Pirmdiena,
27.jūnijs 2022
Vārda dienas: Malvīne, Malvis, Елисей, Мефодий, Мстислав Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Enerģijas valdnieks Commodus

22.09.2020
Komods (Commodus) bija gana negants romiešu imperators - pašam piederēja harēms, bet sievu par krāpšanu lika nogalināt. Arī citus, kas viņam nepakļāvās, viņš bez žēlastības lika nonāvēt. Commodus nebija augsts intelekts. Viņš bija vairāk kareivis, cīnītājs, nekā tālredzīgs impērijas pārvaldītājs. Pilnīgi pretēji varētu raksturot šī imperatora vārdā nosaukto dažādo enerģijas ražotājiekārtu izplatītāju un uzstādītāju Commodus. 

Commodus izplata dažādas apkures sistēmas, siltumsūkņus, kondicionierus, saules paneļus un rok dziļurbumus. Visas šīs ierīces palīdz Tev un man ietaupīt uz komunālo maksājumu rēķiniem ilgtermiņā. Tās noderēs gan Tavā mājoklī, gan darba vietā.
 
Ja Tu dzīvo netālu no Rīgas, Jelgavas vai Saldus, nāc uz Commodus un uzzināsi par tiem vairāk. Ja Tava mājvieta ir kaut kur tālāk, droši raksti internetā: https://commodus.lv/. Mājaslapā atradīsi online čata sadaļu, un varēsi uzdot jebkuru interesējošo jautājumu nekavējoties.
 
Kā jau tika minēts, Commodus izplata visiem zināmās apkures sistēmas - malkas katlus un nedaudz mazāk zināmos granulu apkures katlus un abus šos apvienojot kopā - t.s. kombinētos katlus. Commodus ne tikai ieteiks, kurš no šiem būs piemērotāks tieši Tava mājokļa kvadratūrai, bet to par zemāku cenu nekā citur arī uzstādīs. Apskati savas apkures sistēmas ieceres šeit: https://commodus.lv/apkures-katli.
 


Siltumsūkņi
 
Commodus izplata arī nedaudz modernākus un alternatīvākus enerģijas ieguves veidus, piemēram, siltumsūkņus. Tās ir ierīces, ar kuru palīdzību āra gaisu vai zemes siltumu pārvērš enerģijā. Šo enerģiju var izmantot apsildot iekštelpas, kā kondicionieri vai sasildot sanitāro ūdeni. Ar gaiss-gaiss siltumsūkņiem var apsildīt vai kondicionēt iekštelpu gaisu. Gaiss-ūdens siltumsūkņi apsildīs gan trubās esošo, gan arī saimniecībā lietojamo ūdeni. Visinteresantākais no siltumsūkņiem laikam ir zemes siltumsūknis.
 
Zemes siltumsūkņi enerģiju iegūst no saulē sasildītās zemes vai piemājas ezera. Šāds siltumsūknis sanitāro ūdeni nesasildīs, toties mājas siltumu Latvijas apstākļos nodrošinās visu cauru gadu. Sasildītās zemes enerģija neko nemaksā, taču jāmaksā būs par pašu siltumsūkni un nedaudz patērēto elektrību. Zemes siltumsūkņa cena svārstās no 4000-8000 eiro. Tāpat kā pārējo veidu siltumsūkņi, ilgtermiņā tas noteikti atmaksāsies. Noskaidro, kuras firmas ražo labākos siltumsūkņus šeit: https://commodus.lv/siltumsukni.
 
Pie Commodus pirktajiem siltumsūkņiem kompānija dod 5 gadu tehniskās apkopes garantiju. Tehniskā apkope ir ārkārtīgi svarīga sastāvdaļa siltumsūkņa ilgdzīves saglabāšanai. Tajos esošie ventilatori ik pa laikam ir jāattīra no uzkrātajām nevēlamajām baktērijām un putekļiem. Commodus šajā ziņā ir profesionāļi. Par siltumsūknī ieguldīto naudu nebūs jāuztraucas, kad nodosi to Commodus ekspertu rokās.
 
Kondicionieri
 
Kondicionieri nav tikai luksus prece skaistās villās vai vasarnīcās. Mūsdienās tie kļuvuši daudz populārāki arī vienkāršās privātmājās, dzīvokļos, bet visvairāk - darbavietās. Vasaras karstajos mēnešos saules pusē esošajās telpās loga atvēršana nelīdzēs, jo augstā gaisa temperatūra ārā iekštelpu temperatūru tikai paaugstinās.
 
Turklāt pilsētā uz ielu vērsto logu atvēršana ienesīs putekļus, mašīnu sodrējus un citas nevēlamas baktērijas. Ja esi alerģisks, tad kondicioniera iegāde būs pareizā izvēle gaisa attīrīšanā. Iekštelpu gaiss ne tikai būs vēsāks, bet arī tīrāks. Parastais ventilators to panākt nevar. Tas rada vēja imitāciju, kas putekļus tikai izdzenā, bet nesavāc. Atrodi jaunu šīs vasaras uzlabotāju šeit: https://commodus.lv/kondicionieri.
 
Saules paneļi
 
Commodus izplata arvien populārāk kļuvušos saules paneļus - baterijas un kolektorus. Izrādās, arī Latvijā saule spīd pietiekamā daudzumā (850 - 1200 h gadā), lai no tās iegūtu enerģiju - elektrību vai sasildītu mājsaimniecībā lietojamo ūdeni. Enerģiju gūst ne tikai saulainās, bet arī mākoņainās dienās, jo saules paneļiem galvenā prasība ir dienas gaismas esamība. Protams, saulainākajās dienās enerģija tiks saražota visvairāk. Tāpat rudenī un ziemā elektroenerģijas vai ūdens sasildīšanai ar saules paneļiem diemžēl nepietiks.
 
Taču pavasarī un vasarā saražotā bezmaksas elektrība būs ievērojams atsvars komunālo rēķinu samazināšanai. Elektrību iegūst ar saules bateriju palīdzību. Ja plānotais elektrības patēriņš solās būt mazāks nekā baterijas saražos, tad ieteicams klāt piepirkt arī elektrības uzkrājuma akumulatoru.
 
Ja ar saules bateriju palīdzību būsi ieguvis elektrības pārpalikumu, tad par tās uzkrāšanu nebūs jāmaksā. Pretējā gadījumā to uzkrās tuvākais sadales tīkls, un par šādu pakalpojumu Tev būs jāmaksā viņam. Saules baterijas vai kolektorus uzstāda uz māju jumtiem vai pagalmā. Izpēti vairāk par šo alternatīvo enerģijas ieguves veidu šeit: https://commodus.lv/saules-paneli.
 
Dziļurbumi
 
Jau sen dzīvojam tādos laikos, kad attīrītu dzeramo ūdeni nereti pērkam veikalā. Latvijā, kur sausums nav lielākā problēma, tas šķiet ne tikai dārgi, bet pat nedaudz muļķīgi. Un tas pavisam noteikti nav ērti - katru dienu mājās nest 3 - 5 l dzeramā ūdens no veikala. Latvijas ūdens bagātības pavisam noteikti var izmantot daudz gudrāk. Ir jārok aka vai vislabāk - dziļurbums.
 
Artēziskā aka jeb dziļurbums no parastās akas atšķiras ar tās dziļumu. Dziļurbums sākas no 20 m dziļuma. Tik dziļi izrakts ūdens būs daudz tīrāks un to būs iespējams iegūt lielākā vairumā nekā parastās akas ūdeni. Ar spainīti smeļamā aka mēdz vasarā izžūt vai ziemā aizsalt. Ar dziļurbumu tas nekad nenotiks.
 
Šāda ūdens ieguve būs īpaši izdevīga, ja mājsaimniecībā esat vairāki cilvēki, pie mājas ir dārzs vai lauksaimniecības zeme. Pieredzējušie dārznieki vai lauksaimnieki zina, cik ietekmējošas var būt pat 2 dienas sausuma dārzā. No dziļurbuma gūtais ūdens netrūks nekad.
 
Šādu urbumu vislabāk veikt pieredzes bagātām servisa kompānijām. Neprofesionāli veikts dziļurbums var pat appludināt pagalmu, un plānotais ieguvums pārvērtīsies zaudējumos. Tādēļ dziļurbuma rakšanai ir nepieciešama pat licence un iegūtā ūdens ķīmiskās analīzes. Commodus ir lielisks serviss, kas par visu to parūpēsies Tavā vietā. Uzzini vairāk: https://commodus.lv/dzilurbumi.
 
Commodus vīri ne tikai izplata, bet nopirkto tehniku paši arī uzstāda. Uz viņiem var paļauties. Ja izņēmuma kārtā radīsies kādas problēmas, tad zināsi, pie kā vērsties, jo tehnikas kvalitāte ir tik pat svarīga kā tās pareiza uzstādīšana. Jebkurai tehnikai Commodus dod arī tehniskās apkopes un labošanas garantiju uz vairākiem gadiem. Commodus vīru darbs izpaužas ne tik daudz vārdos, bet vairāk darbos. Tāpēc viņiem uzticējušās arī tik lielas un svarīgas iestādes kā Rīgas Tehniskā Universitāte, Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika, Royal Casino Spa & Hotel un citas.
 
Nāc uz Commodus veikalu Rīgā, Jelgavā vai Saldū. Droši uzdod visus interesējošos jautājumus, varbūt pat aptuvenos aprēķinus klātienē vai raksti Commodus internetā. 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top