Sestdiena,
10.Decembris 2022
Vārda dienas: Guna, Judīte, Всеволод, Гаврила, Роман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Jautājumi - atbildes

Divu krastu radio intervija ar Diānu Soldāni

07.11.2022
Šīs nedēļas Divu krastu radio raidījuma "Jautājumi un atbildes" dalībniece ir Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes vadītājas vietnieces pienākumu izpildītāja Diāna Soldāne.

Raidījumu iespējams klausīties ŠEIT - dkradio.lv.

Raidījums "Divu krastu radio" ēterā izskan pirmdienās 9.00 ar atkārtojumiem otrdienās 10:30 un 16.30, trešdienās 8.00.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
Losene 08.11.2022 14:49
Skaisti pasakumi.tas laapu gajiens tumsaa bus satruecosi emocionals.kas radis kopibas sajutu cilvekos..bez pagatnes nav nakotnes...savi varoni katrai tautai ir jaatceras un jaciena.kas cinijas un mira par latvijas brivvalsti..ari lielaa twvijas karaa kritusie zaldatini tie kas cinijas pret fasismu...cik daudz zaldatini latviesi krievi fricisi.un citi.gul latvijas zemitee pat ne kapsetas.kurus lielie kara nozuedznieki sutija karot.piespuedu kartaa tapat ka tagad ukrainaa...aizej cilvecin uz bralu kapuem un noliec sveciti..lai karaviri dus dieva mieraa.noskaiti teva reizi..un lugsanu ari par ukraina bojagajusiem un ari krieviem.kuri mirusi bezjedziga karaa..tak cilveki vien ir..latvijas valsts ir dzimusi tik tumsa laikaa..izkliedesim so tumsu ar svecem ar ceribu un milestibu pret savu tevzemi un vienam pret otru milaa tauta..briviba ir tik trausla.. to grib atnemt mysu pasu varasviri kalpojot svesam varam..to nedrikst puielaut.. jo briviba ir katras tautas visliwlakais dargumskyra jasargaa.dievs sveti latviju.
Losene 08.11.2022 18:08
Losenite iet agri gulet jo irnogurusi..iedzersu viinu par to lai tumso novembri izgaismo gaisu laapu gajieni un svecites logos.. un gaisums cilveku dveseles sais kopigos neaizmirstamos mirklos.kas patiesi pueder mums.jo sis ir musu laiks.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Premjers pieļauj ES naudas izmantošanu sadales tarifa kompensēšanai
Es neticu nevienam Karina vardam..tik daudz melots.. Sīkāk...
Kaida ir Latgolys garša
Nu un kada ir latgales garsa..pieticiga un siiksta..tada pati ka lotgolisu smakovka..vot neiznak aizbraukt ciemos.ieraut smakovku.jo losenite iwsnigusi buudaa.spej tik skuret sniegu..runaa ka lotgolisi iesnigusi lidz pautiem...vai ta taisniba ko.sogad ziema bus gara...losenite iemacis lotgolisiem cep leismales cepelinus..ui cik tie gardi..tikai veselu spaini bulbu vajag.es tos nomizoju un samalu kombainii..un no tas cietas masas pieliekot sali veidoju miklu.sulaa.nomostajas sterkelis var nedaydz to pielikt..tad panemu biezpienu samicu pueberu sali puelueku saceptu spekiti ar sipoluem un kimenes.pueberu.nedaudz leduskapii atdzeseju..veidoju no miklas placenisus un viduu ielieku pildijumu malinas aizspuezu veidojot virtenus..lieku sakarsetaa ella un varu brunyus skraukskigus..karstus ed ar krejumu.uh cik fmgardi.nenoesties.izmeginiet..ziema ir gara..un tals cels lidz pavasarim.jaiztur. Sīkāk...
Prezidents svētkos novēl tautas spēku apzināties arī ikdienā
Kur palicis mans smukulitis elksnins ar savu apsveikumu..ka reti redzams. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top