Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kas jāzina pirms vasaras riepu iegādes?

18.03.2024
Visiem ir zināms, ka piedāvājumā ir pieejamas vissezonas riepas, ar ko atļauts pārvietoties visa gada garumā. Taču vairums autovadītāju izvēlas tieši konkrētai sezonai piemērotās riepas, kas sniedz lielāku drošību un braukšanas komfortu. Ja arī Jums ir pienācis laiks izvēlēties vasaras riepas savam auto, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā pirms to iegādes.

Vasaras riepu priekšrocības
 
Vasaras riepām ir cietāks gumijas sastāvs, kas uzlabo to veiktspēju vasarai raksturīgos laikapstākļos, nodrošinot teicamu saķeri ar sausu un slapju ceļa virsmu. Savukārt, īpaši veidotais protektora raksts palīdz izvairīties no akvaplanēšanas riska.

Kad uzstādīt vasaras riepas?
 
Likumdošana paredz, ka automašīnām ar ziemas riepām jābūt aprīkotām laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam. Tātad sākot ar 1. martu ir atļauts pārvietoties ar vasaras riepām.
 
Tomēr tas nenozīmē to, ka ar riepu maiņu vajadzētu steigties. Jāņem vērā, ka vasaras riepas ir paredzētas laikam, kad vidējā gaisa temperatūra sasniegusi vismaz + 7 grādus. Aukstākā laikā samazinās šo riepu veiktspēja.

Jaunas vai lietotas riepas?
 
Būtisks aspekts ir arī riepu cena. Dažkārt, vēloties ietaupīt, auto īpašnieki apsver iespēju iegādāties lietotas riepas. Lai arī tas patiešām ir veids, kā samazināt sākotnējās izmaksas, vispirms būtu jāizvērtē visi riski.

·         Nav zināmi riepu uzglabāšanas un izmantošanas apstākļi. Līdz ar to lietotas riepas var pievilt jebkurā brīdī;

·         Izvēloties šādas riepas, uzmanība ir jāpievērš arī to izgatavošanas laikam. Riepu derīguma termiņš ir aptuveni 5 gadi, tādēļ senāk ražotās riepas izmantot vairs nevajadzētu.

Ko vēl ņemt vērā, izvēloties riepas?
 
Iegādājoties vasaras riepas, ir jāņem vērā arī plānotie braukšanas apstākļi. Svarīgs ir arī riepu izmērs - izvēlieties riepas saskaņā ar ražotāja sniegtajām rekomendācijām. Jautājumu gadījumā vērsieties pie speciālista, kurš ieteiks labāko risinājumu.
 
Labākās vasaras riepas piedāvā MMK Riepu Serviss. Riepas no labākajiem ražotājiem, riepu montāža un balansēšana, zinošu speciālistu konsultācijas – šis riepu serviss ir īstā vieta, kur atrast labākos risinājumus. Uzziniet vairāk MMK Riepu Serviss mājas lapā www.mmkserviss.lv un rezervējiet sev laiku jau tagad!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top