Pirmdiena,
18.februāris 2019
Vārda dienas: Kintija, Kora, Федосей, Агафья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sabiedrība

Mācību gadu Daugavpilī uzsākuši 9286 skolēni

19.09.2018
2018./2019.mācību gadā saskaņā ar VIIS sistēmas datiem vispārizglītojošajās skolās mācības uzsāka 9286 skolēni, kas ir par 11 skolēniem vairāk nekā iepriekšējā mācību gadā. Skolēnu pulkam šogad pievienojās 14 bērni, kas ir atgriezušies no ārzemēm, 100 bērni ir ieradušies Daugavpilī no citām Latvijas pilsētām un pašvaldībām. Pēc izglītības iestāžu ziņām pagājušā mācību gada laikā 75 skolēni izbrauca uz ārzemēm.

Notika skolēnu skaita izmaiņas skolās: 3 skolās skolēnu skaits samazinājās, turpretim četrās skolās – palielinājās. Salīdzinot ar iepriekšējo mācību gadu ir samazinājies pirmklasnieku un 10.klašu skolēnu skaits: 1.klasēs mācīsies 792 skolēni (iepriekš 812), bet 10.klasēs zināšanas iegūs 582 skolēni (iepriekš 610 skolēni). Kopā vidusskolas posmā 10. – 12.klasēs mācās 1824 skolēni, no tiem 360 (19,7%) izglītību iegūst neklātienē. Lielākais vidusskolēnu skaits ir Daugavpils 17.vidusskolā (neklātiene), Krievu vidusskolā – licejā un Daugavpils 3. vidusskolā, bet sākumskolas un pamatskolas skolēnu skaita ziņā visbagātākā ir Daugavpils 13.vidusskola.

1922 skolēni (20,7%) iegūst izglītību latviešu valodā, pārējie mazākumtautību izglītības programmās, tai skaitā 368 skolēni - poļu valodā. Tās ir tradicionālas skaita proporcijas un izmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nav vērojamas.

Pirmsskolas izglītības iestādēs reģistrēti 4726 bērni, no tiem 1749 (37%) apgūstvispārējās izglītības programmas latviešu valodā, pārējie – mazākumtautību izglītības programmas. 8% bērnu apmeklē speciālās izglītības programmas, izveidotas 9 diennakts grupas. Pirmsskolās vispārējās izglītības programmās bērnu skaits grupās ir atkarīgs no vecuma, vidējigrupās ir 19 - 20 bērni, bet var būt mazāks vai lielāks skaits, speciālajās programmās – no 8 līdz 15 bērniem grupā. Pašlaik turpinās grupu komplektācija un bērnu sarakstu precizēšana.
Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī aizvadīts tautas deju festivāls LATVJU BĒRNI DANCI VEDA


We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease/sales, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffeur driven offers.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee/Standby Letter of Credit will be paid after the delivery of the MT760,

Description OF INSTRUMENTS:

1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC)
2. Total Face Value: Eur/USD 5M MIN and Eur/USD 10B MAX (Ten Billion EURO/USD).
3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclay's bank London,Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
4. Age: One Year, One Month
5. Purchasing Price: 32% of face value plus 2% commission fees Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees.
6. Delivery: Bank to Bank swift.
7. Payment: MT-103 or MT760
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

We are ready to close leasing/Buying with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me

Name : PAUL DAVID
Email: pauldavid20001@gmail.com
Skype: P_david123@outlook.com
whatsapp:+447921551354 Sīkāk...
Elksniņš aptur atkritumu dedzināšanas rūpnīcas projektu
kauns Elksniņ par śādu lēmumu, kur nobalsojāt par...indět gribat savus iedzīvotājus? Sīkāk...
Daugavpils mēra amatā ievēlēts Andrejs Elksniņš
Nu lai Dievins dot Elksninam savest kartiba pilseta bardaku! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top