Otrdiena,
24.maijs 2022
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Daugavpils ziņas nekustamo īpašumu jomā

21.07.2020
Nekustamo īpašumu tirgū noris pārmaiņas - sludinājumu portāls dalder.lv piedāvā lietotājiem uzlabotu un inovatīvu mājas lapu, kuras tehniskie risinājumi būtiski atvieglo gan sludinājumu ievietošanu, gan vēlamā piedāvājuma meklēšanas procesu. Populārākie sludinājumu portāli (tādi kā ss.com) nebūt nav pats labākais, ko šobrīd interneta reklāmu platformas var sniegt. Daugavpils ziņas vēsta, ka dalder.lv nekustamo īpašumu sludinājumu jomā izceļas ar ievērojamām priekšrocībām.

Ja vēlos īrēt dzīvokli Daugavpilī, kā atrast vislabāko piedāvājumu un uzticamu saimnieku? Lai atbildētu uz šo un līdzīgiem jautājumiem, palīdzēt var jaunais sludinājumu un reklāmu portāls dalder.lv, kura iespējas tiks analizētas un apskatītas šī bloga rakstā. Veiktā tirgus analīze, salīdzinot dažādus portālus, apliecina, ka dalder.lv nākotnē varētu kļūt par vadošo sludinājumu portālu Latvijā. Kāpēc tā un kā tas mainīs sludinājumu sfēru Latvijā, pastāstīšu tālāk.

Turpinājumā - Daugavpils ziņas nekustamo īpašumu jomā. Iezīmēšu, kādas iespējas piedāvā šobrīd modernākais reklāmu portāls, kas sola ienest pārmaiņas veidā, kādā tiek organizēti darījumi ar nekustamajiem īpašumiem. Ne vien tas pircējam vai īrniekam dāvā lielāku drošības garantu, izvēloties noteikta īpašnieka dzīvokli, bet arī paātrina meklēšanas procesu. Mājokļa īpašnieks dalder.lv, savukārt, saņem tādus ekstra bonusus, kādus citviet nepiedāvā.
 
Personalizētie filtri - veids, kā ātrāk atlasīt vēlamos sludinājumus

Pēc personīgās pieredzes varu teikt, ka sludinājumu meklēšana var kļūt par laikietilpīgu un nogurdinošu procesu - dažkārt vienu un to pašu sludinājumu nākas pārskatīt vairākas reizes un tiek izniekots laiks. Dalder.lv mājas lapas izveidotāji šo problēmu ir ņēmuši vērā un risinājuši. Lai nenāktos vēlreiz pārskriet pāri visiem sludinājumiem, lai atrastu tos, kas visvairāk saistījuši interesi, profilā var saglabāt favorītus atsevišķā iedaļā un vienkārši tos pārskatīt vienkopus.

Turklāt - dalder.lv piedāvā tādu iespēju kā personalizētu filtru izveidošanu, un kā skaidro Daugavpils ziņas - tā ir unikāla funkcija nekustamo īpašumu reklāmu un sludinājumu portālos. Piemēram, apskatot iedaļu pārdod dzīvokli Daugavpilī, meklēšanas lodziņā var ievadīt atbilstošos parametrus, pēc kuriem meklēt mājvietu - lokāciju, cenas diapazonu, apkures veidu, ēkas projektu un izvēlēt papildus ekstras, kādas būtu vēlamas iecerētajai mājvietai.

Lai arī pēc noteiktiem kritērijiem arī citos sludinājumu portālos var meklēt jauno dzīves vietu, tomēr tik niansētu iedalījumu piedāvā tikai dalder.lv. Papildus tam - šo informāciju reģistrētam lietotājam nav jāvada katru reizi no jauna ienākot mājas lapā un uzsākot kārtējo meklēšanas sesiju. Ievadot visus vēlamos parametrus interesējošajā iedaļā (piemēram, pārdod dzīvokli Daugavpilī), jānospiež poga “Saglabāt”. Tā tiek izveidots filtrs.

Lapas augšējā kreisajā stūrī blakus lietotājvārdam pieejams filtra simbols - to uzspiežot, katru reizi ienākot profilā, var redzēt iepriekš saglabātos filtrus. Atliek tikai atvērt jau izveidoto filtru un uzreiz uzsākt meklēšanu pēc nepieciešamajiem kritērijiem. Tas nudien ir ļoti parocīgi, jo katru reizi vadīt no jauna vienu un to pašu informāciju ir ne vien kaitinoši, bet arī lieka laika tērēšana.

Blakus filtra ikonai atrodas favorītsludinājumu iedaļa, bet tālāk - paziņojumu ikona. Tas nozīmē, ka nevis pašam aktīvi jāseko līdzi, kādi jauni sludinājumi parādās vēlamajā kategorijā, bet gan dalder.lv to izfiltrē un paziņo automātiski. Tiklīdz parādās jauns piedāvājums, kas atbilst izvēlētā filtra aprakstam, lietotājs saņem paziņojumu jeb notifikāciju.
 


Personīgais tiešsaistes nekustamo īpašumu aģents

Pateicoties paziņojumiem, var nepalaist garām jaunumus. Nereti tieši ātrums ir svarīgākais faktors, lai iegūtu noskatīto dzīvokli. Paziņojums ļauj būt vienam no pirmajiem, kas uzzina par piedāvājumu, sniedz iespēju pēc iespējas laicīgāk sazināties ar pārdevēju. Tāpēc dalder.lv zināmā mērā ir kā personīgais tiešsaistes nekustamo īpašumu aģents, kas informē par aktuālajiem piedāvājumiem.

Papildus tam vēl var izmantot piesekošanas funkciju vai nu noteiktam privātajam pārdevējam vai uzņēmumam. Jāuzspiež uz konkrētā pārdevēja vai uzņēmuma profila un lapas augšējā labajā stūrī jānospiež poga “Sekot” līdzīgi kā sociālajos tīklos. Šim pārdevējam vai uzņēmumam ievietojot jaunu sludinājumu, tas automātiski tiks izkārtots augšējās meklēšanas pozīcijās virs citiem parastajiem sludinājumiem un to varēs ātrāk pamanīt.

Facebook
biznesa informācijas dabiskā sasniedzamība tuvojas 1% atzīmei - tāpēc, ka FB interesēs ir panākt, lai uzņēmums tērētu naudu un sponsorētu katru postu. FB priotizē attiecību statusus un draugu notikumus, uzņēmumu ziņas ir pēdējā plānā. Turklāt, ja pirmie no sekotāju rindas nepievērsīs uzmanību jaunajam Page rakstam, tas netiks parādīts nevienam. Dalder.lv ir pilnīgi otrādi - uzņēmums un pārdevējs saņem 100% uzmanības.
 
Uzņēmumu un pārdevēju mājas lapas - uzticamības garants

Nekustamo īpašumu lauciņā Daugavpils ziņas uzsver vairākas dalder.lv sniegtās priekšrocības. Ne vien jaunākie IT risinājumi atvieglo meklēšanas procesu, bet arī pati mājaslapa, funkcionālais izkārtojums un ideja būtiski atšķiras no pārējiem sludinājumu portāliem.

Dalder.lv ir vietne, kurā ne vien reģistrēti lietotāji sludinājumus var publicēt bez maksas, bet turklāt katram lietotājam tiek izveidots personalizēts profils - tas nozīmē, ka iespējams vēlamos sludinājumus pārskatīt daudz ērtākā veidā, atlasot tieši tos variantus, kas atbilst iespējām. Dalder.lv pievienotā vērtība ir sociālajiem tīkliem pielīdzinātais darbības princips - gan uzņēmumam, gan individuālajam pārdevējam vai pircējam izveidota individualizēta mājas lapa.

Kā zināms, savas mājas lapas izveidošana nebūt nav tik vienkārša vai lēta. Dalder.lv portāla dizainā katra individuālā lietotāja profils jeb mājas lapa organiski iekļaujas. Tajā var redzēt vai nu uzņēmuma nosaukumu vai pārdevēja vārdu uzvārdu. Tāpat kā facebook, arī šeit var ievietot gan profila, gan fona attēlu. Uzņēmums var ielikt savu logo un atbilstošu background bildi. Tas noteikti vairo uzticamību potenciālo klientu acīs.

Šajā mājas lapā uzņēmumiem iekļauta iedaļa “Par mani”, kā tas parasti ir oficiālajās mājas lapās. Līdztekus var redzēt arī citus pārdevēja vai uzņēmuma publicētos sludinājumus vienuviet. Pieejama kontaktinformācija atsevišķā iedaļā gluži kā savā lapā. Turklāt - atsevišķa ailīte atvēlēta autorizētām atsauksmēm. Jo vairāk lietotāju sāktu izmantot šo funkciju, jo vairāk uzticības iegūt varētu pārdevējs.

Kas gan vēl ne labāk kā plašākā autorizētu atsauksmju sistēma varētu reklamēt noteiktu uzņēmumu un apliecināt jauniem klientiem, ka šim uzņēmumam iespējams uzticēties un ar to var veidoties pozitīva sadarbība. Šāda atsauksmju iedaļa ir pievienotā vērtība un bezmaksas reklāma pašam uzņēmumam. Personīgās mājas lapas izveide dalder.lv portālā ļauj sevi pozicionēt tirgū, piemēram, nekustamo īpašumu nozarē.

Tādējādi dalder.lv ir kā klientiem saprotama Lursoft bāze. Sludinājumos var redzēt, kādi uzņēmumi darbojas Latvijā un ko tie piedāvā. Vienkopus vienā vietnē var atrast visdažādākos uzņēmumus un to piedāvājumus. Sludinājums vairs nav anonīms vai bezpersonisks. Šāda platforma un sludinājumu portāla darbības princips piedāvā daudz plašāku skatījumu uz piedāvājumu. Pircējs var daudz smalkāk apzināties, par ko īsti tas interesējas.

Turklāt portālā nodrošināta arī tiešsaistes komunikācija kā citos sociālajos tīklos. Ja pārdevējs un ieinteresētais pircējs vienlaikus atrodas portālā, var norisināties tiešsaistes komunikācija. Ja abas puses online neatrodas, tad ziņu var izlasīt vēlāk, pieslēdzoties portālam. Tā ir laba priekšrocība - sevišķi situācijā, ja neizdodas sazvanīties un otrā galā netiek pacelta klausule.
 
Niansētākā filtrēšanas sistēma jeb visērtākā sludinājumu atrašana

Daugavpils ziņas uzsver, ka ne vien dalder.lv piedāvā niansētāko filtrēšanas sistēmu, lai atrastu vēlamo preci vai pakalpojumu un daudz plašāku iedalījuma klāstu kā citos portālos, bet arī reģionālais iedalījums ir daudz pārdomātāks. Vēlamo nekustamā īpašuma kategoriju, piemēram, pērk dzīvokli Daugavpilī, var meklēt ne vien Latvijas lielākajās pilsētās, bet meklēšanu veikt plašākā mērogā - Latvijas novadu līmenī. Reģionāli izdalīti visi Latvijas novadi.   

Tas ievērojami uzlabo izredzes atrast mājokli Latvijas reģionos dzīvojošajiem. Tādā veidā var ērti uzzināt, kas notiek tuvākajā rādiusā - noteiktajā novadā. Meklējot dzīvesvietu, ne vien interesējošs var būt konkrēts ciems, bet vispārēji tuvākā apkārtne, kurā atrodas darbs un kur gribas atrast savu mājvietu. Tā teikt - dalder.lv katram novadam savs sludinājumu dēlis.

Papildus tam dalder.lv nodrošina, ka publicētais sludinājums sasniedz pēc iespējas plašāku auditoriju. Citos sludinājumu portālos ar ievietotās reklāmas saturu var iepazīties tikai tie, kas zina valodu, kurā sludinājums ir publicēts. Dalder.lv nodrošina automātisku tulkojumu 3 valodās - latviešu, krievu un angļu. Tas nozīmē, ka situācijā, ja pārdevējs nezina kādu no minētajām valodām, IT sistēma automātiski parūpējas, lai tiktu nodrošināts tulkojums.
 


Daugavpils ziņas iesaka dalder.lv

Nekustamo īpašumu sludinājumu jomā pirkšanas, pārdošanas un īres sadaļās Daugavpils ziņas nenoliedzami izceļ dalder.lv kā jauno nozares līderi. Šis portāls piedāvā bezmaksas sludinājumu koncepciju - lai vienkāršu sludinājumu ievietošana būtu pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam un par to nenāktos maksāt neadekvāti augstas summas.

Dažkārt par sludinājuma publicēšanu kopējie izdevumi sasniedz vairākus desmitus eiro. Dalder.lv pauž pārliecību, ka var būt citādāk. Daugavpils ziņas, kas saistās ar nekustamo īpašumu tirgiem, tāpēc kā finansiāli vispievilcīgāko reklāmas platformu pārdevējiem nekustamo īpašumu nozarē iesaka dalder.lv. Turklāt - šajā bezmaksas sludinājumu piedāvājumā ietilpst arī papildus ekstras jeb pievienotā vērtība, kuru citi portāli nepiedāvā pat par naudu.

Par reklāmu vai sludinājumu dalder.lv jāmaksā tikai situācijā, ja lietotājs vēlas izmantot kādus sarežģītākus reklāmas rīkus. Piemēram, uzņēmums var piesaistīt pircējus piedāvājot produktu vai pakalpojumu kā dāvanu vai rīkojot akciju. Par sludinājumu, savukārt, papildus jāmaksā, ja ir vēlme to atsevišķi izcelt vai ievietot kā VIP sludinājumu, lai tas noteiktajā sadaļā parādītos virs pārējiem sludinājumiem.

Lai vai kā, arī par šīm papildus reklāmas funkcijām dalder.lv izmaksas ir ievērojami zemākas kā citviet. Izdevumi veido vien 10% no ierastajiem izdevumiem par līdzīgu produkta vai pakalpojuma virzīšanu. Sevišķi jau jaunajiem uzņēmējiem, kas vēlas savu vārdu darīt zināmu, tas ir draudzīgs piedāvājums, jo par nelielām izmaksām sniedz iespēju sasniegt plašāku auditoriju.

Meklējot dzīvokli īrēšanai Daugavpilī, sludinājumus dalder.lv var meklēt gan pašam publicējot sludinājumu kategorijā “vēlos īrēt dzīvokli” vai arī meklējot jau pieejamos sludinājumus “izīrē dzīvokli” sadaļā. Tie, kas izīrē īpašumu, arī var pārskatīt sludinājumus ar īrētgribētājiem, izveidot filtru un paši sazināties ar kādu no potenciālajiem īrniekiem.

Piemēram, ja kāds ielicis sludinājumu, ka vēlas īrēt dzīvokli, īpašnieks pat var neveidot jaunu sludinājumu, bet vienkārši sazināties ar interesentu. Ziņojumā var iesūtīt dzīvokļa attēlus iespējamajam kandidātam un kontaktu iedaļā sameklēt telefona numuru, sazināties un, iespējams, uzreiz jau vienoties par darījumu.

Jauniem dalder.lv lietotājiem, reģistrējoties portālā, tiek izsniegta vērtīga dāvana - 50 EUR digitālajā maciņā, kurus var izmantot, lai publicētu sludinājumus. Par šo piešķirto bonusu katrs lietotājs var izmantot iespēju savu sludinājumu izcelt kādā īpašā veidā, lai tas būtu pamanāmāks. Uzņēmumi šo bonusu var lietot, lai izveidotu akciju vai pasniegtu savu produktu vai pakalpojumu dāvanu veidā.

Daugavpils ziņas iesaka dalder.lv sludinājumu portālu lietotājiem visā Latvijā, kas vēlas izmantot ērtas un modernas iespējas nekustamo īpašumu darījumu sfērā. It kā nelielas izmaiņas, veicot tādas vienkāršas un ikdienišķas darbības kā sludinājumu caurskatīšana, var ieviest lielas pārmaiņas. Katram individuāli izvēloties jauno portālu dalder.lv, pamazām reklāmas un sludinājumu nozare var sākt mainīties.

Par bezmaksas sludinājumiem un inovatīviem IT risinājumiem sludinājumu nozarē! Daugavpils ziņas aicina - ieskaties dalder.lv! Ja reiz iespējams sludinājumu publicēt bez maksas un papildus izmantot pievilcīgus bonusus, neredzu iemeslu, kāpēc nereģistrēties dalder.lv un nesākt izmantot portāla sniegtās priekšrocības.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Lāčplēsi
Daugavpils deputati malaci..doma par cilvekiem un stradaa to labaa.ko nevar teikt par valdibu..tie domaa tikai par sevi. Sīkāk...
Daugavpils vieglatlēti gūst pieredzi trīs sacensībās
Nu malaci jauniesi..ta tik turpinat. Sīkāk...
Daugavpilī atpūtniekiem pieejamas vairākas grilēšanai aprīkotas vietas
Losenite ari sapno par latgales zilajiwm ezeriem..loti sen biju pie visku ezera.ar draugiem atputusies..nu baigi forsi bija.tris dienas plyncajamies.un gulejam teltii..variham zupinas uz ugunskura..kas par ronantiku..bet tas bija loti sen..losenitei vasara aiznemta..daudz darba..laikam nesanaks..daugavpils ir tik taalu..bet nekad nesaki nekad.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top