Pirmdiena,
26.Oktobris 2020
Vārda dienas: Amanda, Amanta, Kaiva, Вениамин, Карп, Никита Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Informācija sakarā ar Covid-19 saslimstības pieaugumu Daugavpilī

01.10.2020
Tuvāko divu nedēļu laikā, sākot no 1.oktobra ir atcelti publiskie pasākumi pilsētā. Atcelts Velovakrs, kas plānots bija 1. oktobra vakarā, Starptautiskais piemiņas turnīrs boksā 2. oktobrī, atcelts Daugavpils velokross 3. oktobrī un čempionāts mākslas vingrošanā 3. oktobrī.

Atcelti arī citi sporta pasākumi, kas bija plānoti oktobra sākumā. Ir koriģēta pasākumu afiša, sekojiet informācijai afišā Domes mājas lapā

Apmeklējot citus pasākumus, izstādes, tūrisma objektus lūgums ievērot drošības pasākumus- ievērot distanci, roku dezinfekciju, nedrūzmēties.

Kā informē BFC Daugavpils pārstāvis Nauris mackevičs, ņemot vērā strauju pieaugušo ar COVID-19 saslimušo cilvēku skaitu Daugavpilī, tiek pārtraukts jebkāda veida jauniešu treniņu process līdz 2020. gada 14. oktobrim. Virslīgas komanda turpinās treniņu  nodarbības.

Pēdējās dienās Daugavpils ir nokļuvusi uzmanības epicentrā, jo katru dienu pieaug ar COVID-19 saslimušo cilvēku skaits. Trīs dienu laikā jaunajiem futbolistiem veikti vairāk nekā 100 COVID-19 testi, tie visi ir bijuši negatīvi. Neskatoties uz to, liels jauno futbolistu skaits atrodas karantīnā, jo bijuši starp saslimušo personu kontaktpersonām. Ar katru dienu šādu audzēkņu skaits varētu pieaugt un drošības nolūkos pieņemts lēmums pārtraukt akadēmijas darbu.

Jauno futbolistu treniņu nodarbības nenotiks līdz 2020. gada 14. oktobrim. Vecāki saņems informāciju no treneriem par attālinātā treniņa procesa nodrošināšanu.  

Savukārt Daugavpils doems preikšsēdētājs Igros Prelatovs norāda, ka pirms nedēļas Ledus skolā sākās COVID-19 saslimstības uzliesmojums. Pašvaldība ļoti ātri reaģēja, veica visus nepieciešamos piesardzības pasākumus un kontaktpersonu izolāciju.

I.Prelatovs vēršas pie visiem ar lūgumu nespekulēt ar esošo situāciju un neizmantot cilvēkus kā manipulācijas instrumentu. Šī situācija nekādā veidā nav saistīta ar publiskajiem pasākumiem, kas notika mūsu pilsētā. Visi publiskie pasākumi, kas  divu mēnešu garumā tika aizvadīti pilsētā, norisinājās svaigā gaisā, un visu šo laiku Daugavpilī saglabājās  ļoti zems saslimstības līmenis.

Saslimšana notikusi lokāli Ledus skolā, pēc hokeja spēles starp Daugavpils un Rīgas komandām.

Pilsētniekus aicina nepakļauties mākslīgi radītai ažiotāžai, situācija tiek kontrolēta un visi atbildīgie dienesti ir gatavi darbam esošajā situācijā.
Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
DRS atceļ pacientu apmeklēšanu un ģimenes dzemdības
Jau Daugavpils juk prata no covida,arprats! Nav virusa,beidziet melot! Sīkāk...
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top