Trešdiena,
21.Augusts 2019
Vārda dienas: Janīna, Linda, Григорий, Зосим, Мирон, Емельян Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
AKTUĀLI

Daugavpils ekonomika 2018.gadā

13.03.2019
Daugavpils pilsētas domes Attīstības departaments ir apkopojis datus par pilsētas ekonomisko attīstību 2018.gadā rūpniecībā, būvniecība un dzelzceļa transportā.  

RŪPNIECĪBA

Lielāko pilsētas rūpniecības uzņēmumu  gada apgrozījums sastādīja 247,91 miljoni eiro, kas ir par 12,2 % vairāk nekā 2017.gadā. Vislielāko pieaugumu parādīja metālapstrāde – 15%,  dzelzsbetona izstrādājumu ražošana – 27,7 %, kabeļu un to savienojumu ražošana – 17,6 %. Pēdējā gadā neviena ražošanas nozare nav paradījusi kritumu.  Strādājošo skaits ražošanā ir nedaudz samazinājies, kas ir saistīts ar jaunu tehnoloģiju ieviešanu. Pašreiz ražošanā strādā 5067 cilvēki.

Uzņēmumi , kas gada laikā parādīja lielāko apgrozījuma pieaugumu : SIA “Axon Cable”, SIA “Zieglera mašīnbūve” , SIA “Centennial Industries”. Šajos uzņēmumos palielinājās arī strādājošo skaits.

BŪVNIECĪBA

Gada laikā lielāko  būvmontāžas darbu apjoms sastādīja 37,49 miljonus eiro, kas ir par 17,8 % vairāk nekā iepriekšējā gadā. Lielā mērā  tas ir sasniegts pateicoties pilsētas domes projektiem, kurus līdzfinansē ES. Būvniecībā strādāja 1358 cilvēki.

Lielāko pieaugumu 2018.gada parādīja SIA “Apola D”, SIA “Borg”, SIA “Binders”. 

DZELZCEĻŠ

2018.gadā vagonu apgrozījums sastādīja 1.80 miljonus, tas pieaug jau 2 pēdējos gadus. Diemžēl samazinās Daugavpilī izkrauto un sevišķi iekrauto vagonus skaits. Spriest par pārējiem dzelzceļa darbības rezultātiem ir grūti: visi dati ir centralizēti un atsevišķi dati par Daugavpils iecirkni netiek publicēti.

BEZDARBS

Bezdarba līmenis Daugavpilī  ir 6,9%, reģistrēti 3442 bezdarbnieki. Bezdarbs samazinās visās bezdarbnieku grupās , sevišķi jaunatnes bezdarbs.

Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Igaunijas prezidente nākamnedēļ apmeklēs Latviju
We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project (s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760,

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:

1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)
2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD).
3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
4. Age: One Year, One Month
5. Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
6. Delivery: Bank to Bank swift.
7. Payment: MT-103 or MT760
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct. wrightjames931@gmail.com

Regards,
Wright
Skype;
wrightjames931@gmail.com Sīkāk...
Jaunietis Daugavpilī no piedūmota dzīvokļa izglāba bērnu

Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ .
Es esmu cilveks ar labu moralo raksturu, kas palidz cilvekiem, kam nepieciešama naudas visas pasaules valstis, jo no maniem finanšu aizdevumi. Tatad, ja jums ir nepieciešams kredits, lai iegadatos Automašinu, Motociklu ...vai atjaunot jusu dzive , jus meklejat aizdevumu vai nu atjaunot savu darbibu vai nu istenot projektu, vai nu jus nopirkt dzivokli, es esmu persona, kas sniedz aizdevumus sakot no 2.000€ lidz 500.000€ jums var atmaksat vairak neka 1 lidz 15 gadiem uz visam personam, kuras var izpildit nosacijumus. Mans procentu likme ir 3% gada. Sazinieties ar mani, ja jus interese . E-pasts : veronica.dina2@gmail.com Sīkāk...
Pošvaldeibu reforma: Voi Varakluoni atsagrīssīs Latgolā?
Tā jau ir Latgales karte,jau sen nav tāda ,kā senāk:(
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top