Piektdiena,
14.maijs 2021
Vārda dienas: Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis, Тамра, Марк Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Turpinās pieteikumu iesniegšna grantu programmai "Impulss"

13.05.2021
Līdz 17. maijam turpinās pieteikumu iesniegšana Daugavpils pilsētas domes īstenotajai grantu programmas “Impulss” konkursam. Tā ietvaros jaunajiem uzņēmējiem ir iespēja saņemt pašvaldības finansiālu atbalstu savas biznesa idejas attīstībai Daugavpilī.

Atbalstot jaunos uzņēmējus Daugavpils pilsētas dome īsteno grantu konkursu “Impulss”. Tā mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem īstenot pilsētā interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Piedalīties konkursā var  Daugavpils komersanti, kuri uz līguma slēgšanas momentu nav vecāki par 2 gadiem, kā arī Daugavpilī ne mazāk kā vienu gadu deklarētas fiziskas personas, kuras granta saņemšanas gadījumā apņemas dibināt komercsabiedrību vai reģistrēt individuāla komersanta statusu savas biznesa idejas realizācijai. Labāko projektu autori var saņemt atbalstu līdz 7000 euro, jeb līdz 75% no atbalstāmām izmaksām. Programmas kopējais finansējums jau piekto gadu pēc kārtas ir 60 000 euro.

Piektdien, 23. aprīlī tiešsaistē norisinājās seminārs, kurā Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta Biznesa attīstības nodaļas speciālisti iepazīstināja interesentus ar grantu programmas “Impulss” nosacījumiem, iepriekšējo gadu uzvarētājiem, kā arī sniedza vērtīgus padomus pieteikuma anketas sagatavošanai. Informatīvajā seminārā piedalījās 10 potenciālie konkursa dalībnieki, kuri Daugavpilī attīstīt savas uzņēmējdarbības idejas.

Grantu programmas “Impulss” Daugavpils pilsētas dome īsteno kopš 2014. gada. Tās ietvaros 6 gadu laikā Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalstu saņēmuši vairāk nekā 60 jaunie uzņēmēji Daugavpilī, kuri nākuši klajā ar unikālām un inovatīvām biznesa idejām.

Konkursa  pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 17. maijam plkst. 15.00. To var izdarīt personīgi Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamentā, K.Valdemāra 13, 304. kabinetā, iepriekš vienojoties par konkrētu iesniegšanas laiku, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi – [email protected]. Rezultātus ir plānots paziņot 21.jūnijā.

Neskaidrību gadījumā pretendenti var vērsties pie Biznesa attīstības nodaļas speciālistiem – Edvarda Sargsjana ([email protected], t: 29445490) un Tatjanas Morenko ([email protected], t: 29721198), lai saņemtu konsultācijas.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Mobilā mamogrāfa izbraukumi maijā
https://potencei.weebly.com +371 24975475

Pārdod LEVITRA 20mg. Oriģinālais "BAYER” ražojums.
Diennakts piegāde ar kurjeru visā Latvijā, uz Jūsu norādīto adresi.
Samaksa ir saņemšanas brīdī. Priekšapmaksa nav jāveic.
Cena: 4 tab. - 50 EUR ; 12 tab. - 100 EUR
Mob. +371 24975475
VAIRĀK INFORMĀCIJAS MANĀ MĀJASLAPĀ : https://potencei.weebly.com Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
Anastasija Grigorjeva trešo reizi kvalificējas Olimpiskajām spēlēm
malacis!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top