Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sabiedrība

Uzvara Smiltenē daugavpiliešiem ļauj nostiprināties 1. vietā

15.10.2018
BFC Daugavpils/Progress vienu kārtu pirms Komanda.lv 1. līgas čempionāta pamatposma beigām iekārtojusies drošā 1. vietā. Kārtējā spēlē viesos ar 6:1 izdevās pārspēt Smilteni, kas kopvērtējumā ļāvis palielināt pārsvaru pār tuvāko sekotāju līdz 5 punktiem.

Jau 4. spēles minūtē savus pirmos vārtus 1. līgas karjerā guva Roberts Magrins, kuram tā bija tikai otrā spēle sākumsastāvā. Puslaika turpinājumā pretinieku izdevās pārspēt vēl vienu reizi. 22. minūtē izcēlās Vugars Askerovs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Spēles otrajā puslaikā Askerovs realizēja vēl vienu 11 metru soda sitienu, bet vēl ar trīs vārtu guvumiem atzīmējās Sedriks Kuadio. Tieši Askerovs un Kuadio ir galvenie pretendenti uz labāko snaipera titulu. Askerova kontā 27 vārti, bet Sedrikam 24.

Nākamo spēli Daugavpils aizvadīs mājās pret Tukumu 21. oktobrī. Jāpiemin, ka Tukums arī šajā kārtā zaudēja, tādējādi par tuvāko mūsu kluba sekotāju kļuvusi “Super Nova”. Turnīra tabulā pretiniekus mēs apsteidzam par pieciem punktiem.