aprīkojums akreditēts Šveicē. Kvalitāti nodrošina arī iespēja pasūtīt oriģinālās detaļas no ražotāja.
 
Pulksteņu atpirkšana un pārdošana

Ja Tavs Šveices brendu rokas pulkstenis ir vai nu fiziski vai morāli nokalpojis, Baltic Watches to iespējams no Tevis labprāt atpirks. Ja vēlies, vari to izdarīt klātienē, atnākot uz Jāņa ielu 3, Vecrīgā.
 
Ja uz Rīgu braukt negribi, vari to izdarīt arī internetā. Vispirms Tev būs jāaizpilda pieteikuma forma, ko atradīsi šeit: https://balticwatches.com/pardod-savu-pulksteni. Pulksteņa vērtību noteiks Baltic Watches profesionāļi, un atlīdzība tiks izsniegta nekavējoties.
 
Ja nevēlies no Šveices pulksteņiem šķirties pilnībā, tad Baltic Watches piedāvā arī pulksteņu apmaiņu. Tāpat kā uzpērkot, arī uz maiņu nododamajam pulkstenim tiks veikta diagnostika. Pēc tās tiks salīdzināta Tava vecā pulksteņa vērtība salīdzinājumā ar iecerēto, tādā veidā nosakot cenu.
 
Lai gūtu ieskatu Baltic Watches pulksteņu piedāvājumā, skaties šeit: https://balticwatches.com/pulksteni. Te atradīsi galveno informāciju par katru no pārdošanā esošajiem pulksteņiem - brenda vārdu, izmantotos materiālus, izmēru, tā stāvokli un cenu.
 
Autentiski Šveices rokaspulksteņi

Šveices rokas pulkstenis ir nopietna investīcija. To vislabāk veikt autentiskos un specializētos pulksteņu veikalos. Tā būs 100 % garantija, ka rokas pulkstenis ir oriģināls. Baltic Watches ir nosolījies, ka jebkurš viņu veikalā atrodamais rokas pulkstenis ir iepriekš pārbaudīts, iztīrīts un gatavs ilgstošai lietošanai.
 
Ja laika gaitā tomēr rodas kādas problēmas, tad droši uzmeklē garantijas kartīti, nāc uz salonu, un pulksteņu meistari tās izlabos.
 
Baltic Watches visprecīzākie pulksteņi tikšķ tieši Vecrīgas sirdī, Jāņa ielā 3. Ja par jaunu rokas pulksteni vēl tikai sapņo, tad ielūkojies http://balticwatches.com/ un pasapņo vēl konkrētāk. 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Nākamnedēļ vairāk uzspīdēs saule
Kuram tik loti nepatik losenes kpmenti iesaku nelasit...nav tak spiesta lieta..vai ir..

Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Lāčplēsi
Daugavpils deputati malaci..doma par cilvekiem un stradaa to labaa.ko nevar teikt par valdibu..tie domaa tikai par sevi. Sīkāk...
Daugavpils vieglatlēti gūst pieredzi trīs sacensībās
Nu malaci jauniesi..ta tik turpinat. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top