Ceturtdiena,
1.Decembris 2022
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Jautājumi - atbildes

Divu krastu radio intervija ar Alekseju Vasiļjevu

31.01.2022
Šīs nedēļas Divu krastu radio raidījuma "Jautājumi un atbildes" viesis Daugavpils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Aleksejvs Vasiļjevs. 

"Jautājumi – atbildes” – raidījums par sabiedrībai aktuālām tēmām Daugavpils pilsētā.
Šonedēļ par skolu tīkla optimizāciju, un kāpēc tā tiek īstenota tik steidzīgi un skolu pārstāvjiem negaidīti?

A. Vasiļjevs uzsver izglītības stratēģijas nepilnības līdz šim, taču šobrīd to ir jāoptimizē un jāiekļaujas konkrētos kvalitātes un kvantitātes kritērijos. Līdz ar skolēnu skaita samazināšanos skolās, jāsāk domāt citi risinājumi, kā šo skaitu palielināt, piemēram, apvienojot skolas, kuras atrodas vienā apkaimē, vai pārveidojot tās par pamatskolām. 

Galvenais mērķis ir dažādu programmu realizēšana vidusskolas posmā, sekojot līdzi gan mūsdienu kompetenču tendencēm, gan rodot iespēju skolēniem mācīties sev vēlamo un nepieciešamo.

Vēl viens būtisks arguments ir MK noteikumi, kuri stāsies spēkā šā gada 1. septembrī, paredzot valstspilsētas skolās minimālo skolēnu skaitu  - 120 - vidusskolas posmā. 

Plašāk par skolu optimizāciju var uzzināt zemāk ierakstā

Raidījums “Divu krastu radio” ēterā izskan pirmdienās plkst. 9.00 ar atkārtojumu otrdienās plkst. 16.30 un trešdienās plkst. 8.00.  

Divu Krastu radio
Daugavpilsziņas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Premjers pieļauj ES naudas izmantošanu sadales tarifa kompensēšanai
Es neticu nevienam Karina vardam..tik daudz melots.. Sīkāk...
Kaida ir Latgolys garša
Nu un kada ir latgales garsa..pieticiga un siiksta..tada pati ka lotgolisu smakovka..vot neiznak aizbraukt ciemos.ieraut smakovku.jo losenite iwsnigusi buudaa.spej tik skuret sniegu..runaa ka lotgolisi iesnigusi lidz pautiem...vai ta taisniba ko.sogad ziema bus gara...losenite iemacis lotgolisiem cep leismales cepelinus..ui cik tie gardi..tikai veselu spaini bulbu vajag.es tos nomizoju un samalu kombainii..un no tas cietas masas pieliekot sali veidoju miklu.sulaa.nomostajas sterkelis var nedaydz to pielikt..tad panemu biezpienu samicu pueberu sali puelueku saceptu spekiti ar sipoluem un kimenes.pueberu.nedaudz leduskapii atdzeseju..veidoju no miklas placenisus un viduu ielieku pildijumu malinas aizspuezu veidojot virtenus..lieku sakarsetaa ella un varu brunyus skraukskigus..karstus ed ar krejumu.uh cik fmgardi.nenoesties.izmeginiet..ziema ir gara..un tals cels lidz pavasarim.jaiztur. Sīkāk...
Prezidents svētkos novēl tautas spēku apzināties arī ikdienā
Kur palicis mans smukulitis elksnins ar savu apsveikumu..ka reti redzams. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top