Svētdiena,
21.jūlijs 2019
Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa, Прокоп Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Kultūra

Nosaukti konkursa „Daugavpils tūrisma balva 2016” uzvarētāji

26.04.2017
21. aprīlī visas dienas garumā norisinājās pasākumi, kas bija veltīti jaunās tūrisma sezonas atklāšanai. Tie sākās ar ekskursiju „Daugavpils caur tramvaja logiem”. Stundu ilgais brauciens ar retro tramvaju ir jaunais tūrisma produkts, ko Daugavpils pilsētas domes Tūrisma attīstības un informācijas aģentūra kopā ar uzņēmumu „Daugavpils satiksme” piedāvā pilsētniekiem un pilsētas viesiem. Ekskursijas notiek četrās valodās: latviešu, krievu, angļu un vācu. Ērtajā vagoniņā var ne tikai uzzināt daudz ko jaunu, bet arī labi izklaidēties.

Pasākumi turpinājās Daugavpils cietoksnī. Marka Rotko mākslas centrā norisinājās konference „Daugavpils ir tūrisms”, kuras laikā tika apkopoti pagājušās tūrisma sezonas rezultāti un izskatītas galvenās nozares attīstības tendences 2017. gadā. 2016. gads bija zīmīgs ar vairākiem ievērojamiem notikumiem pilsētas tūrisma jomā: sākot no jaunu objektu un ekspozīciju atklāšanas, līdz pat fotokonkursa rīkošanai, bukletu izdošanai un informācijas stendu uzstādīšanai. Rezultātā uzlabojās pakalpojumu kvalitāte un pieauga tūristu skaits. Pagājušās sezonas laikā, kas parasti ilgst no 1. maija līdz 1. oktobrim (lielākās tūristu aktivitātes periods), Daugavpili apmeklēja vairāk nekā 400 000 viesu, no tiem 264 564 cilvēki apmeklēja tieši tūrisma objektus. Tas ir par 43 000 vairāk nekā gadu iepriekš. Vispopulārāko tūrisma objektu desmitniekā ir Marka Rotko mākslas centrs, Daugavpils cietoksnis, Latgales zoodārzs, pilsētas muzejs, Šmakovkas muzejs, baznīcu kalns, skrošu rūpnīca, sinagoga un citi. Arī šī sezona solās būt daudzveidīga un interesanta.

Daugavpils iedzīvotājus un viesus katru mēnesi sagaida vairāki daudzveidīgi pasākumi. Visus nosaukt nav iespējams, tāpēc ir jāseko informācijai, kas tiek publicēta. Daugavpils cietoksnis ir uz jaunu pievilcīgu objektu atvēršanas sliekšņa. Eiropas projektu ietvaros pilnā sparā norit sagatavošanas darbs pie Pētera Martinsona Keramikas mājas,  Motormuzeja izveides inženierarsenāla ēkā Imperatora ielā, Amatnieku centra provianta noliktavas ēkā Nikolaja ielā, karavānu parka Aleksandra ielā izveidošanas. Izstrādes stadijā ir arī citu ēku restaurācijas dokumenti. Pie pludmales „Stropu vilnis” drīzumā  atvērs piedzīvojumu parku „Tarzāns”. Uzmanību, ko pašvaldība pievērš tūrisma nozares attīstībai, aktīvi atbalsta arī uzņēmēji.

Konferences laikā  paziņoti arī  konkursa „Daugavpils tūrisma balva 2016” rezultāti.

Konkurss norisinājās 4 nominācijās, un katrā tika noteikts tikai viens uzvarētājs. Kopumā pieteikumus dalībai konkursā iesniedza 16 pretendenti. Vispopulārākā nominācija bija „Labākais tūristu gids 2016” – 6 ekskursiju vadītāji. Pelnītu uzvaru žūrija piešķīra muzeja „Ebreji Daugavpilī un Latgalē” direktoram Josifam Ročko.

Nominācijā „Jaunais tūrisma objekts 2016” uzvarēja Šmakovkas muzejs, kurš jūnija sākumā svinēs savu pirmo dzimšanas dienu. Par labākajiem savās nominācijās  atzīti arī Daugavpilī vienīgā četrzvaigžņu viesnīca „HomeLike Hotel” un restorāns „Art Hub”. Speciālā balva „Tūrisma objekts 2016” tika pasniegta Marka Rotko mākslas centram. Gada laikā to apmeklēja 102 977 cilvēki, tie ir 39 % no kopējā tūrisma objektus apmeklējušo cilvēku skaita. Pateicības  pasniegtas visiem konkursa dalībniekiem. Konference noslēdzās ar neparastu un krāšņu zibakciju.

Sadalījušies sektoros, tās dalībnieki ar krāsainiem baloniem izveidoja logotipu „Daugavpils ir tūrisms”. Pasākuma noslēguma akords bija Lavka, šoreiz – Tūrisma Lavka. Nepiespiestā gaisotnē jaunieši pārrunāja ar uzaicinātajiem uzņēmējiem tūrisma attīstības iespējas Daugavpilī. 


Daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina pieteikt Daugavpils sportistus „Gada sporta laureātam”
Edward Williams Loan Company is a well established finance company
who are committed to providing our customers and suppliers with simple and
competitive forms of finance solutions for all business users. An
independent finance house and brokerage specializing in vendor finance
schemes. As a company we have a wealth of experience in the market, predominantly offering leasing solutions to businesses looking to finance all types of equipment. . Our dynamic approach in the market has led us to significantly develop our range of products and services in order to help commercial customers with all finance requirements

Thank you for your interest in obtaining a loan through Mr Edward Williams
Loan Co. Ltd. We hope that we can set up a loan that will be just what you
are looking for.

Qualifications:
1)The Borrower must be at least 18 years old
2)Even with Bad credit, we still Guarantee the Borrower the Loan
3)The Loan Can Be Granted Even With low credit
4)There is no prepayment penalty.
5)The Borrower loan funds is been approved once you are in agreement to
the loan terms and repayment schedule.
6)We have flexible and adjustable loan terms guaranteed for the
borrower to meet up to repayment duration at the stated time.

BORROWER DATA.

Full Name:.........
Loan Amount Needed:.
Purpose of loan:....
Loan Duration:..
Gender:............
Relationship Status.............
Date Of Birth:.............
Home Address:....
Postal Code.........
City:............
Country:......
Cell Phone Number:...
Occupation:......
Monthly Income:.....

Once we are in receipt of this information, You will be sent the company
loan terms and condition immediately. Be assured that your loan application
will be handled with privacy and in a professional manner and you will
receive a prompt answer to your request.

contact us at ( edwardwilliamsloanfirm8@gmail.com )

Best Regards,
Mr. Edward Williams Sīkāk...
Daugavpilieši iekļauti Latvijas olimpiskās vienības 2018.gada sezonas sastāvā
Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance
Whatsapp : +380 50 922 4887

With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All relevant business information will be provided upon request.

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

If Interested kindly contact me via

Email:~ crusaderbroker.bgassurance@gmail.com

Skype ID:crusaderbroker.bgassurance

serious enquiry only.

Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit)
I am Direct Provider's Mandate of BG & SBLC Lease 100% protected. Sīkāk...
Kā izveidot mājokļa metāla durvis, lai tās atbilstu pēc Fen Šui?
Nopirku augstas kvalitātes metāla durvis M-Lux. Laba cenas un kvalitātes attiecība!

https://m-lux.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top