Svētdiena,
21.jūlijs 2019
Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa, Прокоп Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Kultūra

Daugavpils lepojas ar akordeonisti Anastasiju Zubovu

18.08.2017
Jaunā un talantīgā Daugavpils akordeoniste Anastasija Zubova (18) tikko atgriezusies no meisterklases Itālijā un gatavojas jau nākamajam braucienam uz Valtidoni tur pat Itālijā. Starp meisterklasēm, paspējusi vēl paciemoties dzimtajā Daugavpilī, Anastasija piekrita pastāstīt, kā tas ir - būt profesionālam mūziķim un attīstīt savu talantu. 

Anastasijas muzikālais stāsts aizsākās jau bērnudārzā, kur jau no 4 gadu vecuma viņa piedalījās dziedāšans pulciņā. Anastasija savas muzikālās prasmes ir aizguvusi no ģimenes, jo tētis Oļegs ir pabeidzis mūzikas skolu akordeona spēlē un vectēvs Valērijs ir profesionāli spēlējis trombonu un nedaudz bajānu. Tas arī izskaidro, kāpēc Anastasija savu muzikālo ceļu ir uzsākusi tieši akordeona spēlē, piebilstot, ka tā spēlēšanu var arī mācīties visu mūžu, jo sarežģītais instruments neļauj atslābt. Papildus akordeonam, jaunā mūziķe prot spēlēt klavieres, kā arī pāris akordus uz ģitāras.


Mērķa sasniegšanai akordeons tiek spēlēts līdz pat 7-8 stundām dienā


Anastasija atzīst, ka viņas ikdiena paiet mēģinājumos un muzicēšanā, it īpaši pēdējos divos gados, kad pie jaunu prasmju apgūšanas tiek strādāts ļoti daudz. Viņa vairākkārt uzsver, ka ir izvirzīju savu mērķi un grib to sasniegt. Tāpēc pie tā arī tiek nopietni strādāts, jo vasaras brīvlaikā akordeons tiek spēlēts līdz pat 7-8 stundām dienā. Anastasija arī pasmīn, ka mēdz būt vairāk vai mazāk, taču nav dienas, ko nepavada muzicējot. Viennozīmīgi akordeons aizņem visu meitenes brīvo laiku un ir viņas dzīves prioritāte, taču pēc mēģinājumiem, Anastasija mīl savu laiku pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem, lasot grāmatas, klausoties mūziku, tomēr muzicēšana ir liela prioritāte viņas dzīvē.
Savu muzikālo dzīvi Anastasija uzsāka Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā un uzskata, ka gan Daugavpilī, gan Latvijā ir augsts mūzikālās izglītības līmenis un ir iespējas apgūt visdažādākos mūzikas instumentus pie profesionāliem pedagogiem. Viņa arī uzsver, ka pārējais jau ir atkarīgs no paša motivācijas gūt panākumus, kā arī vecāku atbalsta šajā izvēlē.

Anastasija savas prasmes papildina arī dažādās meistarklasēs - šovasar visu jūliju viņa piedalījās meistarklasēs Itālijā un AFAM2017 nometnē, kuru organizē Pētera Čaikovska Itālijas konservatorija. 22.augustā Anastasija jau dosies turpināt attīstīt savu talantu uz Valtidones nometni, kur arī uzstāsies koncertos.

Akardeonistes radošo attīstību ietekmē viņas pedagogi Ņina Laškova un Anatolijs Petkevičs, kuri turpina ieguldīt savu laiku, zināšanas un mīlestību Anastasijas talanta izkopšanā. Konkurā „Naujene 2017” Itālijā, viņu pamanīja profesors Antonio Spakkarotella, kurš tagad mūziķei palīdz attīsties kā izpildītājai un iedvesmo uz turpmāko darbu.


Koncertēšana ir visa attīstības porcesa pamata sastāvdaļa


Runājot par mūziķa profesija, Anastasija uzsver, ka vislielākais apgrūtinājums ir finansējuma trūkums, jo piedaloties konkursos ir jāmaksā par piedalīšanos, ir jādoma par transportu, par dzīvesvietu, it īpaši, ja konkurss vai festivāls ir ārpus Latvijas vai arī citā pilsētā, arī intrumenta izmaksas nav mazas. Jauns un profesionāls akordeons jau vien maksājot ne mazāk par 7000-8000 euro. Zinot savu ārzemju kolēģu pieredzi, Anastasija uzsver, ka šī problēma nav tikai Latvijā, tā tas ir visā pasaulē.

Mūziķis bez koncertiem un kāpšanas uz skatuves nevar sevi pilnveidot, koncertēšana ir visa attīstības porcesa pamata sastāvdaļa. Konkurence ir liela un tikai attīstot savu skatuves pieredzi mūziķis var kļūt labāks, drošāks un redzamāks par pārējiem. Tāda esot šī profesija, un tas Anastasijai tajā patīk visvairāk - spēlēt uz skatuves un dāvāt savas emocijas skatītājiem. Pirmajos koncertos lielākais traucēklis ir bijis uztraukums, taču ar šo šķērsli mūziķe jau ir iemācījusies tikt galā.
2017. gadu Anastasija uztver kā savu atspēriena punktu, jo visos konkursos, kuros ir piedalījusies, ir sasniegusi labus rezultātus. Lielākie panākumi ir 1. vieta konkursā “Ineses Galantes talanti”, GRAND PRIX Akordeonistu konkursā „Naujene 2017”, 2.vieta Akordeonistu un bajānistu konkursā Belgorodā, 3.vieta Akordeonistu konkursā Viļņā, un 1.vieta konkursā „Viva la Musica”. Anastasija uzsver, ka šo panākumu atslēga ir smags darbs un tiekšanās pēc mērķa. Ir skaidri jāzina, ko cilvēks grib sasniegt un, pats galvenais, lai cilvēkam patiktu tas, ko viņš dara.


Piedalīšanās konkursos ne tikai talanta attīstīšana, bet arī iespēja iegūt finansiālu atbalstu


Anastasija arī uzskata, ka dalība konkursos ir iedevusi milzīgu iedvesmu strādāt un attīstīties tālāk, kā arī sniegusi financiālo atspērienu. Piemēram, par pirmo vietu konkursā “Ineses Galantes talanti”, Anastasijai tika piešķirts finansējums no Rietumu Bankas labdarības fonda, kas palīdzēja viņai iegādāties savu akardeonu un sniedza iespēju aizbraukt uz meistarklasi Itālijā. Tieši tāpēc Anastasija vēlas iedrošināt arī visus pārējos jauniešus piedalīties konkursos un nebaidīties - ir publika jāiepazīstina ar sevi un savu talantu. Lai to sasniegtu, talantīgā akardeoniste motivē jauniešus vairāk strādāt, aizmirst par slinkumu un ticēt sev un saviem spēkiem. Jābūt mērķim, par kuru ir jācīnās, un ir jabūt gatavm tam, ka ne vienmēr viss ies tikai uz augšu. Ir jabūt gatavam kritienam un ir jābūt veselīgai spītībai celties kajās pēc neveiksmes.
Pēc 5 gadiem Anastasija ir pārliecināta, ka turpinās savu muzikālo izglītību un mācīsies akadēmijā. Kā arī tuvākaja laikā Anastasijas plānos ietilpst gatavot jaunu, nopietnu programmu nākamajam „Pasaules kausam” un konkursam Kastelfidardā „PIF Caselfidardo 2018”. Šie divi konkursi ir paši grūtākie akordeona pasaulē. Anastasija zina, ka tā ir liela atbildība, taču arī ļoti priecāsies tajos pārstāvēt Latviju.
 
Veiksmi Anastasijai konkursos! Turēsim īkšķus.
 

Muzikālajā izaugsmē svarīgu lomu spēlē gan uzņēmumu un organizāciju iesaiste, gan pašu jauniešu neatlaidība
 

Rietumu Bankas labdarības fonda vadītāja Inga Šīna papildina: “Tādi talantīgi jaunieši kā Anastasija pierāda, ka latvieši klasiskās mūzikas jomā var sasniegt augstus un kvalitatīvus rezultātus pasaules mērogā. Es pat nebaidos teikt, ka latviešiem ir izteikts muzikālo talantu gēns. Profesionāļu līmenī ir daudz personību, kas jau nesuši Latvijas vārdu pasaulē, tāpēc ir svarīgi dot iespēju mērķtiecīgiem Latvijas jauniešiem gūt atbalstu talanta attīstīšanai visaugstākajā līmenī. Šeit svarīga ir mecenātu vai sponsoru aktivitāte. Tāpēc vēlētos vērst uzmanību, pirmkārt, uzņēmumu un organizāciju virzienā, ka arī šāda veida atbalsta sniegšana ir iespējama un ieguldījums ilgtermiņā var palīdzēt radīt jaunu pasaules līmeņa zvaigzni; otrkārt, pašu jauno talantu virzienā, iesakot arī pašiem intersēties par atbalsta iespējām fondos, uzņēmumos vai pie mecenātiem. Tas nozīmē sūtīt pieteikumus, iepazīstināt ar sevi. Tā arī ir iespēja piesaistīt finansējumu prasmju pilnveidošanai. Galvenais ir būt aktīvam un par savu mērķi nebaidīties cīnīties!”

Daugavpilszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina pieteikt Daugavpils sportistus „Gada sporta laureātam”
Edward Williams Loan Company is a well established finance company
who are committed to providing our customers and suppliers with simple and
competitive forms of finance solutions for all business users. An
independent finance house and brokerage specializing in vendor finance
schemes. As a company we have a wealth of experience in the market, predominantly offering leasing solutions to businesses looking to finance all types of equipment. . Our dynamic approach in the market has led us to significantly develop our range of products and services in order to help commercial customers with all finance requirements

Thank you for your interest in obtaining a loan through Mr Edward Williams
Loan Co. Ltd. We hope that we can set up a loan that will be just what you
are looking for.

Qualifications:
1)The Borrower must be at least 18 years old
2)Even with Bad credit, we still Guarantee the Borrower the Loan
3)The Loan Can Be Granted Even With low credit
4)There is no prepayment penalty.
5)The Borrower loan funds is been approved once you are in agreement to
the loan terms and repayment schedule.
6)We have flexible and adjustable loan terms guaranteed for the
borrower to meet up to repayment duration at the stated time.

BORROWER DATA.

Full Name:.........
Loan Amount Needed:.
Purpose of loan:....
Loan Duration:..
Gender:............
Relationship Status.............
Date Of Birth:.............
Home Address:....
Postal Code.........
City:............
Country:......
Cell Phone Number:...
Occupation:......
Monthly Income:.....

Once we are in receipt of this information, You will be sent the company
loan terms and condition immediately. Be assured that your loan application
will be handled with privacy and in a professional manner and you will
receive a prompt answer to your request.

contact us at ( edwardwilliamsloanfirm8@gmail.com )

Best Regards,
Mr. Edward Williams Sīkāk...
Daugavpilieši iekļauti Latvijas olimpiskās vienības 2018.gada sezonas sastāvā
Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance
Whatsapp : +380 50 922 4887

With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All relevant business information will be provided upon request.

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

If Interested kindly contact me via

Email:~ crusaderbroker.bgassurance@gmail.com

Skype ID:crusaderbroker.bgassurance

serious enquiry only.

Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit)
I am Direct Provider's Mandate of BG & SBLC Lease 100% protected. Sīkāk...
Kā izveidot mājokļa metāla durvis, lai tās atbilstu pēc Fen Šui?
Nopirku augstas kvalitātes metāla durvis M-Lux. Laba cenas un kvalitātes attiecība!

https://m-lux.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top