Sestdiena,
20.Oktobris 2018
Vārda dienas: Leonīda, Leonīds, Сергей, Юлиан, Капитолина Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Notikumi

No 12.stāva nolēkusī meitene izpildījusi "Zilā vaļa" rituālu?

28.03.2017
Daugavpilī no 12. stāva balkona pagājušās nedēļas naktī uz ceturtdienu nolēkusī meitene pirms traģēdijas kopā ar draudzeni esot sadedzinājusi savu vējjaku. Tas esot pusaudžu vidē izplatītās pašnāvības spēles „Zilais valis” savdabīgs rituāls. Meitene notikuma vietā gāja bojā.
Jau ziņots, ka 22. marta vēlā vakarā kādā daudzdzīvokļu namā – Ķīmiķu mikrorajonā cietušas divas aptuveni 16 – 17 gadus pusaudzes, kas kārtējo reizi uzjundīja baumas, ka notikušais varētu būt saistīts ar pusaudžu vidū izplatīto pašnāvības spēli „Zilais valis”.

Naktī uz ceturtdienu kāda meitene nolēkusi no dzīvojamās mājas 12. stāva balkona. Mediķi, ieradušies notikuma vietā, konstatēja, ka pusaudze vēl ir dzīva, bet ar ļoti smagām traumām. Ārsti viņu mēģināja atdzīvināt, bet tas diemžēl neizdevās un ceļā uz slimnīcu viņa nomira. Līdzās bojāgājušajai meitenei bezsamaņas stāvoklī atradās arī viņas skolasbiedrene, kura bija noskrējusi lejā pie savas draudzenes. LTV7 raidījums „Ličnoje delo” vēsta par notikušās traģēdijas apstākļiem.

Policija notikumu pašreiz izmeklē un sīkākas detaļas neatklāj, bet tiek uzskatīts, ka bojāgājusī pati nolēkusi no balkona. Notikušo redzējis kāds kaimiņš, kurš izsaucis ātro palīdzību. Viņš „Ličnoje delo” pastāstīja:

„Tovakar, ap vienpadsmitiem vakarā, pie manis atnāca draugs. Pie mājas kāpņutelpas uzpīpējām un es devos uz dzīvokli. Izsaucu liftu, kad dzirdēju kliedzienus. Kāds sauca, ka meitene nokritusi. Izskrēju ārā un tur redzēju meiteni ar nokvēpušu seju, bet uz zemes gulēja ķermenis. Pieeju klāt, prasu, vai dzīva, Viņa klusē”.

Noskaidrojies, ka meitene ar draudzeni pirms nokrišanas esot sadedzinājusi savu vējjaku.

Maskavas laikraksta „Novaja Gazeta” žurnāliste Gaļina Murzalijeva, kura aprakstījusi „Zilā vaļa” vājprātu, „Ličnoje delo” pastāstīja: „Visi pirms lekšanas no balkona bija novilkuši savas vējjakas, jo tāda bija instrukcija. Vējjaka varot kaut kur aizķerties un uz visu mūžu cilvēku padarīt par invalīdu. Bet, ka jaku sadedzina, dzirdu pirmo reizi dzirdu, bet tās instrukcijas jau visu laiku mainās...”

Savukārt no balkona nokritušās meitenes draudzene esot saindējusies ar degšanas dūmiem un pašreiz atrodas slimnīcā.

Žurnālisti arī apmeklējuši skolu, kurā abas meitenes mācījušās un tur noskaidrojuši, ka tur praktiski visi skolēni zina par spēli „Zilais valis” un daži pat to esot spēlējuši un saņēmuši spēles kuratoru virtuālos draudus.

Daugavpils Kriminālpolicijas priekšnieks Jurijs Saulevičs gan pagaidām saka, ka likumsargiem nav izdevies iegūt pierādījumus, ka notikušais varētu būt saistīts ar „Zilo vali”.

Radinieki un tuvinieki stāsta, ka bojāgājusī meitene esot bijusi ar mierīgu un stipru raksturu. Sīkāk par Daugavpils traģēdiju skatieties LTV7 videosižetā (krievu val.).Avots : Kasjauns.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Apkopotie 13.Saeimas vēlēšanu rezultāti liecina, ka vēlēšanās piedalījušies 54,60 balsstiesīgo vēlētāju.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Gleznošanas simpozijs par godu māksliniekam Markam Rotko
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,, Sīkāk...
Dzīvesvietas deklarēšana pirms pašvaldību vēlēšanām
I am a financial consultant and have a very good and reputable Provider of some bank instruments we can only deliver SS/FC cash backed lease bank instrument {(BG/SBLC/LC/DC/MTN)} to you in accordance to our terms and condition. Our bank instruments can serves as collateral as the case may be, which will enable you get loans from your bank so as to embark on any projects such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Mining, Telecommunication, Construction of Dams, Real estate, Bridges, Trading, Importing and exporting and Other Turnkey Project (s) etc.

Also these instruments can be put in PPP, etc. Please do let me know of your willingness to proceed and I will email you our terms and condition upon request.

Contact : Mr. Chowdhury Utpal
Email: chowdutpal@gmail.com
Skype ID: utpal.chowdhury73

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
Sīkāk...
Dzīvesvietas deklarēšana pirms pašvaldību vēlēšanām
We love helping companies reduce expenses and procure large credit facilities such as SBLC, BG, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale

Our Assignable, Transferable, Confirm-able and Verifiable Instrument Stated Above Enhances Your Business Credit Quality and Loan Repayment Abilities. Fulfill Payment/Contacts Obligations, Fund Your Trade/Projects and Establish Trust with Your business Partners
We help Your Business In Tough Contractual And Financial Situations, Making People/Companies To Sign Contracts And Do Business With You Regardless Your Company’s Credit Rating

We have a guaranteed way for your business to cut operational costs and improve profitability, making more money for your business at no risk to you.

Contact me and I will be glad to share with you our working procedures.

Email: chowdutpal@gmail.com
Skype: utpal.chowdhury73

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top