Piektdiena,
10.jūlijs 2020
Vārda dienas: Lija, Olīvija, Самсон, Юрий, Мартин Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sabiedrība

Šovasar Daugavpils novadā tiks īstenoti pieci jauniešu projekti

27.05.2020
Daugavpils novada jaunieši šovasar īstenos vairākas interesantas idejas, kuras saņēmušas pašvaldības atbalstu jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā “Attīsti sevi!”. 

Vairākus gadus Daugavpils novada dome rīkoja divus projektu konkursus jauniešiem  --“Uzlabosim savu ikdienu!”, kas bija vērsts uz jauniešu ideju realizēšanu dzīves kvalitātes uzlabošanai un lietderīgā brīvā laika iespēju dažādošanai, un jauniešu nometņu projektu konkursu “Attīsti sevi!”. Šogad tika lemts apvienot abus projektu konkursus, kā rezultātā februārī tika izsludināts Daugavpils novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss “Attīsti sevi!”, paredzot maksimālo finansējumu vienam projektam 1000 eiro apmērā, informē jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča.

Kopumā tika saņemtas septiņas projektu idejas, no kurām atbalstītas piecas: Kalkūnes pagasta jauniešu biedrības “Jāņoga” projekts “Mēs savai videi”, Naujenes pagasta neformālās jauniešu grupas projekts “Iepazīsti sevi”, Dubnas pagasta neformālās jauniešu grupas projekts “Florbola čempions”, Līksnas pagasta jauniešu kopienas projekts “Snapskills” un Skrudalienas pagasta biedrības “Silenes stariņi” projekts “Jauniešiem ir balss!”.

Kalkūnes jaunieši iecerējuši labāk iepazīt Jāņa Raiņa daiļradi un veidot interesantus vides objektus ka dāvanu pagasta iedzīvotājiem. Naujenes jaunieši apgūs praktiskās iemaņas sejas ādas kopšanā un dekoratīvās kosmētikas lietošanā. Dubnas pagasta jaunieši ir lieli florbola cienītāji, tāpēc vēlas aktualizēt šādu brīvā laika pavadīšanu savā pagastā, iepērkot nepieciešamo inventāru, izveidojot komandu un cītīgi trenējoties, kā rezultātā varēs pārstāvēt savu pagastu Daugavpils novada florbola spēlēs. Līksnas pagasta jaunieši iecerējuši organizēt dienas nometni “Snapskills”, kurā četru dienu garumā vēlas iepazīstināt jauniešus ar fotografēšanas pamatprincipiem. Savukārt Skrudalienas pagasta jaunieši vēlas sekmēt izpratni par Eiropas Savienības sabiedrību, tamdēļ iecerējuši organizēt dažādus informatīvus pasākumus, piemēram, veikt Daugavpils novada jauniešu aptauju par piedalīšanos vēlēšanās “Jauniešiem ir balss!”, uzstādīt norādes stabu “Mēs esam tālu, mēs esam blakus”, organizēt atraktīvu “Mini pikniku ar Eiropu” u.c.

Visus projektus plānots īstenot no 1. jūnija līdz 30. septembrim.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Valsts prezidents Sēlijā diskutēs par latviešu vēsturiskajām zemēm
test Sīkāk...
Pašvaldība turpina atjaunot caurbraucamos pagalmus
Sveiki visiem, šī ir liecība par to, kā es saņēmu savu aizdevumu, mani ir izkrāpis tik daudz uzņēmumu, kuri ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, taču visas manas pūles bija veltīgas, es esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, uz kuriem pretendē būt tādiem, kādi viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņiem aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: mobilfunding1999@gmail.com Sīkāk...
Šodien un tagad: par atbalstu zemkopības nozarei
Vierteigs raidejums! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top