Piektdiena,
18.jūnijs 2021
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Kā izveidot mājaslapu, kas sekmē biznesa attīstību

25.03.2019
Mūsdienās uzņēmumu mājaslapas ir ne tikai svarīgs instruments uzņēmuma tēla veidošanai, bet arī ir nozīmīgs kanāls preču un pakalpojumu pārdošanai. Ja nesen esat uzsācis uzņēmējdarbību vai plānojat izvērst sava biznesa klātesamību tiešsaistē, tad šajā rakstā esam apkopojuši dažus no svarīgākajiem mājaslapu veidošanas aspektiem, lai palīdzētu jums izveidot mūsdienīgu un lietotājam draudzīgu uzņēmuma mājaslapu, kas sekmē biznesa attīstību.

Uzņēmuma zīmols digitālajā vidē

Pirmais solis, lai izveidotu mājaslapu, kas sekmē biznesa attīstību, ir pārliecināties, ka mājaslapas nosaukums ir vienkāršs un to ir viegli atcerēties. Ir pamatots iemesls, kāpēc internets ir pārpildīts ar neierastiem, bet viegli iegaumējamiem uzņēmumu nosaukumiem visdažādākajās nozarēs gan latviešu, gan angļu valodās, piemēram, nemokies.lv vai akvairoresciet.lv. Galvenais iemesls šādu viegli iegaumējamu nosaukumu izvēlei ir tas, ka tie ir unikāli un tāpēc salīdzinoši viegli atrodami.

Mājaslapas dizains

Mūsdienās ir pieejamas dažādas mājaslapu veidošanas platformas, piemēram, WordPress un Shopify. Taču, ja izlem kādā no minētajām platformām mājaslapu veidot pats, tad ir svarīgi atcerēties, ka jūsu mājaslapai ir jāizskatās profesionāli. Tāpēc ieteicams izmanot šo platformu piedāvātos mājaslapu dizainus, kuri pielāgoti konkrētām nozarēm, palīdzot veidot atbilstošu mājaslapas vizuālo identitāti. Viens no populārākajiem piemēriem ir tiešsaistes kazino vai e-komercijas interneta vietnes, kuru vizuālajai identitātei ir nozīmīga loma nozares standartiem.

Atslēgvārdu un ārējo saišu nozīme

Interneta nozīme mūsdienu biznesa vietnē ir nenovērtējama, tāpēc ir svarīgi ieguldīt resursus arī meklētājprogrammu optimizācijā. Nozīmīga mājaslapu optimizācijas sastāvdaļa ir atbilstošu atslēgvārdu izmantošana, kas ne tikai palīdz lietotājiem atrast jūsu biznesu, bet arī iegūt augstākas pozīcijas meklētājprogrammu klasifikācijā. Vienlīdz svarīga atslēgvārdu izmantošanai ir arī saišu izveide uz un no citām mājaslapām. Piemēram, ja jūsu uzņēmums tiek atspoguļots cita uzņēmumu vietnēs, tad tiks paaugstināt visus svarīgos meklēšanas rezultātus.

Uzņēmuma klātbūtnē internetā – sociālie tīkli

Ja esat izveidojis profesionālu un reprezentatīvu uzņēmuma mājaslapu, lai sekmētu potenciālo klientu interesi par jūsu uzņēmumu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem ir svarīgi nodrošināt uzņēmuma klātesamību sociālajos tīklos. Lai gan dažādu sociālo tīklu profilu uzturēšana – Facebook, Twitter, Instagram, izveidošana un uzturēšana ir laikietilpīga un prasa zināmus resursus, taču profesionāli uzturēti sociālo tīklu profili var lieliski reprezentēt jūsu biznesu, piesaistot jaunus klientus. Savukārt, ja jau izmantojat sociālos tīklus savu preču vai pakalpojumu reklamēšanai, tad, lai turpinātu piesaistīt aizvien jaunu auditoriju, pārliecinieties, ka jūsu saturs ir atbilstošs, interesants un izglītojošs, piemēram, Pica LuLū. 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top