Trešdiena,
8.jūlijs 2020
Vārda dienas: Ada, Adele, Antra, Петр, Давид Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sabiedrība

Bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akcija

15.10.2018
Arī šī gada rudenī Daugavpils pilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju laika posmā no 22. oktobra līdz 4.novembrim (ieskaitot).


Pašvaldība šīs akcijas nodrošināšanai organizē metāla liela izmēra (ar tilpumu no 7 – 30 m3) konteineru uzstādīšanu vairākās pilsētas mikrorajonu teritorijās, kas paredzēti TIKAI bioloģiski noārdāmo atkritumu (koku lapas, nopļautā vai sausā zāle, koku / krūmu zari) savākšanai. Konteineri tiks uzstādīti šādās adresēs:


1.            Naujenes / Vecpils ielu krustojumā (Ruģeļu mikrorajons);
2.            Alberta / Kaiju / Meža ielu krustojumā (Mežciema mikrorajons);
3.            Siguldas / Sloku ielu krustojumā (Jaunbūves mikrorajons);
4.            Zemnieku / Austrumu ielu krustojumā (Judovkas mikrorajons);
5.            Transporta / Kājnieku ielu krustojumā (Nīderkūnu mikrorajons);
6.            Tukuma / Aglonas ielu krustojumā (Jaunbūves mikrorajons);
7.            Dzērvju / Upes ielu krustojumā (Grīvas mikrorajons);
8.            Līksnas / Aveņu ielu krustojumā (Forštadtes mikrorajons);
9.            Oškalna / Gaujas ielu krustojumā (Grīvas mikrorajons);
10.          Nīcgales / Caunu ielu krustojumā (Poguļankas mikrorajons).
 
Atgādinām, ka šajos uzstādītajos konteineros būs atļauts izmest tikai bioloģiski noārdāmos atkritumus (koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari), kas rodas sakopjot īpašumam pieguļošās teritorijas, savukārt kategoriski aizliegts konteineros izmest sadzīves atkritumus, būvniecības atkritumus un bīstamos atkritumus.
 
Papildus informējam, ja gadījumā tiks novērota situācija, ka apkārt konteineriem tiks veidotas stihiskās izgāztuves vai arī konteineros masveidā tiks izmesti neatbilstošas morfoloģijas atkritumi, pašvaldība izskatīs iespēju pie konteineriem uzstādīt mobilās video novērošanas kameras, lai konstatētu šīs negodprātīgās personas, kas veic neatbilstošu atkritumu veidu izmešanu.
 
Darām zināmu, ka uz katra konteinera tiks uzstādīta A3 formāta informējoša uzlīme, kurā tiks atspoguļota informācija par konteineros izvietojamo atkritumu veidu morfoloģiju (TIKAI koku lapas, nopļautā vai sausā zāle, koku / krūmu zari ) un informācija par to, ka konteineros nedrīkst izmest cita veida atkritumus un apkārt konteineriem aizliegts veidot stihiskās izgāztuves.
 
Komunālās saimniecības pārvalde aicina rūpēties par mūsu pašvaldības vides tīrību un rīkoties godprātīgi – izmantot šos konteinerus tikai tiem paredzētajam mērķim!Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldība turpina atjaunot caurbraucamos pagalmus
Sveiki visiem, šī ir liecība par to, kā es saņēmu savu aizdevumu, mani ir izkrāpis tik daudz uzņēmumu, kuri ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, taču visas manas pūles bija veltīgas, es esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, uz kuriem pretendē būt tādiem, kādi viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņiem aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: mobilfunding1999@gmail.com Sīkāk...
Šodien un tagad: par atbalstu zemkopības nozarei
Vierteigs raidejums! Sīkāk...
Grupa "Latgaliešu reps" raidījumā pirmatskaņo dziesmu
Nakriškon, you keids protavādars atsarodos:) moška zam tova klasifikatora nagova keidi vordu salykumi voi skaņys gobols? Pats izsprīdi voi kur nūzaklausieji? Sataisi lobok i tod runoi:) Nav kū aplikt - puiši malači! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top