Sestdiena,
2.Decembris 2023
Vārda dienas: Meta, Sniedze, Илларион, Варлам, Йосип Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

AKTUĀLI

Zināmi Daugavpils pašvaldības 2023. gada balvu ieguvēji1

16.11.2023

16. novembrī Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdēs deputāti skatīja jautājumus par pašvaldības apbalvojumu “Gada balva” un “Mūža ieguldījums” piešķiršanu.

Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās DRS pārvaldībā

18.10.2023

16. oktobrī Daugavpils reģionālajā slimnīcā veselības ministrs Hosams Abu Meri tikās ar veselības aprūpes iestādes akcionāriem un vadību, lai apspriestu tās turpmāko darbību esošajā ekonomiskajā situācijā.

Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai1

03.10.2023

Apbalvojumu GADA BALVA dažādās nominācijās Daugavpils pilsētas dome piešķir kopš 2010. gada. Arī šogad tiek gaidīti ierosinājumi GADA BALVAS piešķiršanai. Tos var iesniegt līdz 15. oktobrim. 

Piešķirts finansējums: tramvaju satiksmi līdz gada beigām neslēgs

27.09.2023

26. septembrī valdība pieņēmusi lēmumu par 2,4 miljonu euro piešķiršanu Daugavpilij videi draudzīgā sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstībai. Tas ļaus sakārtot tramvaja sliedes tramvaja depo teritorijā un nomainīt novecojušās komunikācijas zem renovējamiem tramvaja sliežu posmiem. Vienlaikus rasts risinājums tam, lai mazinātu ar remontdarbiem saistītos tramvaju satiksmes ierobežojumus.

Latvija slēdza Silenes robežpunktu uz robežas ar Baltkrieviju

20.09.2023

19. septembrī Ministru kabinets atbalstīja Silenes robežšķērsošanas vietas darbības apturēšanu, ņemot vērā pēdējās nedēļās konstatēto lielo Latvijas–Baltkrievijas robežas nelikumīgās šķērsošanas un tās mēģinājumu gadījumu skaitu, kā arī resursu pārvietošanas nepieciešamību uz “zaļo” robežu.

Daugavpilieši samazinājuši parādus par apkuri gandrīz par ceturtdaļu

13.09.2023

PAS “Daugavpils siltumtīkli” klientu apkalpošanas daļa ziņo, ka uz 1.septembri uzņēmuma klientu kopējie debitoru parādi bija 2 796 059 eiro, kas ir par 848 tūkstošiem eiro mazāk, nekā iepriekšējās apkures sezonas beigās.

Daugavpils olimpisko centru vadīs Andris Morozovs

25.07.2023

Pirmdien, 24. jūlijā, notika Daugavpils olimpiskā centra (DOC) dalībnieku Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības sapulce, kurā par DOC valdes locekli iecelts Andris Morozovs. Līdzšinējās DOC vadītājs Vladimirs Šteinbergs turpmāk vadīs Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamentu.

Daugavpilī būs zemākais siltumapgādes tarifs 7 lielāko pilsētu vidū

16.05.2023

Apkures sezona ir beigusies, bet izmaiņas Latvijas un pasaules energoresursu tirgos turpinās, tāpēc mainās arī siltumapgādes tarifu lielumi pašvaldību siltumražošanas uzņēmumos. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija izskatīja un apstiprināja kārtējās izmaiņas tarifos. 2023. gada jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs, pēc kura pilsētnieki apmaksās karsto ūdeni, būs zemākais septiņu lielo pilsētu vidū.

PAS „Daugavpils siltumtīkli” uzsāk hidrauliskās pārbaudes

15.05.2023

Sakarā ar nepieciešamību veikt ikgadējos darbus, kas ir saistīti ar siltumtīklu sagatavošanu darbam ziemas laika apstākļos, PAS „Daugavpils siltumtīkli” uzsāka siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes un to remontu dzīvojamās mājās. Maijā darbi notiks Kalkūnu un Ruģeļu apkaimēs.

Daugavpils DzKSU apkures sezonu noslēgs 2. maijā2

26.04.2023

SIA «Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums» paziņo, ka no šī gada 2. maija daudzdzīvokļu mājās, ko apsaimnieko DDzKSU, noslēgsies apkures sezona.

Informācija par Daugavpils izglītības iestāžu darbu streika laikā1

23.04.2023

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde ir saņēmusi Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) 2023.gada 14.aprīlī iesniegto oficiālo streika pieteikumu Nacionālās trīspusējās sadarbības padomei, Valsts darba inspekcijai un Izglītības un zinātnes ministrijai par skolotāju trīs dienu streiku, prasot politiķiem pildīt iepriekš septembrī, neilgi pirms 14.Saeimas vēlēšanām panākto vienošanos par pedagogu darba samaksu un darba slodzes sabalansēšanu visiem pedagogiem.

Daugavpilī atcelts plūdu riska brīdinājums1

23.04.2023

Saskaņā ar operatīvo hidroloģisko informāciju par situāciju Latvijas upēs, šonedēļ ūdens līmenis Daugavā pie Daugavpils ir ievērojami krities: nedēļas nogalē noslīdot zem 5 m līmeņa virs ūdens mērīšanas stacijas nulles atzīmes, līdz ar ko „dzeltenais” drošības brīdinājums tiek atcelts, informē Daugavpils pašvaldība. 

No 17. aprīļa uz laiku slēgs tramvaju kustību Smilšu ielā

16.04.2023

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka sakarā ar tramvaju līnijas pārbūvi Smilšu ielas posmā no Valkas ielas līdz Jātnieku ielai, no 2023.gada 17.aprīļa plkst. 09.00 līdz 2023.gada 26. aprīļa plkst. 24.00 būs slēgta tramvaju kustība minētajā ielas posmā.

Par Daugavpils Universitātes rektoru ievēlēts Barševskis

14.04.2023

Daugavpils Universitātes rektora vēlēšanās ar pārliecinošu balsu pārsvaru amatā ievēlēts akadēmiķis Arvīds Barševskis, liecina informācija augstskolas mājaslapā.

Augšdaugavas novadā pali no ārpasaules nošķīruši 45 saimniecības

13.04.2023

Augšdaugavas novadā pavasara palu dēļ pašlaik no ārpasaules nošķirtas vismaz 45 mājsaimniecības, kurām var piekļūt tikai ar laivu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Nometņu iela Daugavpilī ir atvērta transporta kustībai1

12.04.2023

Ūdens līmenim Daugavā turpinot kristies, transporta kustībai atvērta Nometņu iela, kas pirms nedēļas tika slēgta plūdu dēļ.

Malkas cena būtiski kritusies, bet cilvēki neiepērk priekšdienām1

11.04.2023

Vēl līdz mēneša beigām iedzīvotāji var pretendēt uz atbalstu malkas apkurei, bet pašvaldībās atbalsta pieteikumus vairs iesniedz retais, atzina apvaicātās vietvaras. Vienlaikus malkas cena pēdējos mēnešos pakāpeniski samazinājusies, bet malkas tirgotāji pagaidām būtisku pieprasījuma pieaugumu vietējā tirgū nenovēro, taču prognozē, ka cilvēki arī šovasar iepirks lielas malkas rezerves visai nākamajai apkures sezonai.

Uz Daugavpils Universitātes rektora amatu divi kandidāti

09.04.2023

Nākamnedēļ Daugavpils Universitātē paredzētas rektora vēlēšanas. Kandidāti ir divi: bijušais rektors Arvīds Barševskis un bijusī ministre Ilga Šuplinska. Tiesa, vēl nav skaidrs, vai rektors Daugavpils Universitātei uz visu termiņu vispār būs vajadzīgs, jo Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) paredzējusi tās integrāciju Latvijas Universitātē.

Pieprasīs izsludināt ārkārtējo situāciju Augšdaugavas novadā

04.04.2023

Sakarā ar ūdens līmeņa strauju paaugstināšanos upēs, jo īpaši Bebrenes, Dvietes, Kalkūnes, Laucesas, Līksnas, Nīcgales, Pilskalnes, Sventes un Tabores pagastā, Augšdaugavas novada pašvaldības 30. marta domes sēdē pieņemts lēmums pieprasīt Latvijas Republikas Ministru kabinetam izsludināt ārkārtējo situāciju minētajos pagastos, jo strauja ūdens līmeņa paaugstināšanās upēs ir būtisks apdraudējums cilvēku, vides un saimnieciskās darbības drošībai, kā arī pašvaldības infrastruktūrai, informēja pašvaldībā. 

Ierobežota kustība uz vēl vairākiem pašvaldības ceļiem

04.04.2023

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 38. panta otro daļu un esošo ārkārtējo situāciju, kas saistīta ar augstu ūdens līmeni upēs, Augšdaugavas novadā ierobežota kustība uz vairākiem pašvaldības ceļiem.

Ierobežota kustība uz vairākiem pašvaldības ceļiem

03.04.2023

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 38. panta otro daļu un esošo ārkārtējo situāciju, kas saistīta ar augstu ūdens līmeni upēs, Augšdaugavas novadā, tika uzstādītas ierobežojumu zīmes uz vairākiem pašvaldības ceļiem.

Daugavpils tuvumā applūduši divi autoceļi

30.03.2023

Strauji paceļoties ūdens līmenim Daugavā, sāk applūst upes tuvumā esošie autoceļi: šobrīd satiksmei slēgti a/c Rubanišķi – Svente – Šarlote un Ilūkste – Pārceltuve. Daugavpils pilsētas teritorijā situācija ir stabila, plūdu dēļ satiksmei slēgto ceļu nav. Applūdušā autoceļa Rubanišķi–Svente–Šarlote (V698, 0,820.km) apbraukšana notiek pa Daugavpils apvedceļu (Kalkūni–Tilti) A14.

Daugavpilī izsludināts "dzeltenais" brīdinājums

29.03.2023

Saskaņā ar operatīvo hidroloģisko informāciju par situāciju Latvijas upēs, Daugavas līmenis Daugavpilī ir pārsniedz 6,10 m atzīmi virs ūdens līmeņa mērīšanas stacijas nulles atzīmes. Līdz ar to pilsētā tiek izsludināts “dzeltenais” drošības brīdinājums. Aicinām sekot līdzi informācijai.

Daugavpilī atsākas ceļu būvniecības sezona

23.03.2023

Noslēdzoties ziemas sezonai un iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, Daugavpilī atsākās ceļu būvniecības darbi. Aktīvi norisinās arī „bedrīšu” remonts. Kopumā 2023. gadā ielu (t.sk. arī tiltu, satiksmes pārvadu, caurteku) uzturēšanas, būvniecības un remontu provizoriskas izmaksas varētu sastādīt 2 409 481,00 eiro: šo summu veido valsts dotācija un pašvaldības budžeta līdzekļi.

EK rosina veicināt preču remontēšanu, nevis izmešanu3

22.03.2023

Eiropas Komisija (EK) trešdien nākusi klajā ar jauniem priekšlikumiem, kuru mērķis ir panākt, lai bojātās sadzīves tehnikas preces, piemēram, televizori un veļasmašīnas, biežāk tiktu saremontētas, nevis uzreiz izmestas un aizstātas ar jaunām. EK uzskata, ka šāda pieeja palīdzēs patērētājiem ietaupīt naudu, kā arī veicinās virzību uz Eiropas zaļā kursa īstenošanu, samazinot atkritumu daudzumu.

Šogad plāno sakārtot valsts autoceļus 632 km garumā

16.03.2023

Šogad plānots izbūvēt valsts autoceļus 632 kilometru garumā, atvēlot tam 193,1 miljonu eiro, no tiem lielāka daļa – 131,5 miljoni eiro ir valsts budžeta finansējums, savukārt 61,6 miljoni eiro ir Eiropas Savienības (ES) fondu finansējums, paziņojumā medijiem informēja Satiksmes ministrija.

Šodien un rīt cietoksnī norisināsies Zemessardzes mācības

14.03.2023

Atbilstoši Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona 2023. gada apmācību plānam, no šī gada 14. marta līdz 15. martam ir paredzēta bataljona karavīru apmācība Daugavpilī. Apmācības norisināsies Cietokšņa apkaimē.

Inženieru arsenāls iegūst Būvniecības gada balvu

08.03.2023

Otrdien, 7. martā, noslēguma ceremonijā tika paziņoti konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2022” laureāti. “Grand Prix” balvu, kā 2022. gada labākā būve dalīja Daugavpils cietokšņa Inženieru arsenāls un cementa siloss un dzirnavas “Schwenk Latvija”.

Sākusies pieteikšanās Ēnu dienai2

07.03.2023

5. aprīlī visā Latvijā norisināsies Ēnu diena: pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Tās laikā skolēniem būs iespēja iepazīt arī Daugavpils valstspilsētas pašvaldības un tās struktūrvienību darbu.

Draudzes var pieteikties sakrālā mantojuma saglabāšanai1

02.03.2023

Daugavpils reliģiskās draudzes, tāpat kā iepriekš, arī šogad var pretendēt uz pašvaldības atbalstu sakrālo vērtību izpētei, konservācijai, restaurācijai un citiem darbiem.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jauki katra laba zina latgalites ekonomikas attistibaa un cilveku modarbinatibas jautajumos priecee..protams visi nevar un negrib varbut klut par suvejiem bet vismaz ir piedavats darbs un iespeja..lai cilveki izdzivotu ..lai veicas. Sīkāk...
Kādas ir ilgtermiņa auto nomas priekšrocības?
Man ir auto bmw un busins tirgum un no jums neko nenomasu.. Sīkāk...
Kādas ir ilgtermiņa auto nomas priekšrocības?
Palasot vardoso portalu zinas..jutu ka arvien vairak neko vairs negribu lasit..arvien vairak garigi un fiziski attalinos no sii laikmeta divainas filosofijas.visas izpausmes..kura ir pretrunaa..ar cilveces pastavesanas morales pamatiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top