Pirmdiena,
26.Oktobris 2020
Vārda dienas: Amanda, Amanta, Kaiva, Вениамин, Карп, Никита Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Drošības pasākumi pilsētas medicīnas iestādēs

14.10.2020
Pilsētas medicīnas iestādes koronavīrusa pandēmijas apstākļos ievēro Ministru kabineta un Nacionālā veselības dienesta noteiktos maksimālos drošības pasākumus. Atbildīgie darbinieki stingri kontrolē pacientu pieņemšanu saskaņā ar grafiku un, ja nepieciešams, izsniedz individuālos aizsardzības līdzekļus. Ieeja medicīnas iestādēs ir atļauta tikai sejas maskās.

Ņemot vērā ciešo kontaktu ar pacientiem, zobārstniecības poliklīnikā ir ieviesta īpaši stingra kontrole, kur visi darbinieki lieto ne tikai medicīniskās maskas, bet arī īpašus sejas aizsargus. Dezinfekcijas līdzekļi ir uzstādīti visos stāvos, pirmajā stāvā ir arī bezkontakta izsmidzinātājs. Pirms procedūru uzsākšanas katram pacientam tiek izsniegts īpašs mutes skalošanas līdzeklis, savukārt uzgaidāmajās telpās apmeklētāji atrodas drošā attālumā cits no cita. Šobrīd zobārstniecības poliklīnika veic iepirkumu baktericīdo lampu iegādei, kuras ir pieejamas kabinetos, bet tagad tās tiks uzstādītas arī koplietošanas telpās.

Stingri drošības pasākumi ieviesti arī Daugavpils bērnu veselības centrā, kas ir pilnībā nodrošināts ar visiem aizsardzības līdzekļiem. Masku nēsāšana šeit ir obligāta gan bērniem, gan viņus pavadošajiem vecākiem. Tajā pašā laikā tie pieaugušie, kuri šeit izmanto ģimenes ārstu pakalpojumus, to joprojām var darīt. Tāpat kā citur, bērnus ar akūtu elpceļu slimību pazīmēm mēģina konsultēt attālināti.

Sejas maskas lietošana ir obligāta arī apmeklējot pilsētas poliklīniku, kur tiek rūpīgi uzraudzīta distances ievērošana, roku un kontaktvirsmu dezinfekcija. Lai saņemtu jebkuru ambulatoro pakalpojumu, ir obligāti iepriekš jāpierakstās. To var izdarīt pa tālruni (Centrālās poliklīnikas reģistrācija – 654 22 419), vai arī aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu slimnīcas mājaslapā (slimnica.daugavpils.lv/e-pieraksts/). Plānveida izmeklējumu rezultātus ir iespējams saņemt arī attālināti, izmantojot medicīniskās diagnostikas informācijas sistēmu DataMed.

Mediķi atgādina, ka visu drošības pasākumu ievērošana un savas veselības novērtēšana pirms medicīnas iestādes apmeklēšanas ir svarīga, lai aizsargātu medicīnas darbinieku veselību un nodrošinātu nepārtrauktu medicīnisko palīdzību!


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
DRS atceļ pacientu apmeklēšanu un ģimenes dzemdības
Jau Daugavpils juk prata no covida,arprats! Nav virusa,beidziet melot! Sīkāk...
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top