Svētdiena,
17.februāris 2019
Vārda dienas: Donats, Konstance, Кирилл, Георгий, Сидор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sports

Pasniegtas balvas Daugavpils novada labākajiem sportistiem

01.02.2017
Janvāra nogalē Daugavpils novada Kultūras centrā pulcējās sportisti, treneri, tiesneši, sporta organizatori un atbalstītāji, lai godinātu 2016. gada labākos sporta laureātus dažādās nominācijās.

Par novada labāko skolu sporta darba organizācijā
 tika apbalvota Biķernieku pamatskola, kurai sekoja tādas sporta tradīcijām bagātas izglītības iestādes kā Kalupes pamatskola un Špoģu vidusskola. Biķernieku pamatskola augstāko vērtējumu nopelnīja, jo tās skolēni aktīvi piedalās un iesaistās dažādos sportiska rakstura pasākumos, skola sadarbojas ar hokeja klubu “Dinamo”, tajā regulāri viesojas augsta līmeņa sportisti. “Mūsu bērni katru rītu sāk ar skriešanu, jo mēs aktīvi iesaistāmies Jaunsargu organizācijā. Liels nopelns ir mūsu sporta skolotājam Borisam Jastrebovam, kurš šogad atzīmēs 40 gadu jubilejas darba stāžu. Mēs ļoti lepojamies ar viņu,” panākuma atslēgu atklāja skolas direktors Aleksejs Mickevičs.

Par novada labāko pagasta pārvaldi sporta darba organizācijā
 tika atzīta Naujenes pagasta pārvalde ar tās sporta darba organizatoru Edgaru Kucinu. 2.vieta tika piešķirta Sventes pagastam, 3.vieta- Kalupei.

Par novada labāko sportisti brīvajā cīņā
 apbalvoja Veroniku Zujevu brīvajā cīņā, Tatjanu Šeškovu svarbumbu celšanā, Kristīni Jevsejevu vieglatlētikā un Liju Bogdanovu dambretē.

Balva “Novada labākais sportists”
 tika piešķirta Aleksandram Potapovam brīvajā cīņā, Samiram Morkanam svarbumbu celšanā, Tadeušam Turonokam dambretē,  Jānim Melderam novusā, kā arī  Arnoldam Japiņam vieglatlētikā.

Šī gada novada labākie vieglatlēti ir trenera Sergeja Petrakova audzēkņi. Kristīne Jevsejeva ir novada rekordiste 3000m kavēkļu skrējienā, pērn Latvijas čempionātā vieglatlētikā uzrādīja 2.vietu, šogad valsts izlases sastāvā startēja arī Eiropas čempionātā vieglatlētikas krosā Itālijā. Savukārt Arnolds Japiņš no Višķiem ir novada rekordists vairākās skriešanas disciplīnās, Latvijas čempionātā ieguva 3.vietu 3000m kavēkļu skrējienā.  “Šī balva pauž atbalstu mums, kas ir ļoti svarīgi. Tas iepriecina un mudina strādāt tālāk,” norādīja Kristīne, saņemot balvu. ”Lielākais paldies ir trenerim, kas man tic, kā arī Daugavpils novada Sporta skolai, kas finansiāli atbalsta mūsu startus sacensības un treniņnometnes.” “Balva bija negaidīts pārsteigums, bet ļoti patīkams,” piebilda Arnolds. “Sergejs Petrakovs jau astoņus gadus turpina mani mudināt skriet un ir iemācījis mīlēt vieglatlētiku.”

Nominācijā “Gada izrāviens”
 balvas tika pasniegtas vieglatlētiem Marinai Adrejevai un Dmitrijam Jefimovam, svarbumbu cēlājiem Ēvaldam Nikitinam, Mihailam Žaļukam un Viktorijai Jevdokimovai, brīvās cīņas sportistiem Aleksandram Stepanovam, Jevgeņijam Ostapenko un Sergejam Šatrevičam, kā arī bokserim Edvīnam Kotelam.

Nominācijā “Novada labākais treneris individuālajos sporta veidos”
 uzvaras laurus plūca vieglatlētikas treneri Jana un Dmitrijs Hadakovi, brīvajā cīņā – Andrejs Andrijanovs, svarbumbu celšanā – Ivans Gaļašs, boksā – Gļebs Zujevs.

Par novada labāko vīriešu sporta spēļu komandu 
futbolā tika atzīta Naujene (treneris V.Vansovičs), hokejā – Kalupe (A.Vabisčevičs) un basketbolā – Višķi (P.Mozulis).

Par novada labāko sieviešu sporta spēļu komandu un treneri 
baskebolā  kļuva Kalupe (treneris A.Vabisčevičs), savukārt voljebolā – Ambeļi. Ambeļu komandas kapteine Sana Catlakša pērn tika arī apbalvota ar “Latvijas sporta veterānu savienības” augstāko apbalvojumu “Goda zīme”.

Nominācijā “Novada labākais sporta spēļu tiesnesis”
 – Ivars Caune (futbolā), Māris Vancevičs (volejbolā) un Valentīns Gurjančiks (basketbolā).

Nominācijā “Par ieguldījumu Daugavpils novada veterānu sportā”
 tika pasniegtas balvas virknei sporta veterānu, kuri kaldinājuši novada vārdu vairāku gadu garumā. Godalgas veterāniem pasniedza Olimpisko spēļu dalībnieks, biatlonists Oļegs Maļuhins. Godināti tika Romualds Saušs, Staņislavs Stašulāns , Alfrēds Kokins, Jurijs Kopasovs, Imants Suveizda, Evita Miglāne, Varvara Jefimova, Andris Dudelis, Vladimirs Jermaļonoks, Vladislavs Petrovs un Vera Gurtajute.

Nominācijā “Novada sportiskākā ģimene”
  apbalvota tika Rokjānu ģimene no Līksnas.

Nominācijā  “Par ieguldījumu Daugavpils novada sportā” balva tika pasniegta Skrudalienas pagasta futbola sabiedriskajam trenerim Viktoram Servutam, Latvijas basketbola līgas un novada čempionātu tiesnesim Ivanam Andrijevskim, kā arī Sventes vidusskolas sporta skolotājai Allai Petrovskai.

Skolotājas Allas Petrovskas gatavotā komanda pērn pārliecinoši uzvarēja Latgales reģiona sacensībās stafetes “Drošie un veiklie”, bet vidusskolas zēnu komanda izcīnīja 2.vietu Latgales reģiona sacensībās volejbolā. “Šī balva ir liels pagodinājums. Tie ir ne tikai mani, bet arī visas skolas un bērnu nopelni, jo tikai pateicoties viņiem, mums ir šie sasniegumi. Es saviem bērniem mācu, ka viņi sporto, pirmkārt, sevis un savas veselības labad. Nav būtiski augsti rezultāti un rekordi, man svarīgākais ir bērnos iemācīt patiku pret ikdienas treniņiem. Tas ir vislielākais panākums,” tā balvu komentēja A.Petrovska.

Vakara noslēgumā īpašs paldies tika teikts Daugavpils novada sportistu komandu atbalstītājiem un sponsoriem.Autors :
 Elza Timšāne
Daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī aizvadīts tautas deju festivāls LATVJU BĒRNI DANCI VEDA


We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease/sales, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffeur driven offers.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee/Standby Letter of Credit will be paid after the delivery of the MT760,

Description OF INSTRUMENTS:

1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC)
2. Total Face Value: Eur/USD 5M MIN and Eur/USD 10B MAX (Ten Billion EURO/USD).
3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclay's bank London,Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
4. Age: One Year, One Month
5. Purchasing Price: 32% of face value plus 2% commission fees Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees.
6. Delivery: Bank to Bank swift.
7. Payment: MT-103 or MT760
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

We are ready to close leasing/Buying with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me

Name : PAUL DAVID
Email: pauldavid20001@gmail.com
Skype: P_david123@outlook.com
whatsapp:+447921551354 Sīkāk...
Elksniņš aptur atkritumu dedzināšanas rūpnīcas projektu
kauns Elksniņ par śādu lēmumu, kur nobalsojāt par...indět gribat savus iedzīvotājus? Sīkāk...
Daugavpils mēra amatā ievēlēts Andrejs Elksniņš
Nu lai Dievins dot Elksninam savest kartiba pilseta bardaku! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top