Sestdiena,
2.Decembris 2023
Vārda dienas: Meta, Sniedze, Илларион, Варлам, Йосип Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Notika biznesa saruna “Radošums visur”

29.06.2023
14. jūnijā Daugavpils Inovāciju centrā notika biznesa sarunas "Radošums visur", kur piedalījās trīs radošo industriju pārstāvji, kas ir atzīti un cienīti savas jomas speciālisti.

Viens no sarunu sola dalībniekiem - Mārtiņš Mielavs, pazīstams kā K.K.fon Stricka vadītājs dalījās ar savu vērtīgo pieredzi, stāstot par sava projekta idejas rašanos un attīstību.

Savukārt, Māris Lagzdiņš, SIA “fon Films” līdzdibinātājs un seriāla “Kolektīvs” producents sniedza interesantas atziņas par radošo darbu kino industrijā, dalījās ar labāko pieredzi un paņēmieniem, kā veidot inovatīvus un izaicinošus kino darbus.

Nora Poiša, Lielbornes muižas vadītāja, dalījās ar savu pieredzi, kā ticēt grandioziem sapņiem un īstenot tos, un kā piesaistīt finansējumu lielajiem radošajiem projektiem.
Sarunu vakars sniedza iespēju dalībniekiem un apmeklētājiem iedvesmoties no dažādām radošām nozarēm, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un veicināt savstarpēju zināšanu apmaiņu un sadarbību. Tāpat tas apliecināja Daugavpils Inovāciju centra nozīmi kā iedvesmas un inovāciju avotu.

Pasākums īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. - 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jauki katra laba zina latgalites ekonomikas attistibaa un cilveku modarbinatibas jautajumos priecee..protams visi nevar un negrib varbut klut par suvejiem bet vismaz ir piedavats darbs un iespeja..lai cilveki izdzivotu ..lai veicas. Sīkāk...
Kādas ir ilgtermiņa auto nomas priekšrocības?
Man ir auto bmw un busins tirgum un no jums neko nenomasu.. Sīkāk...
Kādas ir ilgtermiņa auto nomas priekšrocības?
Palasot vardoso portalu zinas..jutu ka arvien vairak neko vairs negribu lasit..arvien vairak garigi un fiziski attalinos no sii laikmeta divainas filosofijas.visas izpausmes..kura ir pretrunaa..ar cilveces pastavesanas morales pamatiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top