Otrdiena,
24.maijs 2022
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Par izmaiņām pašvalības iestāžu darbā

17.03.2021
Stājoties spēkā 12.martā pieņemtajiem grozījumiem MK rīkojumā Nr.655  "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", no 16. marta pašvaldības iestādes un uzņēmumi maina darba organizāciju, maksimāli pārejot uz attālināto darbu. Ir notikušas izmaiņas arī Daugavpils Domes struktūru un uzņēmumu darba kārtībā: apmeklētāju pieņemšana klātienē būs daļēji ierobežota, taču tiks nodrošinātas attālinātās konsultācijas un īpašajos gadījumos – arī pieņemšana klātienē.

Domes nodaļas un departamenti
 pārsvarā strādā attālināti, bet klientiem būs iespēja pieteikties vizītei pēc iepriekšēja pieraksta.

Visu dokumentu un iesniegumu paraugi ir pieejami Domes vietnē www.daugavpils.lv. Gadījumā, ja jums rodas šaubas, kam tieši ir adresējams iesniegums jūsu jautājuma risināšanai, kāda pieteikuma forma jāaizpilda, kā arī citos ar Domes darbu saistītos jautājumos varat vērsties Domes Informācijas birojā, tālr. 654 04399, 654 04344, 654 04321, e-pasts: [email protected] [email protected]

SIA “DDzKSU”, SIA “Daugavpils ūdens” 
un AS “Daugavpils siltumtīkli” no 16.marta pārtrauc iedzīvotāju apkalpošanu klātienē un slēdz kases. Šajā periodā iedzīvotāji tiek aicināti maksimāli izmantot iespēju saņemt speciālistu konsultācijas  attālināti pa telefonu vai e-pastu, kā arī apmaksāt rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem, izmantojot internetbanku, “Maxima” veikalu kases, vai arī citā klientam ērtā veidā. Uzņēmumiem adresētos dokumentus var iesniegt elektroniski, bet, ja tas nav iespējams – sūtot pa pastu vai atstājot speciālajās pastkastēs pie ieejas biroju, klientu apkalpošanas centru un namu apsaimniekošanas iecirkņu ēkās.

SIA “DDzKSU”
 izņēmuma kārtā pēc iepriekšējā pieraksta pieņemts klientus, kam pilsētas Dome izdeva lēmumu jautājumos saistībā ar Pašvaldības dzīvokļu īres līgumiem un saistībā ar autostāvvietu atļauju izsniegšanu.

SIA “Daugavpils autobusu parks” un 
AS "Daugavpils satiksme" turpinās nepārtraukti sniegt pasažieru pārvadāšanas pakalpojumus, maksimāli ievērojot drošības pasākumus. Kase autoostā Viestura ielā strādās katru dienu no plkst.07.00 līdz 19.00.

Dzimtsarakstu nodaļā 
iedzīvotājus pieņems pēc iepriekšējā pieraksta. Ar drošu elektronisko parakstu parakstītus iesniegumus var iesūtīt arī elektroniski caur portālu www.latvija.lv, vai uz e-pastu [email protected].

Sociālajā dienestā 
klientu pieņemšana klātienē, izmantojot dzīvas rindas sistēmu, NENOTIEK.  Vizīti Sociālās palīdzības nodaļā (Lāčplēša ielā 39), klientu apkalpošanas punktos Vienības ielā 8, Liepājas ielā 4 un Šaurajā ielā 28 (Šaurajā ielā 28 tiek apkalpoti Sociālās mājas, Sociālās patversmes, Nakts patversmes, Ģimenes atbalsta centra/patversmes un Grupu dzīvokļu klienti) var pieteikt tikai pēc iepriekšējā pieraksta.

Dienas centrs  “Saskarsme” klientus nepieņem.

Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu ielā 21) sniedz klientiem sociālos pakalpojumus ierobežotā apjomā. Aprūpes mājās birojs sniedz pakalpojumus, iespēju robežās samazinot aprūpes mājās klientu apmeklējumu skaitu, ievērojot katra klienta vajadzības.

Papildus iedzīvotāju pieņemšanai klātienē, tiek nodrošināta iespēja saņemt sociālos pakalpojumus arī attālināti (elektroniski, pa pastu vai speciāli izvietotās dokumentu pieņemšanas kastēs).

Sociālais dienests aicina iesniegt iesniegumus attālināti:

e-veidā, izmantojot e -pakalpojumu “IESNIEGUMS IESTĀDEI”  Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā  www.latvija.lv, atstājot iesniegumu dokumentiem paredzētā pastkastē Lāčplēša ielā 39 (no pagalma puses) vai nosūtot pa pastu.

Informācija saziņai ar Sociālo dienestu:

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde  “Sociālais dienests”
Adrese: Vienības iela 8, Daugavpils, LV-5401
e-pasta adrese: [email protected]

Sociālais dienests lūdz klientus ierasties savlaicīgi, 5 minūtes pirms noteiktā pieņemšanas laika, neveidojot nepamatotas rindas pie Dienesta ārdurvīm. 

Ierodoties uz pieņemšanu lietot mutes un deguna aizsegu, ievērot divu metru distanci.

Līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam – pasei vai ID kartei.

Visus iesniegšanai nepieciešamos dokumentus jāsagatavo laicīgi (mājās).

Drošības pasākumu neievērošanas gadījumā Sociālā dienesta speciālisti klientus neapkalpos. Būsim atbildīgi ne tikai par savu, bet arī par līdzcilvēku drošību un veselību!

Daugavpils reģionālā slimnīca
 pārstrukturizēja administratīvā aparāta darbinieku darbu. Papildus izmaiņu, kas tieši skartu pacientus, nav. Slimnīca turpina sniegt neatliekamo palīdzību un ambulatoros pakalpojumus. Plānveida operācijas notiek, izvērtējot katru gadījumu, esošo situāciju un speciālistu pieejamību. Centra poliklīnika un SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs” turpina pieņemt klientus pēc iepriekšējā pieraksta. 

Pirmskolas izglītības iestādes 
strādā atbilstoši MK rīkojuma Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” prasībām, uzņemot tikai tos bērnus, kuru vecākiem jāstrādā klātienē vai darba specifikas dēļ nav iespējams attālināti vienlaikus strādāt un nodrošināt bērnu pieskatīšanu. Papildus netiks pieprasīti apliecinājumi vai izziņas no bērna vecāka darba vietas, tomēr bērnudārzu darbinieki paļaujas uz vecāku personisko atbildību MK rīkojuma izpildē. Neskatoties uz to, cik bērnu būs grupā, tās netiks apvienotas, bērniem paliekot savās grupās. Klātienē nodarbinātiem p.i.i. darbiniekiem paredzēts ik nedēļu veikt COVID-19 testus. Protams, nav atcelti arī visi iepriekšējie drošības pasākumi – dezinfekcija, telpu vēdināšana u.tml.

Pilna aktuālā informācija par pašvaldības struktūru un iestāžu darbu, tālruņiem un e-pastiem saziņai atrodama Domes vietnē www.daugavpils.lv.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Nākamnedēļ vairāk uzspīdēs saule
Kuram tik loti nepatik losenes kpmenti iesaku nelasit...nav tak spiesta lieta..vai ir..

Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Lāčplēsi
Daugavpils deputati malaci..doma par cilvekiem un stradaa to labaa.ko nevar teikt par valdibu..tie domaa tikai par sevi. Sīkāk...
Daugavpils vieglatlēti gūst pieredzi trīs sacensībās
Nu malaci jauniesi..ta tik turpinat. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top