Trešdiena,
6.Decembris 2023
Vārda dienas: Niklāvs, Nikolajs, Niks, Григорий, Александр, Митрофан Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

SEO optimizēšanas tendences – vai tām ir vērts sekot līdzi?

20.09.2023
SEO pakalpojumi ir strauji mainīga digitālā mārketinga joma, jo SEO tiešā veidā ietekmē jebkuras algoritma izmaiņas interneta pārlūkprogrammās. Interneta vietnes SEO optimizācijas mērķis ir pēc iespējas vairāk uzlabot vai tieši saglabāt interneta vietnes redzamības pozīcijas pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos, lai organiski palielinātu apmeklētāju plūsmu. Taču interneta meklētājprogrammu algoritmi tiek nepārtraukti uzlaboti, lai nodrošinātu interneta lietotājiem pēc iespējas kvalitatīvāku meklēšanas pieredzi interneta pārlūkprogrammās. Tādēļ SEO audits un SEO optimizācija ir jāveic regulāri, sekojot līdzi satura, reputācijas veidošanas, atslēgvārdu izmantošanas un citu SEO elementu izmantošanas tendencēm.

Kādām satura veidošanas tendencēm ir vērts pievērst uzmanību šogad?

Kvalitatīva satura nozīme lietotāju piesaistīšanā interneta vietnēm turpina pieaugt. Lai mājas lapas vai interneta veikala pozīcijas meklēšanas rezultātos netiktu zaudētas tiešajiem zīmola konkurentiem, īpaša uzmanība ir jāvelta gan saturam, kura tematiskais loks atbilst uzņēmuma darbības sfērai un mērķauditorijas interesēm, gan satura veidotāja autoritātei izteikties par izvēlēto tēmu.

Tieši saturs, kuru ir veidojis eksperts vai autoritāte konkrētā jomā, ir būtisks aspekts, ko Google meklēšanas algoritms novērtē, pārskatot vietnes saturu. Šādas izmaiņas algoritmā ir veiktas, lai samazinu mākslīgā intelekta ģenerētu saturu un vairāk izceltu reālu autoru veidotu mērķauditorijai noderīgu saturu, domājot par reālas mērķauditorijas interesēm un problēmām.

Vai AI izmantošana satura radīšanā ir kaitīga prakse?

Neskatoties uz akcenta likšanu uz reālu autoru radītu saturu, pārdomāta mākslīgā intelekta izmantošana satura radīšanā, lai uzlabotu satura kvalitāti un laika plānošanu, ir atļauta un noderīga prakse.

AI rīki var noderēt satura idejas vai izklāsta plāna noformulēšanā, ļaujot mērķtiecīgāk vairāk laika veltīt orģināla un kvalitatīva satura radīšanai, taču pilnībā mākslīgā intelekta ģenerēti bloga ieraksti vai apraksti samazinās interneta vietnes vērtējumu.

Digitālā mārketinga aģentūra
E-komercija.lv vienuviet ir apvienojusi pieredzējušu un mērķtiecīgu SEO speciālistu komandu ar pieredzi gan tehniskajos SEO, gan digitālā mārketinga jautājumos, lai palīdzētu interneta veikaliem maksimāli efektīvi uzlabot savu redzamību digitālajā vidē, piesaistītu jaunus klientus un palielinātu pirkumu apjomu lielākam apgrozījumam.

Ja arī Jums ir nepieciešama SEO optimizācija vai jauna interneta veikala izstrāde, cena kam būtu pieejama, ieskatieties www.e-komercija.lv un sazinieties ar SEO speciālistiem. Šeit var ne tikai uzzināt, kas ir SEO, bet arī gūt priekšstatu par kopējo digitālā mārketinga pasauli.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti
MAN NOMIRA DĒLS PATO LAIKU MANI APZAGA RoMKA PELNIS OLGA PELNIS BIJUSĪ SAPKOVSKA.lAI VISU ATDOD.pOLICIJĀ STRĀDĀ ARZAJEVS SeRGEJS ATRODOT MIRUŠU Irēnu Pauliņu piezvanīja radiem Pelnisiem un kopā iznesa visu viņas māju.P0licijā Arzajevs strādālai aizstāvētu radus zagļus un kopā apzagtu mirušos.Policijā var visu . Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jautajums vai daugavpiks zinas veidotaji visi atvalinajumaa vai ar covidu sasirgusi..ka portals nedarbojas..kur ir jaunakaa info.par daugavpili..vai tur ari nekas vairs henotiek..ka laci ziemas miwga gul.vai par sunu ciemu parvetusies...ko.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
facebook draugiem
Top