Ceturtdiena,
26.Novembris 2020
Vārda dienas: Konrāds, Sebastians, Sebastijans, Иван, Герман, Никифор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Jaunā konservatīvā partija veidos spēcīgu attīstības plānu Daugavpilij

09.09.2020
Latvijas otrajā lielākajā pilsētā 18.septembrī notiks Jaunās konservatīvās partijas Daugavpils nodaļas atklāšana. Tas ir pirmais solis darbu uzsākšanai, lai veicinātu pilsētas un novada ilgtermiņa attīstību.

Dienas plānā paredzēta nodaļas telpu atklāšana, kociņu stādīšana Esplanādes un Dubrovina parkos, kā arī dažādu valsts un pašvaldības iestāžu un institūciju apmeklēšana. Sākums, plkst. 12.00 Esplanādes parkā (pie Daugavpils Universitātes). Programmā paredzēts arī mediju brīfings, kas notiks nodaļas biroja telpās, pēc plkst.13.00.

Plānots, ka dienas aktivitātes apmeklēs arī visi trīs partiju pārstāvošie ministri – Tālis Linkaits (Satiksmes ministrs), Ilga Šuplinska (Izglītības un Zinātnes ministre), Jānis Bordāns (Tieslietu ministrs). Tāpat, pilsētu apmeklēt plāno arī partijas frakciju pārstāvošie Saeimas deputāti – Juris Jurašs, Gatis Eglītis, Krišjānis Feldmans, Sandis Riekstiņš un Juris Rancāns.

Jaunās konservatīvās partijas Latgales Attīstības centra vadītājs un Rēzeknes novada deputāts Guntis Rasims norāda: “Kaut gan Daugavpils ir otra lielākā Latvijas pilsēta, līdz šim tā ir nepelnīti piemirsta gan no valsts attīstības stratēģijas, gan arī no investīciju ieguldījumu skatu punkta. Pēdējos gados pilsētas iedzīvotāju skaita samazinājums ir bijis viens no straujākajiem valstī. Šī situācija noteikti ir jālabo! Man ir gandarījums, ka Daugavpilī jau ir izveidojies aktīvu cilvēku pulciņš, kas pievienojušies Jauno konservatīvo komandai un atbalsta pilsētas un novada attīstības idejas. Ceram, ka partijas biedru un ideju atbalstītāju pienesums arvien pieaugs.”

Jau ziņots iepriekš, ka Satiksmes ministrija novirzījusi ES fondu finansējumu 10 milj. eiro apmērā 35 jaunu autobusu iegādei un 23 milj. eiro tramvaju infrastruktūras attīstībai Daugavpilī.

Izglītības un Zinātnes ministrija pilsētā plāno nostiprināt Daugavpils Universitātes ilgtspēju, pilnveidot kvalitatīvas un mūsdienām aktuālas arodizglītības nozīmi reģionā, turpinot attīstīt Būvniecības tehnikuma infrastruktūru. Šajā mācību gadā plānots pievērst pastiprinātu uzmanību kvalitātes kāpināšanas atbalstam vispārizglītojošajās skolās un jauniešu līdzdalības nozīmes palielināšanai lēmumu pieņemšanas procesos. Kopā ar Saeimas apakškomisiju, plānots veicināt sporta infrastruktūras attīstību pilsētā.

Tieslietu ministrija tuvākajā laikā prioritāri plāno sakārtot tiesas nama infrastruktūru un veicināt tiesiskuma nostiprināšanos un korupcijas apkarošanu pilsētā.

Par Latgales reģiona attīstības prioritātēm Jaunā konservatīvā partija uzskata darba vietu radīšanu, jaunu cilvēku potenciāla noturēšanu, kā arī tam nepieciešamo instrumentu izveidi un infrastruktūras sakārtošanu Latgalē.

Daugavpils nodaļas birojs turpmāk ikvienu iedzīvotāju gaidīs Mihoelsa ielā 47 – 4.kab. (RISEBA inovāciju centrs), nodaļas vadītāja – Iveta Šeršņeva, T: 29393802, ivetasersneva@gmail.com Daugavpilszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Gunitu Vanagu
Tas ir labs raidijums. Sīkāk...
Pašvaldības policija kontrolē epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Lai menti,ker zaglus seima,tie miljardus zog,no Eiropas! Sīkāk...
DRS atceļ pacientu apmeklēšanu un ģimenes dzemdības
Jau Daugavpils juk prata no covida,arprats! Nav virusa,beidziet melot! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top