Pirmdiena,
26.Oktobris 2020
Vārda dienas: Amanda, Amanta, Kaiva, Вениамин, Карп, Никита Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Kultūras iestāžu un tūrisma objektu darbs ierobežojumu laikā

16.10.2020
Turpinot ierobežot Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība pieņēma lēmumu, ka no 14. oktobra sejas maskas būs jālieto arī muzejos, bibliotēkās un citās kultūras iestādēs. Sakarā ar to arī Daugavpilī ir ieviesti jauni drošības pasākumi, kas jāņem vērā apmeklētājiem.

Maskas nav jālieto, ja tiek apmeklēts pasākums, kurā personām paredzētas fiksētas personalizētas sēdvietas. Saglabājas iepriekšējie drošības pasākumi - roku dezinfekcija, 2 m distances ievērošana.

Latgales centrālā bibliotēka un tās filiāles
 turpina strādāt un apkalpot lietotājus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojums un izstrādāto sanitāro protokolu. Tiek nodrošināti visi bibliotēkas pakalpojumi, izņemot interešu izglītības nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Apmeklējuma laikā ir obligāti jālieto sejas maska. Šī prasība neattiecas uz bērniem līdz 13 gadu vecumam.

Daugavpils Inovāciju centrā
 vienlaicīgi var uzturēties ne vairāk kā 50 apmeklētāji, apmeklējuma laiks – ne ilgāk par 3 stundām. Centra vizītes apmaksa tiek veikta tikai ar karti. Apmeklējot centru, jālieto sejas maskas (bērniem līdz 13 gadu vecumam sejas maskas nav nepieciešamas).

Obligāti jālieto sejas maskas arī tiem, kas no 14.oktobra līdz 6.novembrim gribēs apmeklēt Marka Rotko mākslas centru. Iestādes administrācija aicina norēķināties ar maksājumu kartēm, lai ierobežotu skaidras naudas maksājumus.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā
 jau no 1. oktobra ir atcelta interaktīvo nodarbību un muzejpedagoģisko pasākumu norise, apmeklētāji tiek pieņemti pēc iepriekšējas pieteikšanās. No 14. oktobra sejas maskas obligāti jālieto apmeklētājiem un darbiniekiem, kuri komunicē ar apmeklētājiem.

Šmakovkas muzeja
 apmeklējumiem obligāta iepriekšējā pieteikšanās, ekspozīcijas apskatei paredzētais laiks – līdz 50 minūtēm. Maksimālais apmeklētāju skaits vienlaicīgi telpās ir līdz 30 cilvēkiem, obligāti lietojot sejas aizsargmaskas.

Daugavpils Cietokšņa informācijas centra 
telpās vienlaicīgi drīkst uzturēties līdz 8 cilvēkiem, kuriem obligāti jālieto sejas maskas.  Maksimālais uzturēšanās ilgums – līdz 30 minūtēm. Ekskursijas pa Cietoksni notiek tikai āra teritorijā grupās līdz 30 cilvēkiem, lietojot sejas maskas.

Daugavpils teātrī
 tiek nodrošinātas fiksētas, personalizētas sēdvietas, līdz ar to masku lietošana skatītājiem nav obligāta. Taču to var droši darīt, ja ir tāda vēlme. Starp katrām divām sēdvietu grupām ir nodrošināta 1 metra distance vai aizsargbarjera.

Visu kultūras iestāžu un tūrisma objektu apmeklētājus aicina ievērot personāla norādījumus.

Iedzīvotājus aicina arī izvērtēt savu veselības stāvokli un palikt mājās, ja ir novērojami elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
DRS atceļ pacientu apmeklēšanu un ģimenes dzemdības
Jau Daugavpils juk prata no covida,arprats! Nav virusa,beidziet melot! Sīkāk...
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top