Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Daugavpilieši samazinājuši parādus par apkuri gandrīz par ceturtdaļu

13.09.2023
PAS “Daugavpils siltumtīkli” klientu apkalpošanas daļa ziņo, ka uz 1.septembri uzņēmuma klientu kopējie debitoru parādi bija 2 796 059 eiro, kas ir par 848 tūkstošiem eiro mazāk, nekā iepriekšējās apkures sezonas beigās.

“Mēs nodalām fizisko personu (mājsaimniecību) un juridisko personu (uzņēmumu) parādus. Tādējādi līdz šim “Daugavpils siltumtīkli” privātie klienti kopumā nav norēķinājušies par saņemtajiem pakalpojumiem 2,646 miljonu eiro apmērā, bet juridiskās personas - 149 tūkstošu eiro apmērā. Bet gan vienu, gan otru vidū ir izteikta tendence samazināt parādu apjomu starpapkures periodā. Augustā kopējais parāds par mūsu uzņēmuma pakalpojumiem ir samazinājies par 165 tūkstošiem eiro. Jūlijā iedzīvotāji un komersanti vēl aktīvāk dzēsa savus iepriekšējos parādus, kopējo parādu samazinot par 293 tūkstošiem eiro,” skaidro klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Natālija Kļadere.

Pagājušās apkures sezonas beigās kopējais debitoru parāds bija 3 643 886 eiro, līdz 1. septembrim tas samazinājās par 23%.

“Redzam, ka daļa mūsu klientu jaunajā apkures sezonā cenšas ienākt ar pēc iespējas mazākiem parādiem, savukārt citi, kuriem ir šāda iespēja, turpmākos apkures rēķinus var daļēji apmaksāt vasarā, veicot priekšapmaksas maksājumus. Mēs augstu novērtējam mūsu klientu apzinātību un atbildību,” norāda PAS “Daugavpils siltumtīkli” vadītājs Aleksandrs Karpenko, akcentējot, ka jaunajai apkures sezonai gatavojas ne vien siltuma piegādātājs, bet arī tā patērētāji.

Atgādinām, ka iesniegumu priekšapmaksas apmēra palielināšanai (veidlapa Nr. 4 un 5 mūsu mājaslapā: http://www.dsiltumtikli.lv/lv/musu-klientiem/dokumentu-paraugi/) var iesniegt jebkurā laikā, arī jaunajai apkures sezonai tuvojoties. Tāpat sazināšanās ar uzņēmuma klientu apkalpošanas nodaļu (tālr. 654 07547, 654 07548 vai 654 07549) palīdzēs sastādīt izveidojušos parāda atmaksas grafiku un izvairīties no nokavējuma procentu uzrēķina.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top