Piektdiena,
20.maijs 2022
Vārda dienas: Salvis, Selva, Venta, Антонина, Давид, Йосип, Тадей, Нил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Pašvaldība lemj par SIA “Daugavpils lidosta” likvidāciju

16.07.2021
Ceturtdien, 15. jūlijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti lēma par pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Daugavpils lidosta” darbības izbeigšanu un likvidācijas procesa uzsākšanu.

Saistībā ar SIA “Daugavpils lidosta”, 15. jūlijā notikušajā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti nolēma izbeigt pašvaldības līdzdalību SIA “Daugavpils lidosta” un uzsākt uzņēmuma likvidācijas procesu ar šī gada 1. augustu. Šāds lēmums pieņemts, lai optimizētu pašvaldības kapitālsabiedrību darbību un sekmētu pašvaldības finanšu līdzekļu ekonomiju.

Pirms domes sēdes notikušajā Finanšu komitejas sēdē Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš norādīja, ka līdz ar uzņēmumu tiek likvidēts arī SIA “Daugavpils lidosta” valdes locekļa amats. lidostas projektu attīstīt tiesīgs pašvaldības Attīstības departaments bez papildus štata vietām un atsevišķas kapitālsabiedrības izveidošanas. SIA “Daugavpils lidosta” īpašumā esošā manta, kas nav nepieciešama kreditoru prasījumu apmierināšanai, tiks nodota Daugavpils pilsētas pašvaldībai.

Jau 2. jūlijā domes deputāti apstiprināja lēmumprojektu par investīciju projekta “Būvprojekta izstrāde objektā “Daugavpils lidlauka un pieguļošās teritorijas attīstība Lidostas iela 4, Lociki, Naujenes pagastā, Daugavpils novadā”” īstenošanas apturēšanu.

Daugavpils pilsētas domei pašlaik nav pieejams nepieciešamais finansējums starptautiskās, reģionālās lidostas būvniecībai, kā arī domei pašlaik trūkst informācijas par topošās lidostas “Daugavpils” gaisa potenciālo satiksmes vadības pakalpojumu sniedzēju.

Nopietnu konkurenci Daugavpils lidlauka attīstībā sastāda jau esošie civilās aviācijas lidlauki Baltijas reģionā. Lidostas attīstību Daugavpilī kavē arī infrastruktūras pieejamība un atbilstoši izglītota darbaspēka trūkums. Arī Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālā pārvalde savā 2021. gada 21. jūnija ziņojumā norādījusi, ka teritorijā nav veikts jauns ietekmes uz gaisa kvalitāti novērtējums un izkliedes aprēķins.  Nav arī detalizēta izvērtējuma par iespējamās darbības ietekmi attiecībā uz apkārtējo vidi.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Daugavpils pilsētas dome 15. jūlija sēdē nolēma ar 1. augustu uzsākt SIA “Daugavpils lidosta” likvidācijas procesu.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Losenite suta sveicienus du profesoram daugulim..forsas bija jusu muzikas lekcijas..pat klavierites uzravat..es ari gribeju piebiedroties spelet un uzdziedat.biju estrades grupas soliste..bet kaut kaa samulsu..iista muzikas stunda ir dziedasana..un no sirds to kas patik skolniekiem.studentiem...paldies skolotaj..jus bijat supper pasnuedzejs..losenitei patika...bet jani kudinu nepazinu..starptautiskas atiecibas losenite nestudeja... Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Ka man patik si portala klusums un miers..ari latgale ir klusa vieda un ipasa .. Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Andreju Elksniņu
Es censos vadoso portalu zinas vairs nelasit.par karu ukrainaa.tas ir loti nomacosas..vispar pasaule ir kluvusi druuma..pat izklaides raksti mani vaurs neinteresee..gribetos ceret ka viss pasaulee nostasies savas vietas..nav neka vertigaka uz pasaules par brivibu demokratiju un humanismu..varbut sis laiks mus liks to saprast un novertet.to ko varbut esam pazaudejusi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top