Piektdiena,
22.marts 2019
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra, Николай, Леонтий, Илья, Тарас Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Politika

Domes vadības tikās ar pašvaldības kapitālsabiedrību vadītājiem

10.07.2017
10. jūlijā Daugavpils Domē notika Domes vadības tikšanās ar pašvaldības kapitālsabiedrību vadītājiem. Kapitālsabiedrību vadītāji informēja par tekošajiem darbiem un situāciju uzņēmumos.

Izpilddirektore Inga Goldberga informēja par Domes vadītāju kompetenču sadalījumu. Kapitālsabiedrību vadītāji ziņoja par savu uzņēmumu aktualitātēm. Tika runāts par ielu tekošajiem remontiem, uzņēmuma “Daugavpils ūdens” veicamajiem darbiem, maksas stāvvietu darba optimizāciju un kontroles uzlabošanu. Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzdeva uzņēmumam “Parkings D” izvērtēt- vai kontroli par stāvvietām var veikt pašu spēkiem, šobrīd to dara Pašvaldības policija.

Tikšanās laikā runāja par stāvvietas būvniecību pie Reģionālās slimnīcas, ko jāpabeidz jūlija beigās. Uzsāks darbus arī pie volejbola laukuma izbūves Esplanādes parkā, notiek ielas pulksteņa remonts, kas atrodas Jaunbūvē.

Tika ziņots arī par esošo situāciju uzņēmumos “Daugavpils satiksme”, “Autobusu parks”, “DzKSU”. Uzņēmuma “ Sadzīves pakalpojumu kombināts” pārziņā ir arī Ziemeļu industriālā zona. Drīzumā šajā zonā sāks darbu jauns investors. Tas būs metālapstrādes uzņēmums, kur būs vairāk kā 100 jaunas darbavietas.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Kononovs aktualizēja jautājumu par pludmales labiekārtošanu pie Daugavas Mežciemā. Šādu lūgumu izteikuši mikrorajona iedzīvotāji.

Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Rihards Eigims saskata nepilnības uzņēmumu darbā, viņš uzskata, ka uzņēmumiem nav nepieciešamās savstarpējās sadarbības un informācijas apmaiņas, nav saskaņotas rīcības darbā. Nereti ir gadījumi, kad viens uzņēmums sāk rakšanas darbus, pēc kāda laika tai pašā vietā atkal rok, bet jau cita uzņēmuma darbinieki. Tādas situācijas nav pieļaujamas, uzvēra Eigima kungs.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš informēja vadītājus, ka turpmāk mainīsies Domes vadības darbs ar kapitālsabiedrībām. Domes priekšsēdētājs, kā kapitāldaļu turētājs, daļu no savām uzraugošām funkcijām nodos Domes Kapitāldaļu pārraudzības nodaļai, lai aktivizētu nodaļas darbu un pilnveidotu sadarbību ar uzņēmumiem.
Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī ietves tiks kaisītas ar granīta šķembām
Būtu puse bēdas, ja tā būtu tikai sāls. Bet šķiet, ka nenosakāma ķīmiska sastāva draņķis, kurš paliek zaļajā zonā, uz apstādījumiem, nokļūst ūdeņos un iztvaiko svaigajā pavasara gaisā, kuru jāelpo. Sīkāk...
Daugavpils domi apmeklēja Turcijas vēstniece
Nav ko bazt garo degunu siem Turkiem lv. Sīkāk...
Elksniņš aptur atkritumu dedzināšanas rūpnīcas projektu
kauns Elksniņ par śādu lēmumu, kur nobalsojāt par...indět gribat savus iedzīvotājus? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top