Piektdiena,
20.maijs 2022
Vārda dienas: Salvis, Selva, Venta, Антонина, Давид, Йосип, Тадей, Нил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Turpinās pieteikumu iesniegšna grantu programmai "Impulss"

13.05.2021
Līdz 17. maijam turpinās pieteikumu iesniegšana Daugavpils pilsētas domes īstenotajai grantu programmas “Impulss” konkursam. Tā ietvaros jaunajiem uzņēmējiem ir iespēja saņemt pašvaldības finansiālu atbalstu savas biznesa idejas attīstībai Daugavpilī.

Atbalstot jaunos uzņēmējus Daugavpils pilsētas dome īsteno grantu konkursu “Impulss”. Tā mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem īstenot pilsētā interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Piedalīties konkursā var  Daugavpils komersanti, kuri uz līguma slēgšanas momentu nav vecāki par 2 gadiem, kā arī Daugavpilī ne mazāk kā vienu gadu deklarētas fiziskas personas, kuras granta saņemšanas gadījumā apņemas dibināt komercsabiedrību vai reģistrēt individuāla komersanta statusu savas biznesa idejas realizācijai. Labāko projektu autori var saņemt atbalstu līdz 7000 euro, jeb līdz 75% no atbalstāmām izmaksām. Programmas kopējais finansējums jau piekto gadu pēc kārtas ir 60 000 euro.

Piektdien, 23. aprīlī tiešsaistē norisinājās seminārs, kurā Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta Biznesa attīstības nodaļas speciālisti iepazīstināja interesentus ar grantu programmas “Impulss” nosacījumiem, iepriekšējo gadu uzvarētājiem, kā arī sniedza vērtīgus padomus pieteikuma anketas sagatavošanai. Informatīvajā seminārā piedalījās 10 potenciālie konkursa dalībnieki, kuri Daugavpilī attīstīt savas uzņēmējdarbības idejas.

Grantu programmas “Impulss” Daugavpils pilsētas dome īsteno kopš 2014. gada. Tās ietvaros 6 gadu laikā Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalstu saņēmuši vairāk nekā 60 jaunie uzņēmēji Daugavpilī, kuri nākuši klajā ar unikālām un inovatīvām biznesa idejām.

Konkursa  pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 17. maijam plkst. 15.00. To var izdarīt personīgi Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamentā, K.Valdemāra 13, 304. kabinetā, iepriekš vienojoties par konkrētu iesniegšanas laiku, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi – [email protected]. Rezultātus ir plānots paziņot 21.jūnijā.

Neskaidrību gadījumā pretendenti var vērsties pie Biznesa attīstības nodaļas speciālistiem – Edvarda Sargsjana ([email protected], t: 29445490) un Tatjanas Morenko ([email protected], t: 29721198), lai saņemtu konsultācijas.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Losenite suta sveicienus du profesoram daugulim..forsas bija jusu muzikas lekcijas..pat klavierites uzravat..es ari gribeju piebiedroties spelet un uzdziedat.biju estrades grupas soliste..bet kaut kaa samulsu..iista muzikas stunda ir dziedasana..un no sirds to kas patik skolniekiem.studentiem...paldies skolotaj..jus bijat supper pasnuedzejs..losenitei patika...bet jani kudinu nepazinu..starptautiskas atiecibas losenite nestudeja... Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Ka man patik si portala klusums un miers..ari latgale ir klusa vieda un ipasa .. Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Andreju Elksniņu
Es censos vadoso portalu zinas vairs nelasit.par karu ukrainaa.tas ir loti nomacosas..vispar pasaule ir kluvusi druuma..pat izklaides raksti mani vaurs neinteresee..gribetos ceret ka viss pasaulee nostasies savas vietas..nav neka vertigaka uz pasaules par brivibu demokratiju un humanismu..varbut sis laiks mus liks to saprast un novertet.to ko varbut esam pazaudejusi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top