Svētdiena,
14.aprīlis 2024
Vārda dienas: Gudrīte, Strauja, Мария, Марк, Юхим Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Komercinformācija

Dabiskais mēslojums – teicama izvēle

19.03.2024

Jebkurš dārzkopis, esot savā dārzā, vēlas redzēt krāšņus un košus ziedus. Tomēr bieži dārznieki aizmirst par to, ka liela nozīme ir mēslojumam, ko tie izmanto augu barības vielu nodrošināšanai. Viens no populārākajiem mēslojumiem - tā sauktais standartmēslojums jeb NPK mēslojums – satur slāpekli, fosforu un kāliju pareizā attiecībā. Ņemot vērā mūsdienu tendences, rūpējoties par dabu, arvien vairāk dārznieku dod priekšroku ekoloģiskai saimniekošanai un kā mēslojumu izmanto dabisko kompostu. Tas ir ne vien dabai draudzīgs, bet arī izdevīgs risinājums.

Kas jāzina pirms vasaras riepu iegādes?

18.03.2024

Visiem ir zināms, ka piedāvājumā ir pieejamas vissezonas riepas, ar ko atļauts pārvietoties visa gada garumā. Taču vairums autovadītāju izvēlas tieši konkrētai sezonai piemērotās riepas, kas sniedz lielāku drošību un braukšanas komfortu. Ja arī Jums ir pienācis laiks izvēlēties vasaras riepas savam auto, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā pirms to iegādes.

Kādēļ ir vērts veikt vairogdziedzera ultrasonogrāfiju?

28.02.2024

Bieži pat neapzināmies, cik liela nozīme ikdienas labsajūtā ir vairogdziedzera veselībai un tā darbības līdzsvarotībai. Kakla pamatnē esošais dziedzeris ražo un asinsritē izdala hormonus, kas ietekmē vielmaiņu, organisma augšanu un attīstību, sirdsdarbības ātrumu un citas būtiskas organisma funkcijas, tādēļ paaugstināts vai tieši pretēji samazināts vairogdziedzera izdalīto hormonu daudzums organismā izraisa dažādas veselības problēmas. 

Skrejritenis bērniem – labs laika pavadīšanas veids, vai tomēr pārāk riskants?

28.02.2024

Mūsdienās ir tik daudz veidu, kā nodarbināt savus mazuļus, ka grūti izvēlēties labāko variantu. Jebkurš vecāks vēlas, lai viņu bērni spētu izklaidēties un izbaudīt laimīgu bērnību, tai pat laikā jūtoties droši par viņiem. Iedomājoties pagātni, kad paši visu dienu skraidījām pa pagalmiem un mājās nācām nobrāztiem ceļiem, liekas - ārprāts! Varbūt skrejritenis bērniem tomēr ir pārāk riskants izklaides veids?

AstraVelo - atklāj piedzīvojumu garšu ar KTM velosipēdiem

22.02.2024

AstraVelo ir KTM velosipēdu ekskluzīvais izplatītājs Latvijā un Baltijas valstīs. Izturības un kvalitātes dēļ KTM velosipēdus ir iecīnījuši gan nopietni sportisti, gan vienkārši aktīvi ģimenes cilvēki. KTM vienmēr ir avangardā, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus.    

Adaptogēni un minerāli: Sinerģisks atbalsts labai veselībai

19.02.2024

Uzturot labu veselību un labklājību, nevajadzētu ignorēt adaptogēnu un minerālu lomu. Šie divi uzturvielu veidi darbojas sinerģiski, lai atbalstītu dažādas fizioloģiskās funkcijas, palielinātu izturību pret stresu un veicinātu kopējo vitalitāti. Šajā rakstā mēs izpētīsim fascinējošo adaptogēnu un minerālu pasauli, atklājot to individuālās priekšrocības un spēcīgo sinerģiju, ko tie izveido, kad tiek apvienoti.

Lielais kartings, elektrokartings un bērnu kartings – kas ir kas?

05.02.2024

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis braucējs vai sēžaties pie stūres pirmo reizi – kartings sola aizraujošu piedzīvojumu gan lieliem, gan maziem. Plānojot iegādāties kartinga braucienu kā pieredzes un piedzīvojumu dāvanu, saprotama ir vēlme uzzināt vairāk par pašu gaidāmo notikumu, jo kartingi tāpat kā piedāvājumi tomēr atšķiras.

Prebiotiku avoti un to ietekme uz mūsu mikrobiomu

30.01.2024

Prebiotikas, ko bieži vien aizēno to slavenākie kolēģi - probiotikas, ir svarīgi savienojumi, kuriem ir liela nozīme veselīga zarnu mikrobioma uzturēšanā. Šīs nesagremojamās šķiedrvielas darbojas kā barība labvēlīgajām baktērijām zarnās, veicinot līdzsvarotu un plaukstošu mikrobu sabiedrību. Izpētīsim prebiotiku avotus un to ietekmi uz mūsu mikrobiomu.

Tuvojas gada tumšākais laiks: Kā padarīt mājokli mājīgāku?

29.01.2024

Bieži vien, atnākot mājās no darba vai skolas, mēs ilgojamies pēc tā, lai mūsu mājas sniegtu mums mierinošu patvērumu un drošības sajūtu. Tomēr daži dizaina risinājumi var kavēt mājīgas atmosfēras radīšanu, liekot mums atsvešināties no personīgās telpas. Šis izaicinājums pastiprinās, kad temperatūra ārā pazeminās, jo mēs vēlamies gan fizisku, gan emocionālu siltumu savā mājas dzīves telpā. Lūk, daži ieteikumi, kas palīdzēs telpai iegūt mazliet miera sajūtas.

Padomi mājas interjera iekārtošanai

29.01.2024

Pārdomāta mājas interjera iekārtošana var pārvērst telpas par mājīgu vidi ar savu personību, kas atspoguļo iemītnieka gaumi un stilu. Lai šo procesu padarītu vieglāku un radošāku, izskatīsim dažus noderīgus padomus.

Vai visas brilles var iegādāties tikai ar recepti?

03.01.2024

Optimetrijas veikalos ir pieejams plašs dažādu briļļu veidu klāsts, sākot ar brillēm lasīšanai, darbam pie datora un ikdienas lietošanai līdz saulesbrillēm braukšanai ar automašīnu vai aktīvai atpūtai un sportam. Visi briļļu veidi aizsargā acis no dažāda veida kairinātājiem un bojājumiem.

Lietotas riepas ziemā – kas ir jāņem vērā?

28.12.2023

Iegādājoties sezonas vai vissezonas riepas ir jāizvērtē ne tikai paredzamā braukšanas intensitāte, individuālais braukšanas stils vai braukšanas apstākļi uz biežāk lietotajiem ceļiem, bet ar pieejamā budžeta apsvērumi. Lietotas riepas neapšaubāmi var šķist lētāka izvēle par pavisam jaunām riepām, taču pat kvalitatīvi remontētas lietotas riepas ir mazāk izturīgas un nav tik ilglaicīgas. Tādēļ, lai lietotu riepu iegāde būtiski nepalielinātu drošības riskus uz ceļa un neradītu jaunus izdevumus, papildus uzmanība ir jāvelta riepu kvalitātes pārbaudēm.

Darbs dinamiskajā poligrāfijas nozarē

28.12.2023

Ražošanas nozares veido ikvienas valsts ekonomikas mugurkaulu, un sevišķi nozīmīgas ir tās nozares, kas sekmīgi darbojas starptautiskos tirgos. Vai zināt, ka iepakojuma un poligrāfijas uzņēmumiem ir viens no augstākajiem eksporta potenciāliem? 

4 aspekti, ko izvērtēt pirms riepu iegādes

28.12.2023

Labas riepas ir svarīgs priekšnoteikums drošai un komfortablai braukšanai ziemas apstākļos. Ja ir pienācis laiks savu auto aprīkot ar jaunām riepām, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā, lai nekļūdītos izvēlē!

Kādēļ ir vērts ieguldīt viedtālruņiem draudzīgā interneta veikalā?

28.12.2023

Lai arī interneta veikals var palīdzēt piesaistīt zīmola produktiem vairāk pircēju un audzēt ieņēmumus no pirkumiem internetā, interneta veikala izveide bez pārdomātas SEO stratēģijas un skaidri mērķētiem digitālā mārketinga pakalpojumiem var nesasniegt uzņēmuma uzstādītos mērķus. Interneta veikals, kas nav redzams interneta meklētājprogrammu pirmajā lapā, ir potenciālajam klientam neredzams un tādēļ tam ir grūti piesaistīt jaunu auditoriju. Interneta veikala SEO audits palīdzēs noteikt vietnes vājās vietas, kuru uzlabošana sekmēs nokļūšanu interneta meklētājos augstākās pozīcijās. Viens no būtiskākajiem vērtēšanas aspektiem ir interneta lapas draudzīgums viedtālruņiem.

3 ieguvumi, ko sniedz virtuves mēbeles pēc pasūtījuma

28.12.2023

Virtuve tiek uzskatīta par mājas sirdi, vienu no svarīgākajām telpām mājoklī. Tajā tiek gatavotas maltītes, pavadīti mirkļi ģimenes lokā un nereti arī tiek uzņemti viesi. Būtisks elements, kas ietekmē virtuves atmosfēru un funkcionalitāti, ir mēbeles. Lai arī šobrīd ir pieejams plašs gatavo mēbeļu klāsts, daļa cilvēku, plānojot virtuves iekārtojumu, apsver tādu iespēju kā virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. Šis variants dod daudz priekšrocību. Kādu? Par to vairāk turpinājumā.

Kā iegādāties kvalitatīvu un ērtu izvelkamo dīvānu?

27.12.2023

Izvelkamie dīvāni ir daudzfunkcionālas un komfortablas mēbeles, kas noder gan kā īstermiņa guļvietas risinājums viesu izguldīšanai, gan kā ilgtermiņa guļvietas risinājums nelielas platības dzīvokļos, kad ir īpaši jāpārdomā katras mēbeles atrašanās vieta un funkcionalitāte. Pateicoties nezūdošajai izvelkamo dīvānu popularitātei, dizaineri turpina izstrādāt dažāda izmēra, konstrukcijas un apdares izvelkamos dīvānus. Mēbeļu salonā “Kate” ir pieejami dizainiski daudzveidīgi izvelkamie dīvāni no mūsdienīgi lakoniskiem līdz klasiskiem modeļiem. Kam pievērts uzmanību, meklējot dīvānu sev? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Kā izvēlēties saules paneļus? 5 svarīgi kritēriji1

23.11.2023

Saules paneļi ir mūsdienīgs un dabai draudzīgs veids, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas. Tomēr, kad pienācis laiks izvēlēties vajadzībām piemērotāko risinājumu, var rasties jautājums - kurš no visiem piedāvājumiem labākais? Ja arī Jums ir aktuāla saules paneļu uzstādīšana, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, pēc kādiem kritērijiem izvēlēties labāko variantu!

Kādas ir ilgtermiņa auto nomas priekšrocības?3

23.11.2023

Auto noma ir lielisks risinājums situācijās, kad nav pieejams savs privātais autotransports. Mašīnu īre palīdz nezaudēt pārvietošanās brīvību ne ceļojumos, ne ikdienā, kad citādi būtu jāpaļaujas uz neērtiem sabiedriskā transporta maršrutiem un to kursēšanas laikiem. Visbiežāk ar auto īri tiek saprasta īstermiņa vieglās automašīnas vai mikroautobusu noma no pāris dienām līdz nedēļai, taču atsevišķi auto nomas uzņēmumi piedāvā arī ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu.

Mārketinga pakalpojumi Tava uzņēmuma izaugsmei

23.11.2023

Nav noslēpums, ka internets laika gaitā ir būtiski mainījis patērētāju ieradumus un joprojām turpina to darīt. Līdz ar to arī uzņēmumiem ir jāpielāgojas jaunajām tendencēm un jārīkojas tā, lai būtu redzami un sasniedzami interneta vidē.

Labās baktērijas un to loma mūsu veselībā

23.11.2023

Labajām baktērijām, kuras bieži dēvē par “veselības ohirām”, ir izšķiroša nozīme mūsu vispārējās labsajūtas uzturēšanā. Lai gan doma par baktērijām uzreiz var radīt asociācijas ar slimībām, ir svarīgi atcerēties, ka ne visas baktērijas ir kaitīgas. Patiesībā mūsu organismā mīt triljoni derīgo baktēriju, kas dažādos veidos veicina labu veselību. Šajā rakstā mēs izpētīsim, kā labās baktērijas nodrošina jūsu labsajūtu un ko tās dara jūsu labā.

Izvēlies stabilu darbu ar valstī visplašākajām sociālajām garantijām

05.11.2023

Saliedētas komandas darbs valsts aizsardzībā – šādi var raksturot profesionālo dienestu bruņotajos spēkos, kuros ikviens no jums atradīs savu vietu kādā no trijām profesijām, 35 nodarbinātības jomām, piemēram, kājnieki, jūras un gaisa operācijas, kaujas inženieri, artilērija, sakari un informācijas sistēmas, apgāde un citās jomās, un jau vairāk nekā 175 militārajām specialitātēm, kurās apmācība būs bez maksas.

Funkcionālas virtuves iekārtošana

03.11.2023

Virtuve ir viena no biežāk izmantotajām telpām jebkurā mājā, tāpēc svarīgi ir, lai šī telpa būtu funkcionāla un labi iekārtota. Labas virtuves rādītāji ietver ne tikai estētikas jautājumus, bet arī praktiskus aspektus, kas ietekmē virtuves funkcionalitāti. Kādi ir galvenie labas virtuves kritēriji?

Kādas ziemas riepas izvēlēties?

31.10.2023

Lai arī ziemas riepas ir obligāta prasība no 1. decembra līdz 1. martam, daudzi autovadītāji par riepu maiņu parūpējas jau savlaicīgi. Tas palīdz izvairīties no pārsteigumiem, jo ziemai raksturīgie laikapstākļi Latviju mēdz apciemot daudz agrāk par decembra sākumu. Ja ir pienācis laiks iegādāties ziemas riepas arī Jums, tad lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam tieši pievērst uzmanību, lai izvēlētos piemērotākās! 

Franču Maize - konditorejas izstrādājumi ikdienai un svētkiem

31.10.2023

Pīrādziņi, kūkas un citi konditorejas izstrādājumi lieliski iederas gan svētkos, gan ikdienā. Kad jāuzņem viesi vai vienkārši ir vēlme izbaudīt mutē kūstošu kruasānu pie kafijas, konditoreja “Franču Maize” ir lieliska vieta, kur meklēt labākos gardumus.

Kas jāzina par mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma?

31.10.2023

Kad ir vajadzīgas jaunas mēbeles mājoklim, standarta risinājums ir doties uz kādu no mēbeļu veikaliem un izvēlēties jau izgatavotas mēbeles. Tomēr ir situācija, kad piedāvājums liek vilties, īpaši, ja ir kādas specifiskas prasības attiecībā uz mēbeļu izvēli, piemēram, tās ir vajadzīgas nestandarta telpai. Tādā gadījumā noderīgs risinājums ir mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Arī šo pakalpojumu piedāvā vairāki uzņēmumi, tādēļ pirms pasūtījuma veikšanas ir svarīgi apskatīt vairākas iespējas un tikai tad pieņemt lēmumu.

Kādus logus izvēlēties savam mājoklim?

31.10.2023

Šobrīd plašā klāstā pieejami dažāda veida logi. Tomēr, kad pienāk laiks iegādāties jaunus logus savam mājoklim, izvēle var nešķist nemaz tik vienkārša. Kam pievērst uzmanību, lai izvēlētos labāko risinājumu? Lasiet par to raksta turpinājumā!

GASTRO CENTRS un FS “Masters” veiks sociālu kampaņu par veselīgu dzīvesveidu

19.10.2023

GASTRO CENTRS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Florbola skolu “Masters”, kurā paredzēta abpusēji izdevīga un nozīmīga sadarbība, organizējot veselīga dzīvesveida veicināšanas un veselības profilakses pasākumus sportistu, bērnu, jauniešu un ģimeņu vidū. Šogad šīs sadarbības ietvaros “Masters” florbolisti un GASTRO CENTRS rīko sociālu kampaņu par veselīgu dzīvesveidu, akcentu liekot, uz pareiza uztura, miega un fizisko aktivitāšu, tai skaitā sporta nozīmi jauniešu veselībā.

IZBRAUCIENI AR RAGAVĀM: KĀ TO DARĪT DROŠI?

02.10.2023

Tiklīdz ziema paver iespējas baudīt sniegoto kalnu priekus, var doties uz kalniņu, līdzi ņemot visātrākās un labākās ragavas bērniem.

Izbaudi Toyota Ģimenes Dienu kopā LALUNA!

27.09.2023

Jēkabpils oficiālais Toyota dīleris LALUNA aicina uz iedvesmojošu pasākumu - Toyota Ģimenes Dienu!

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Mūžībā devies Daugavpils teātra režisors un aktieris Ivars Lūsis
Lidzjutiba tuviniekuem un vina radosaa darba cienitajiem Sīkāk...
Daugavpilī būs skatāms deju koncertuzvedums „Dūd rūku, mameņ!”
Forsi Sīkāk...
Nedēļas izskaņā atgriezīsies siltums
Supper Sīkāk...
facebook draugiem
Top