Trešdiena,
27.maijs 2020
Vārda dienas: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta, Максим, Никита, Сидор, Леонтий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Bizness

Pretendentu pieteikšana Latgales reģiona uzņēmēju gada balvai

02.10.2019
Jau septīto gadu notiek konkurss ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva”. Šo konkursu organizē un vada Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Latgales plānošanas reģiona uzņēmējus. Konkursa organizatori vēlas parādīt reģiona uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē un ir piemērs arī citiem uzsākt savu biznesu tieši Latgalē. Konkursa uzdevums ir veicināt Latgales  uzņēmēju atpazīstamību,  popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus.

Tiesības izvirzīt pretendentus konkursam "Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2019" ir jebkuram Latvijas iedzīvotājam, organizācijai, uzņēmuma kolektīvam, komersantam, biedrībai, iestādei un pašvaldībai. Aicinām arī daugavpiliešus iesniegt pieteikumus par veiksmīgiem uzņēmējdarbības piemēriem Daugavpilī.

Šogad konkurss paredz godināt uzņēmumus 7 nominācijās – Gada amatnieks, Gada mājražotājs, Gada jaunais tūrisma pakalpojuma sniedzējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada inovācija, Gada jaunais komersants, Gada uzņēmīgākais remigrants Latgalē.

Pretendenti izvirzāmi, iesniedzot aizpildītas pieteikuma anketas (nolikuma 1.pielikums) konkursam līdz 2019.gada 1.novembrim. Anketas iesniedzamas Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrā Daugavpilī, Saules iela 15, LV-5401, personīgi, pa pastu vai nosūtot tās elektroniski uz e-pasta adresi: luc@lpr.gov.lv.

Informācija par konkursu tiek publicēti Latgales plānošanas reģiona mājas lapā www.lpr.gov.lv Latgales uzņēmējdarbības centra sadaļā.Daugavpilszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpils un Ilūkstes novadus apvienos Augšdaugavas novadā
Jauns čeļš uz Bebreni, jo Rāzna tur dzīvo, žel ka viņs Raudā nedzīvo Sīkāk...
“Zivis starp diviem krastiem”: 2. raidījums
Vai kāds šogad ir noķēris samu Daugavpils tuvumā? Sīkāk...
Kultūrvēsturiskā mantojuma glabāšana sākas vietējās kopienās
Kāpēc "ieskicēt aptuvenās šo zemju robežas", vai tatad mēs tās vēl joprojām nezinam ? Vai arī tiks lemts par to, ka nākotnē Jēkabpils novadā ietilpstošais Krustpils novads vairs nebūs Latgales kultūrvēsturiskā teritorija ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top