Piektdiena,
18.jūnijs 2021
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Īpašuma nomas maksas atvieglojumi sakarā ar Covid-19 izplatību

20.04.2020
Pamatojoties uz 2020.gada 2.aprīļa Ministru kabineta noteikumiem Nr.180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, Daugavpils pilsētas domes Īpašuma pārvaldīšanas departaments ir sagatavojis iesniegumu formas, kas krīzes skarto nozaru komersantiem jāsūta uz iznomātāju adresēm.

Ja nomas līgums ir noslēgts tieši ar Daugavpils domi, tad iesniegumus jāsūta uz [email protected], bet ja ar kādu no pašvaldības iestādēm – uz šīs iestādes oficiālo e-pastu (IESTĀŽU SARAKSTS). Papīrā formā iesniegumus var sūtīt vēstulē vai atnest uz Daugavpils pilsētas domi (Krišjāņa Valdemāra 1, LV-5401).

Atbrīvojums no nomas maksas vai tās samazinājums būs spēkā uz laika periodu, sākot no 12. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām.

Pašvaldība aicina arī privātā sektora pārstāvjus iespēju robežās būt pretimnākošiem un atbalstīt to nozaru pārstāvjus, kuru ieņēmumu samazināšanās ir tieši saistīta ar šī brīža situāciju valstī. Sniedzot kaut nelielus maksas atvieglojumus šobrīd, pēc krīzes beigām uzņēmēji ātrāk atgūsies un varēs pilnvērtīgi turpināt savu darbu.

Iesniegumi atrodami ŠEIT (aizpildāmā forma) un ŠEIT (drukājamā forma).


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top