Sestdiena,
8.Augusts 2020
Vārda dienas: Mudīte, Vladislava, Vladislavs, Мусий, Прасковья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

Informācija skatītājiem par mājas spēles apmeklējumu

21.07.2020
Pirmdien, 20. jūlijā Latvijas Futbola federācija pieņēma lēmumu veikt izmaiņas sanitārajā protokolā, kas paredz, ka turpmāk būs atļauts lielāks skatītāju skaits spēļu tribīnēs. Informējam par to, kā varēs apmeklēt klātienē 22. jūlija spēli pret Jūrmalas “Spartaks”, kas sāksies plkst. 18:00.

Līdz pat 21. jūlijam bija spēkā Latvijas Futbola federācijas orgkomitejas ierobežojums par 250 skatītāju klātbūtni tribīnēs, kā rezultātā arī iepriekšējo mājas spēli pret Ventspili Daugavpilī nevarēja apmeklēt visi futbola cienītāji. Trešdien spēli pret Jūrmalas komandu varēs vērot līdz 500 skatītājiem.
 
Vēlamies vērst uzmanību uz to, ka Ministru Kabineta noteikumi COVID-19 ierobežošanai paredz, ka āra pasākumos var pulcēties līdz pat 1000 cilvēkiem, tomēr stadiona “Celtnieks” ietilpība neļauj nodrošināt tik lielu skatītāju skaitu, jo nav iespējams nodrošināt četru kvadrātmetru teritoriju katram līdzjutējam. Šī iemesla dēļ maksimālais apmeklētāju skaits sasniegs 500 līdzjutējus.
 
Ņemot vērā to, ka iepriekšējās spēlēs interese par spēles baudīšanu klātienē bija ievērojami lielāka, kā arī nepieciešamību ievērot visus Latvijas Futbola federācijas izstrādātos piesardzības pasākumus, klātienē apmeklēt spēli būs iespējams sekojošā veidā:

1)     
Brīvajā tirdzniecībā stadiona kasē būs pieejamas 250 biļetes. To cena saskaņā ar Virslīgas komercreglamentu būs 3 EUR.
2)      Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī invalīdiem (uzrādot apliecību) būs iespēja spēli apmeklēt bezmaksas.
3)      Stadiona kase un vārti tiks atvērti pēc plkst. 17:00.
4)      Pie stadiona ieejas notiks apmeklētāju uzskaite un tiks sekots līdzi, lai skatītāju skaits nepārsniedz 500 cilvēkus.
5)      Futbolistu karšu īpašniekiem ieeja uz spēli būs bezmaksas.

UZMANĪBU! Informējam, ka gadījumā, ja vēl pirms spēles sākuma vai spēles laikā skatītāju skaits sasniegs 500 līdzjutējus, stadiona vārti tiks SLĒGTI! Turpināsim balstīties pēc principa, kurš pirmais ieradīsies, tas arī varēs apmeklēt spēli!
 
Futbola līdzjutējus aicina ierasties LAICĪGI! Spēles sākums plkst. 18:00. Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Kopumā Daugavpilī jūlijā notiek sešas nometnes, kuras apmeklē 290 bērni un jaunieši.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
Drīzāk jau problēma ir tāda, ka kolēģu radītā kļūda ir kā Skabarga.... Kā rezultātā titulētā autore nejūtas novērtēta Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top