Pirmdiena,
27.maijs 2019
Vārda dienas: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta, Максим, Никита, Сидор, Леонтий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Kultūra

Daugavpils lepojas ar akordeonisti Anastasiju Zubovu

18.08.2017
Jaunā un talantīgā Daugavpils akordeoniste Anastasija Zubova (18) tikko atgriezusies no meisterklases Itālijā un gatavojas jau nākamajam braucienam uz Valtidoni tur pat Itālijā. Starp meisterklasēm, paspējusi vēl paciemoties dzimtajā Daugavpilī, Anastasija piekrita pastāstīt, kā tas ir - būt profesionālam mūziķim un attīstīt savu talantu. 

Anastasijas muzikālais stāsts aizsākās jau bērnudārzā, kur jau no 4 gadu vecuma viņa piedalījās dziedāšans pulciņā. Anastasija savas muzikālās prasmes ir aizguvusi no ģimenes, jo tētis Oļegs ir pabeidzis mūzikas skolu akordeona spēlē un vectēvs Valērijs ir profesionāli spēlējis trombonu un nedaudz bajānu. Tas arī izskaidro, kāpēc Anastasija savu muzikālo ceļu ir uzsākusi tieši akordeona spēlē, piebilstot, ka tā spēlēšanu var arī mācīties visu mūžu, jo sarežģītais instruments neļauj atslābt. Papildus akordeonam, jaunā mūziķe prot spēlēt klavieres, kā arī pāris akordus uz ģitāras.


Mērķa sasniegšanai akordeons tiek spēlēts līdz pat 7-8 stundām dienā


Anastasija atzīst, ka viņas ikdiena paiet mēģinājumos un muzicēšanā, it īpaši pēdējos divos gados, kad pie jaunu prasmju apgūšanas tiek strādāts ļoti daudz. Viņa vairākkārt uzsver, ka ir izvirzīju savu mērķi un grib to sasniegt. Tāpēc pie tā arī tiek nopietni strādāts, jo vasaras brīvlaikā akordeons tiek spēlēts līdz pat 7-8 stundām dienā. Anastasija arī pasmīn, ka mēdz būt vairāk vai mazāk, taču nav dienas, ko nepavada muzicējot. Viennozīmīgi akordeons aizņem visu meitenes brīvo laiku un ir viņas dzīves prioritāte, taču pēc mēģinājumiem, Anastasija mīl savu laiku pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem, lasot grāmatas, klausoties mūziku, tomēr muzicēšana ir liela prioritāte viņas dzīvē.
Savu muzikālo dzīvi Anastasija uzsāka Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā un uzskata, ka gan Daugavpilī, gan Latvijā ir augsts mūzikālās izglītības līmenis un ir iespējas apgūt visdažādākos mūzikas instumentus pie profesionāliem pedagogiem. Viņa arī uzsver, ka pārējais jau ir atkarīgs no paša motivācijas gūt panākumus, kā arī vecāku atbalsta šajā izvēlē.

Anastasija savas prasmes papildina arī dažādās meistarklasēs - šovasar visu jūliju viņa piedalījās meistarklasēs Itālijā un AFAM2017 nometnē, kuru organizē Pētera Čaikovska Itālijas konservatorija. 22.augustā Anastasija jau dosies turpināt attīstīt savu talantu uz Valtidones nometni, kur arī uzstāsies koncertos.

Akardeonistes radošo attīstību ietekmē viņas pedagogi Ņina Laškova un Anatolijs Petkevičs, kuri turpina ieguldīt savu laiku, zināšanas un mīlestību Anastasijas talanta izkopšanā. Konkurā „Naujene 2017” Itālijā, viņu pamanīja profesors Antonio Spakkarotella, kurš tagad mūziķei palīdz attīsties kā izpildītājai un iedvesmo uz turpmāko darbu.


Koncertēšana ir visa attīstības porcesa pamata sastāvdaļa


Runājot par mūziķa profesija, Anastasija uzsver, ka vislielākais apgrūtinājums ir finansējuma trūkums, jo piedaloties konkursos ir jāmaksā par piedalīšanos, ir jādoma par transportu, par dzīvesvietu, it īpaši, ja konkurss vai festivāls ir ārpus Latvijas vai arī citā pilsētā, arī intrumenta izmaksas nav mazas. Jauns un profesionāls akordeons jau vien maksājot ne mazāk par 7000-8000 euro. Zinot savu ārzemju kolēģu pieredzi, Anastasija uzsver, ka šī problēma nav tikai Latvijā, tā tas ir visā pasaulē.

Mūziķis bez koncertiem un kāpšanas uz skatuves nevar sevi pilnveidot, koncertēšana ir visa attīstības porcesa pamata sastāvdaļa. Konkurence ir liela un tikai attīstot savu skatuves pieredzi mūziķis var kļūt labāks, drošāks un redzamāks par pārējiem. Tāda esot šī profesija, un tas Anastasijai tajā patīk visvairāk - spēlēt uz skatuves un dāvāt savas emocijas skatītājiem. Pirmajos koncertos lielākais traucēklis ir bijis uztraukums, taču ar šo šķērsli mūziķe jau ir iemācījusies tikt galā.
2017. gadu Anastasija uztver kā savu atspēriena punktu, jo visos konkursos, kuros ir piedalījusies, ir sasniegusi labus rezultātus. Lielākie panākumi ir 1. vieta konkursā “Ineses Galantes talanti”, GRAND PRIX Akordeonistu konkursā „Naujene 2017”, 2.vieta Akordeonistu un bajānistu konkursā Belgorodā, 3.vieta Akordeonistu konkursā Viļņā, un 1.vieta konkursā „Viva la Musica”. Anastasija uzsver, ka šo panākumu atslēga ir smags darbs un tiekšanās pēc mērķa. Ir skaidri jāzina, ko cilvēks grib sasniegt un, pats galvenais, lai cilvēkam patiktu tas, ko viņš dara.


Piedalīšanās konkursos ne tikai talanta attīstīšana, bet arī iespēja iegūt finansiālu atbalstu


Anastasija arī uzskata, ka dalība konkursos ir iedevusi milzīgu iedvesmu strādāt un attīstīties tālāk, kā arī sniegusi financiālo atspērienu. Piemēram, par pirmo vietu konkursā “Ineses Galantes talanti”, Anastasijai tika piešķirts finansējums no Rietumu Bankas labdarības fonda, kas palīdzēja viņai iegādāties savu akardeonu un sniedza iespēju aizbraukt uz meistarklasi Itālijā. Tieši tāpēc Anastasija vēlas iedrošināt arī visus pārējos jauniešus piedalīties konkursos un nebaidīties - ir publika jāiepazīstina ar sevi un savu talantu. Lai to sasniegtu, talantīgā akardeoniste motivē jauniešus vairāk strādāt, aizmirst par slinkumu un ticēt sev un saviem spēkiem. Jābūt mērķim, par kuru ir jācīnās, un ir jabūt gatavm tam, ka ne vienmēr viss ies tikai uz augšu. Ir jabūt gatavam kritienam un ir jābūt veselīgai spītībai celties kajās pēc neveiksmes.
Pēc 5 gadiem Anastasija ir pārliecināta, ka turpinās savu muzikālo izglītību un mācīsies akadēmijā. Kā arī tuvākaja laikā Anastasijas plānos ietilpst gatavot jaunu, nopietnu programmu nākamajam „Pasaules kausam” un konkursam Kastelfidardā „PIF Caselfidardo 2018”. Šie divi konkursi ir paši grūtākie akordeona pasaulē. Anastasija zina, ka tā ir liela atbildība, taču arī ļoti priecāsies tajos pārstāvēt Latviju.
 
Veiksmi Anastasijai konkursos! Turēsim īkšķus.
 

Muzikālajā izaugsmē svarīgu lomu spēlē gan uzņēmumu un organizāciju iesaiste, gan pašu jauniešu neatlaidība
 

Rietumu Bankas labdarības fonda vadītāja Inga Šīna papildina: “Tādi talantīgi jaunieši kā Anastasija pierāda, ka latvieši klasiskās mūzikas jomā var sasniegt augstus un kvalitatīvus rezultātus pasaules mērogā. Es pat nebaidos teikt, ka latviešiem ir izteikts muzikālo talantu gēns. Profesionāļu līmenī ir daudz personību, kas jau nesuši Latvijas vārdu pasaulē, tāpēc ir svarīgi dot iespēju mērķtiecīgiem Latvijas jauniešiem gūt atbalstu talanta attīstīšanai visaugstākajā līmenī. Šeit svarīga ir mecenātu vai sponsoru aktivitāte. Tāpēc vēlētos vērst uzmanību, pirmkārt, uzņēmumu un organizāciju virzienā, ka arī šāda veida atbalsta sniegšana ir iespējama un ieguldījums ilgtermiņā var palīdzēt radīt jaunu pasaules līmeņa zvaigzni; otrkārt, pašu jauno talantu virzienā, iesakot arī pašiem intersēties par atbalsta iespējām fondos, uzņēmumos vai pie mecenātiem. Tas nozīmē sūtīt pieteikumus, iepazīstināt ar sevi. Tā arī ir iespēja piesaistīt finansējumu prasmju pilnveidošanai. Galvenais ir būt aktīvam un par savu mērķi nebaidīties cīnīties!”

Daugavpilszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Par drona palaišanu virs Polijas prezidenta pils aizturēts Latvijas pilsonis
Hello.

you can always count on us, we offer 100% secured loan offer, all we need is a trustworthy client, someone we can always count on ..

you need loan to pay your debts .......
need loans to finance or start a project or
company.......
you need loan to buy a house .......
need loans to invest ........

tell me exactly how much loan you want?
the exact duration of the loan?
donaldlambertoo7@gmail.com
donaldlambertoo7@gmail.com

We offer loans of $ 5,000 (minimum) to $ 5,999,000 (maximum), at an interest rate of 2%, if we give you the credit, use it for a period of three months, before refund monthly money back.

so tell me the exact amount you want ??
What is the term of the loan (how much would refund monthly like) ??


donaldlambertoo7@gmail.com
donaldlambertoo7@gmail.com
Sīkāk...
Par drona palaišanu virs Polijas prezidenta pils aizturēts Latvijas pilsonis
WE HAVE DIRECT PROVIDERS OF FRESH CUT BG,SBLC AND MTN

We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
Age: One Year, One Day
Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
Delivery: Bank to Bank SWIFT.
Payment: MT-760.
Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
procedures.

Contact name: DERICK MILFORD

Email : derickmilford@gmail.com

Skype : derickmilford@gmail.com

Sīkāk...
Par drona palaišanu virs Polijas prezidenta pils aizturēts Latvijas pilsonis
We Offer Secured Verifiable BG/SBLC Instruments
We are specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
Age: One Year, One Day
Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
Delivery: Bank to Bank SWIFT.
Payment: MT-760.
Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
procedures.

Contact name: David Verney

Email : davidverney18@gmail.com

skype davidverney18@gmail.comGENERIC FINANCIAL MANAGEMENT PLC (Registered No 01911493)

THE OLD CHURCH VERULAM ROAD ST. ALBANS HERTFORDSHIRE, AL3 4DH GB


David Verney

davidverney18@gmail.com Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top