Svētdiena,
21.jūlijs 2019
Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa, Прокоп Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Kultūra

Apbalvoti konkursa - skates "Sagaidot 2017.gadu" laureāti

16.01.2017
Daugavpils novadā noslēdzās konkurss – skate “Sagaidot 2017.gadu”, kas pēc dažu gadu pārtraukuma atkal tika rīkots ar mērķi noteikt oriģinālāko un gaumīgāko Ziemassvētku noformējuma objektu. Konkursā – skatē piedalījās gan pašvaldības iestādes, gan privātais sektors.

Četras dienas konkursa komisija veica pieteikto objektu apsekošanu, vērtējot noformējuma estētisko skaistumu un oriģinalitāti, gadu mijai veltīto kultūras programmu un labdarības pasākumus. Komisijas sastāvā bija domes vadība – Janīna Jalinska un Arvīds Kucins, Būvvaldes galvenā arhitekte Nansija Tamane, Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja Anita Miltiņa, Izglītības pārvaldes vadītāja Irēna Bulaša, Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne, kā arī Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms.

Kā norāda komisijas locekle Nansija Tamane, Ziemassvētku rotājumu izgatavošanai  tika izmantoti visdažādākie izejmateriāli. Iztiekot bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem, tikai ar svaigām idejām un čaklām rokām tika veidoti ļoti neparasti un gaumīgi greznojumi.

 “Salīdzinot ar iepriekšējo skati pirms trijiem gadiem, var redzēt, ka cilvēki gada sirsnīgākajiem svētkiem gatavojas ar lielāku pietāti. Pagastu pārvaldes cenšas, lai pagastā tiktu radīta kopnoskaņa, jo ne visiem sociālajiem slāņiem ir iespēja radīt šādus rotājumus,” atzīmēja N.Tamane.

Kā katru gadu, plaša atsauksme konkursam bija no skolām, kultūras iestādēm un muzejiem. Aktīvs bija arī privātais sektors –  konkursam pieteicās divas privātmājas Vabolē, viena Naujenē, kā arī daudzdzīvokļu māja Medumu pagastā.


Pateicības par radošu pieeju Ziemassvētku noformējuma veidošanā domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska pasniedza Silenes kultūras namam, Naujenes jauniešu sporta un atpūtas centram, Naujenes pirmsskolas izglītības iestādei “Rūķītis”, lauku mājai “Vērdiņi” Vaboles pagastā un Sventes vidusskolai.

Pateicības par augsto estētisko līmeni noformējumu veidošanā piešķīra Sventes tautas namam, Skrindu dzimtas muzejam, Vaboles vidusskolai, Salienas vidusskolai un Špoģu mūzikas un mākslas skolai. .

Savukārt trīs pagastu pārvaldes – Saliena, Maļinova un Vabole – saņēma Pateicības par Ziemassvētku noskaņas radīšanu pagastu publiskajā vidē.

Kā pastāstīja laureāte, Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” direktore Anna Vaidere, par šī gada Ziemassvētku noformējuma vadmotīvu tika izvēlētas piparkūkas. “Šogad galvenie ideju ģeneratori un darba rūķi bija bērni un viņu vecāki. Piparkūkas tika šūtas un tamborētas, veidotas un ceptas. Vecāki paši izstrādāja konkursu, kura rezultātā mūsu iestādi rotā 53 pasakainas bērnu un vecāku veidotas piparkūku mājiņas. Par divām visizcilākajām mājiņām tika piešķirtas superbalvas, savukārt pārējie saņēma pateicības un dāvaniņas, ko sarūpēja vecāku atrastie sponsori,” prieku par vecāku aktīvo iesaistīšanos neslēpa A.Vaidere.

Savukārt Sventes tautas nama vadītājs Viktors Petaško atzina, ka svētku noformējumu viņš taisījis pašu spēkiem, tāpēc ir liels gandarījums, ka paveiktais augstu novērtēts. “Es ceļu māju un fundamentu siltināju ar putuplastu. Tā man ienāca prātā, ka no šī materiāla varētu izveidot, piemēram, smukas sniegpārsliņas,” par idejas rašanos pastāstīja V.Petaško.

Arī pārējie 15 konkursanti saņēma Pateicības par piedalīšanos un veicināšanas balvas.  Muzikālos priekšnesumus sniedza Daugavpils novada Kultūras centra vokālais ansamblis „Stage On”. 
Foto : Elza Timšāne (apbalvošana), Guntis Kaminskis (objekti)
Daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina pieteikt Daugavpils sportistus „Gada sporta laureātam”
Edward Williams Loan Company is a well established finance company
who are committed to providing our customers and suppliers with simple and
competitive forms of finance solutions for all business users. An
independent finance house and brokerage specializing in vendor finance
schemes. As a company we have a wealth of experience in the market, predominantly offering leasing solutions to businesses looking to finance all types of equipment. . Our dynamic approach in the market has led us to significantly develop our range of products and services in order to help commercial customers with all finance requirements

Thank you for your interest in obtaining a loan through Mr Edward Williams
Loan Co. Ltd. We hope that we can set up a loan that will be just what you
are looking for.

Qualifications:
1)The Borrower must be at least 18 years old
2)Even with Bad credit, we still Guarantee the Borrower the Loan
3)The Loan Can Be Granted Even With low credit
4)There is no prepayment penalty.
5)The Borrower loan funds is been approved once you are in agreement to
the loan terms and repayment schedule.
6)We have flexible and adjustable loan terms guaranteed for the
borrower to meet up to repayment duration at the stated time.

BORROWER DATA.

Full Name:.........
Loan Amount Needed:.
Purpose of loan:....
Loan Duration:..
Gender:............
Relationship Status.............
Date Of Birth:.............
Home Address:....
Postal Code.........
City:............
Country:......
Cell Phone Number:...
Occupation:......
Monthly Income:.....

Once we are in receipt of this information, You will be sent the company
loan terms and condition immediately. Be assured that your loan application
will be handled with privacy and in a professional manner and you will
receive a prompt answer to your request.

contact us at ( edwardwilliamsloanfirm8@gmail.com )

Best Regards,
Mr. Edward Williams Sīkāk...
Daugavpilieši iekļauti Latvijas olimpiskās vienības 2018.gada sezonas sastāvā
Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance
Whatsapp : +380 50 922 4887

With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All relevant business information will be provided upon request.

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

If Interested kindly contact me via

Email:~ crusaderbroker.bgassurance@gmail.com

Skype ID:crusaderbroker.bgassurance

serious enquiry only.

Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit)
I am Direct Provider's Mandate of BG & SBLC Lease 100% protected. Sīkāk...
Kā izveidot mājokļa metāla durvis, lai tās atbilstu pēc Fen Šui?
Nopirku augstas kvalitātes metāla durvis M-Lux. Laba cenas un kvalitātes attiecība!

https://m-lux.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top