Sestdiena,
30.maijs 2020
Vārda dienas: Lolita, Vitolds, Ефросинья, Степан, Евдокия Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sports

Tika noskriets 52. Skrējiens „Daugavpils-Mežciems”

03.10.2017
30.septembrī Daugavpilī norisinājās tradicionālais skrējiens „Daugavpils –Mežciems”. Skrējiens pilsētā notiek jau kopš 1966.gada un ar katru gadu pulcē ar vien vairāk sportistu un aktīva dzīvesveida piekritējus. Neskatoties uz vēsajiem laika apstākļiem dalībnieku bija 776, tie bija gan bērni, gan jaunieši, gan seniori. Skrējiens šogad pulcēja ne tikai pilsētniekus, bet arī skrējējus no citām Latvijas pilsētām un sportistus no Baltkrievijas un Lietuvas.


Šī gada jauninājums bija pusmaratona distance, kā arī trase, kas plesās līdz mikrorajonam Mežciems. „Ļoti patika trase: plaša, pārsvarā līdzena, bez liekiem pagriezieniem.  Trasē bija labi izkārtoti dzirdināšanas punkti: kopā 4x!  Laikapstākļi bija ideāli skriešanai- vēss, bez saules un  vēja. Man ļoti labi skrējās- varēju pati plānot tempu. Tikai pirmo reizi pumaratona distance bija garāka nekā standarta (ir gadījušās aī īsākas), bet tas bija motivējoši paskriet uz beigām ātrāk.” atzīst 2016.gada Riodežaneiro Olimpisko spēļu dalībniece, Latvijas garo distanču skrējēja Ilona Marhele, kas Mežciema skrējiena savā vecuma grupā, kā arī kopvērtējumā ieguva 1.vietu ar rezultātu 1:27:58.


Kopā ar Ilonu Mežciema skrējienā piedalijās arī viens no Latvijas labākajiem skrējējiem un šīs sezonas līderis Dmitrijs Serjogins, kurš pusmaratonu veica 1:18:37. Sieviešu konkurencē otrajā un trešajā vietā ierindojās māsas Kitija Valtere ( 1:34:51) un Ginta Valtere (1:38:51) no Līvāniem. Savukārt vīriešu konkurencē otrajā vietā Anatolijs Macuks (1:19:27) no Jēkabpils un trešajā vietā Daugavpilietis Arnis Paškevičs ar rezultātu 1:21:15.
 

Paralēli pusmaratona distancei notika arī 10 km, 5km un Bērnu skrējieni. Jāatzīmē, ka 10km distanci Mežciema skrējienā veica Daugavpils labākais skrējējs, Latvijas vidējo distanču skrējējs un 2012.gada Londondas Olimpisko spēļu dalībnieks Dmitrijs Jurkevičs ar rezultātu 00:35:39. 2.vietā Kirils Matjuhins (00:40:05) un 3.vietā Artis Logins (00:41:08). Sieviešu konkurencē 1.vietu ieguva Baltkrievijas pārstāve Nastassia Dudar (00:47:33), 2.vietu ieguva 12.vidusskolas skolniece Anna-Marija Petrakova (00:48:05) trešajā vietā ierindojās Daugavpils biatloniste Inese Golubeva (00:48:16).
           

Tautas skrējienā (5km) ātrākais skrējējs Indulis Bikše veica distanci 14 minūtēs un 31 sekundē iegūstot skrējiena atbalstītāju īpašo balvu cēļojumu Rīga-Stokholma-Rīga ar vienu no Tallink prāmjiem. Sieviešu konkurencē ātrākā bija Anželika Parfjonova Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne. Arī Anželika ieguva īpašo balvu no atbalstītājiem AS „Tallink” ceļojumu ar prāmi Rīga-Stokholma-Rīga.
 

Vladimira Dribinceva ģimenes balvu ieguva Aleksandrs Lavrentjevs dzimis 1937.gadā un noskrēja 10km distanci 1:23:23, starp sievietēm balvu ieguva Ludmila Tokareva 1947. dzimšanas gada, noskrēja 5km distanci 00:24:08.


Plkst.12:00 startam gatavojās visjaunākie skrējiena dalībnieki- bērni. Kādam tas bija pirmais starts, kādam jau otrais un trešais, bet visi bija laimīgi satraukti un gatavi skriet. Ikkatrs bērns finišā saņēma skrējiena īpašo medaļu, saldumu, atstarotāju no Latvijas Tautas sporta asociācijas un uzdevumu grāmatiņu ar atlaižu kodu ceļojumam Rīga-Stokholma-Rīga ar prāmi no AS „Tallink”. Jāatzīmē arī ātrākie skrējēji:


200m zēni:
1.Haralds Čāmans
2.Hugo Celms
3.Jaroslavs Strogonovs
 
200m meitenes:
1.Daniela Staceviča
2.Mišelle Pauļukaņeca
3.Marta Giptere

 

700m zēni:
1.Timurs Moskalovs
2.Grigorijs Golubevs
3.Mihails Lukjaņecs
 
700m meitenes:
1.Ieva Čame
2.Evita Zepa
3.Alisa Jermolajeva
 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī māte bez uzraudzības atstājusi sešus mazus bērnus
GENUINE BANK GUARANTEE (BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR LEASE AT THE LOWEST RATES AVAILABLE. OTHER FINANCIAL INSTRUMENTS SUCH AS MTN, CD, DLC, PB ARE ALSO AVAILABLE. Dear Sir/Ma I am direct to a provider who has recently issued banking instruments for a couple of my clients the provider is 100% check-able you can do your due diligence on them. I personally know the provider. Our instruments are only from triple 'a' rated banks and we issue from $1M to $5B . The provider is 100% verifiable. If you are genuinely seeking bank instruments. Contact me and i will furnish you with details. And again our bank instruments can serves as collateral as the case may be, which will enable you get loans from your bank so as to embark on any projects such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Mining, Telecommunication, Construction of Dams, Real estate, Bridges, Trading, Importing and exporting and Other Turnkey Project (s) etc. Also these instruments can be put in PPP, etc. Please do let me know of your willingness to proceed and I will email you our terms and condition upon request.Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcome. If you are interested in seeking to raise finance for your business/projects in this way,

Email: goldencrow59@gmail.com
Skype:goldencrow59@gmail.com
Sīkāk...
Kultūrvēsturiskā mantojuma glabāšana sākas vietējās kopienās
Vai 1939. g. Latvijas kartē iezīmētās Kurzemes, Zemgales, ar Sēliju tās sastāvā, Vidzemes un Latgales robežas nu nekādi nedrīkst atzīt par likumīgām, derīgām administratīvai pārvaldei un 19 apriņku vietā vajag vismaz 42 administratīvās teritorijas? Tas izskatās pēc saukļa: Mēs visu sagrausim un tad - mēs jaunu pasauli sev celsim! Itkā Latvijas vēsture sāktos šodien un reformu vajag katrā desmitgadē. Sīkāk...
Daugavpils un Ilūkstes novadus apvienos Augšdaugavas novadā
Stefans sev ceļu uz mājām uztaisīja, bet kāpēc uz Raudu nav jauna ceļa? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top