Otrdiena,
2.jūnijs 2020
Vārda dienas: Emma, Lība, Алексей, Тимофей, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Bizness

Īpašuma nomas maksas atvieglojumi sakarā ar Covid-19 izplatību

20.04.2020
Pamatojoties uz 2020.gada 2.aprīļa Ministru kabineta noteikumiem Nr.180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, Daugavpils pilsētas domes Īpašuma pārvaldīšanas departaments ir sagatavojis iesniegumu formas, kas krīzes skarto nozaru komersantiem jāsūta uz iznomātāju adresēm.

Ja nomas līgums ir noslēgts tieši ar Daugavpils domi, tad iesniegumus jāsūta uz info@daugavpils.lv, bet ja ar kādu no pašvaldības iestādēm – uz šīs iestādes oficiālo e-pastu (IESTĀŽU SARAKSTS). Papīrā formā iesniegumus var sūtīt vēstulē vai atnest uz Daugavpils pilsētas domi (Krišjāņa Valdemāra 1, LV-5401).

Atbrīvojums no nomas maksas vai tās samazinājums būs spēkā uz laika periodu, sākot no 12. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām.

Pašvaldība aicina arī privātā sektora pārstāvjus iespēju robežās būt pretimnākošiem un atbalstīt to nozaru pārstāvjus, kuru ieņēmumu samazināšanās ir tieši saistīta ar šī brīža situāciju valstī. Sniedzot kaut nelielus maksas atvieglojumus šobrīd, pēc krīzes beigām uzņēmēji ātrāk atgūsies un varēs pilnvērtīgi turpināt savu darbu.

Iesniegumi atrodami ŠEIT (aizpildāmā forma) un ŠEIT (drukājamā forma).


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Grupa "Latgaliešu reps" raidījumā pirmatskaņo dziesmu
Tei nav hip-hopa apvīneiba, pirmkuort! Ūtkuort, poši esot pretrunā ar sovu jaunū dzīsmu.. Lobuok nūmainit sovys ''apvīneibys'' nūsaukumu iz naskū solduoku. Yo! Sīkāk...
Kultūrvēsturiskā mantojuma glabāšana sākas vietējās kopienās
Vai 1939. g. Latvijas kartē iezīmētās Kurzemes, Zemgales, ar Sēliju tās sastāvā, Vidzemes un Latgales robežas nu nekādi nedrīkst atzīt par likumīgām, derīgām administratīvai pārvaldei un 19 apriņku vietā vajag vismaz 42 administratīvās teritorijas? Tas izskatās pēc saukļa: Mēs visu sagrausim un tad - mēs jaunu pasauli sev celsim! Itkā Latvijas vēsture sāktos šodien un reformu vajag katrā desmitgadē. Sīkāk...
Daugavpils un Ilūkstes novadus apvienos Augšdaugavas novadā
Stefans sev ceļu uz mājām uztaisīja, bet kāpēc uz Raudu nav jauna ceļa? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top