Piektdiena,
20.maijs 2022
Vārda dienas: Salvis, Selva, Venta, Антонина, Давид, Йосип, Тадей, Нил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Daugavpils vs Rēzekne

27.10.2020
Oktobrī Daugavpilī ir sākusies apkures sezona. Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums ir paziņojis, ka jau ar 13.oktobri apsaimniekotās mājas ir pieslēgtas siltumapgādei.

Jāatzīmē, ka siltumenerģijas tarifs sākoties jaunajai apkures sezonai ir viens no zemākajiem valstī.

Ja salīdzina, piemēram, ar otro lielāko Latgales pilsētu Rēzekni, kur šobrīd tarifs sastāda 58,4 eiro/MWh (ieskaitot PVN), tad Daugavpils pilsētā siltumenerģijas tarifs ir ievērojami mazāks un sastāda 46,63 eiro/MWh (ieskaitot PVN).

Tas salīdzinoši nav vienīgais pozitīvais moments mūs pilsētā.

Daugavpilī labāk klājas arī bērnu ēdināšanas jomā pirmsskolas izglītības iestādēs. Ja mūsu pilsētā par ēdināšanu bērnudārzā maksā vidēji 31,24 eiro mēnesī, tad Rēzeknes pašvaldībā krietni vairāk - vidēji 46,86 eiro, neatkarīgi no bērna vecuma.

Pagājušā gada beigās Rēzeknē aktīvākie vecāki pat organizēja parakstu vākšanu par visu bērnu bezmaksas ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādēs. Parakstītie iesniegumi tika iesniegti domes deputātiem. Iedzīvotāji pauda sašutumu, ka viņiem ir jāmaksā krietni vairāk nekā citās reģiona pilsētās, kā, piemēram, Daugavpils.

Toreiz Rēzeknes dome, kur koalīciju veido tikai partijas “Saskaņa” deputāti un priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, atbildēja, ka budžetā nav paredzēti šādi līdzekļi.

Iedzīvotāji netikla sadzirdēti.

Pēc kā, liela daļa kaimiņu pilsētas iedzīvotāju nejūt pašvaldības atbalstu un sāk ievērot, ka augstās izmaksas varētu būt saistītas ar pilsētas domes vērienīgajiem būvniecības projektiem, jo šī sfēra tiek izdalītā kā prioritāte.

Jāatzīmē, ka lielāko daļu celtniecības darbu, Saskaņas vadītajā Rēzeknē, veic pilsētas domes priekšsēdētāja radiniekiem piederošie būvniecības uzņēmumi.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Losenite suta sveicienus du profesoram daugulim..forsas bija jusu muzikas lekcijas..pat klavierites uzravat..es ari gribeju piebiedroties spelet un uzdziedat.biju estrades grupas soliste..bet kaut kaa samulsu..iista muzikas stunda ir dziedasana..un no sirds to kas patik skolniekiem.studentiem...paldies skolotaj..jus bijat supper pasnuedzejs..losenitei patika...bet jani kudinu nepazinu..starptautiskas atiecibas losenite nestudeja... Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Ka man patik si portala klusums un miers..ari latgale ir klusa vieda un ipasa .. Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Andreju Elksniņu
Es censos vadoso portalu zinas vairs nelasit.par karu ukrainaa.tas ir loti nomacosas..vispar pasaule ir kluvusi druuma..pat izklaides raksti mani vaurs neinteresee..gribetos ceret ka viss pasaulee nostasies savas vietas..nav neka vertigaka uz pasaules par brivibu demokratiju un humanismu..varbut sis laiks mus liks to saprast un novertet.to ko varbut esam pazaudejusi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top