Piektdiena,
20.maijs 2022
Vārda dienas: Salvis, Selva, Venta, Антонина, Давид, Йосип, Тадей, Нил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Deputāts Ribakovs. "Grozu-griežu, gribu sajaukt" jeb satīties, sapīties

08.12.2021
80 gadu beigās krāpnieki dzelzceļa stacijās un citās pulcēšanās vietās aktīvi, lai apmānītu iedzīvotājus, izmantoja “uzpirksteņus”. Ja kāds neatceras, tad spēlē jāuzmin, zem kura uzpirksteņa ir paslēpta bumbiņa. Apmānīšanas gadījumā blēdis jeb “žuļiks” veica dažadas manipulācijas arbumbiņu, parādot bumbiņu, kur tā it kā ir, taču nemanāmi tā tika pārvietota zem cita uzpirksteņa. Pēc neuzminēšanas, protams, uzticīgajam pilsonim tika parādīts, kur atrodas bumbiņa. Šīs krāpnieciskās rīcības pieprasīja konkrētas zināšanas, lai izgrābtu naudu no iedzīvotājiem. Noziedznieki prasmīgi izmantoja cilvēka psiholoģijas zināšanas, savas fiziskās prasmes un dažkārt arī “aizsardzību” no struktūrām, kurām vajadzēja aizsargāt lētticīgos pilsoņus. Tajā pašā laikā krāpnieki visu procesu izbaudīja ar teicienu “grozu, griežu, gribu sajaukt”. Šādas asociācijas rodas pēc tam, kad mūsu ievēlētie politiķi sāk kompetenti manipulēt ar savu rīcību publiskajā telpā kā likumdevēji.

25. novembrī mediju platformā "Rēzeknesziņas.lv" tika publicēta informācija, ka Saeimas deputāti no Rēzeknes pilsētas Saskaņas partijas valsts budžeta pieņemšanas ietvaros balsoja “PRET” līdzekļu piešķiršanu Rēzeknes pilsētas Stacijas ielas pārbūvei. 

Satraukts par informācijas izpaušanu, Saeimas deputāts Ivans Ribakovs sociālajos tīklos apsūdzēja žurnālistus “absolūtos melos”.

Aizstāvībai viņš savā sociālo tīklu lapā ievietoja balsošanas rezultātu “ekrānšāviņu”, mēģinot rēzekniešiem pateikt, ka viņš un viņa partijas biedri it kā balsojuši “PAR” līdzekļu piešķiršanu Rēzeknes pilsētai, tādejādi, mūsuprāt, mēģinot maldināt pilsētas iedzīvotājus. 

Deputāts Ivans Ribakovs savā sociālajā tīklā “Facebook” atspoguļoja tikai 23. novembra rītā notikušās iepriekšējās balsošanas rezultātus.
 

Savukārt galīgajā balsojumā, kas notika 23. novembra vakarā, par šo likumu deputāts nobalsoja "PRET" (skatīt zemāk).Kas notika? Kāpēc deputāts 6 stundu laikā nolēma mainīt domas par šo likumprojektu, kas veicina finansējuma piešķiršanu Stacijas ielas renovācijai? Kaut kas nogāja greizi ar deputātiem no partijas "Saskaņa"? Vai jūs ar valdošo koalīciju nespējāt vienoties?
 
Tas nepārprotami atspēko deputāta apgalvojumu par "absolūtiem meliem". Kurš patiesībā ir "absolūts melis", lasītāji var pārliecināties pēc tam, kad pēc galīgā balsojuma par likumu par valsts finansējuma piešķiršanu pilsētas pašvaldībai tika publiskota informācija par to, kurš bija "PAR" un kurš "PRET" Stacijas ielas rekonstrukciju Rēzeknē.
 
Turklāt deputāts Ribakovs savā lapā tajā pašā ierakstā argumentēja, ka "Latgales iedzīvotāju dzīves apstākļu uzlabošana bija un paliek viena no galvenajām prioritātēm".
 
Par Ribakova darba rezultātiem var spriest pēc nesen veiktās aptaujas - 53% rēzekniešu domā par aizbraukšanu, grasās doties prom tuvākajā laikā vai jau ir pametuši pilsētu.

Taču, lai būtu objektīvi, Ribakova kungs pilda solījumus par rēzekniešu labklājību.

 
Atgādināsim, ka, līdztekus darbam Seimā, deputāts Ribakovs ir veiksmīgs suņu un papagaiļu barības tirdzniecības biznesa īpašnieks, kura apgrozījums ir 138,5 tūkstoši eiro gadā.
 
Tāpat, gatavojot materiālus par mūsu "dārgo" deputātu finansiālo labklājību, vērsām uzmanību, ka deputāts Ribakovs Seimā saņem vislielāko transporta izmaksu kompensāciju, bet nesaņem kompensāciju par mājokli, kā citi deputāti. Seimā ievēlēts no Latgales un dzīvo ārpus galvaspilsētas.
 
Informācijas izmeklēšanas gaitā noskaidrojās, ka deputāta Ribakova ģimenei ir nesen uzcelts īpašums savrupmājas veidā netālu no Jūrmalas. Attiecīgi varam secināt, ka šis īpašums viņam neļauj saņemt kompensāciju par mājokli.
 
Turklāt, pēc deputāta Ribakova bijušo partijas biedru sniegtās informācijas, Jūrmalas savrupmājas celtniecību veikusi Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča ģimenei piederošā būvfirma SIA “Latgalija”.
 
Vēlējāmies pārbaudīt šīs informācijas patiesumu un noskaidrot, kāpēc objekta būvniecībai izvēlēts Rēzeknes uzņēmums.
 
Par visiem oficiālo masu mediju mēģinājumiem precizēt informāciju, Seimas deputāts no partijas "Saskaņa" šo informāciju nekomentēja un uz uzdotajiem jautājumiem nesniedza atbildes.
 
Apkopojot visu iepriekš minēto, aicinām savus lasītājus veikt secinājumus par "sociāli atbildīgā" Saeimas deputāta Ivana Ribakova darbību.
 
Šis nav “kārtējais mēģinājums nomelnot mūsu partiju”, kā savā sociālajā tīklā izteicās deputāts, mēs sniedzam tikai faktus un sniedzam iespēju saviem lasītājiem pašiem izdarīt vērtīgus spriedumus par no Rēzeknes pilsētas ievēlēto deputātu darbību Saeimā.

Daugavpilsziņas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Losenite suta sveicienus du profesoram daugulim..forsas bija jusu muzikas lekcijas..pat klavierites uzravat..es ari gribeju piebiedroties spelet un uzdziedat.biju estrades grupas soliste..bet kaut kaa samulsu..iista muzikas stunda ir dziedasana..un no sirds to kas patik skolniekiem.studentiem...paldies skolotaj..jus bijat supper pasnuedzejs..losenitei patika...bet jani kudinu nepazinu..starptautiskas atiecibas losenite nestudeja... Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Ka man patik si portala klusums un miers..ari latgale ir klusa vieda un ipasa .. Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Andreju Elksniņu
Es censos vadoso portalu zinas vairs nelasit.par karu ukrainaa.tas ir loti nomacosas..vispar pasaule ir kluvusi druuma..pat izklaides raksti mani vaurs neinteresee..gribetos ceret ka viss pasaulee nostasies savas vietas..nav neka vertigaka uz pasaules par brivibu demokratiju un humanismu..varbut sis laiks mus liks to saprast un novertet.to ko varbut esam pazaudejusi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top